Blog

Torbalı Düğün Salonları İsimleri Ve Özellikleri

Torbalı Düğün Salonları İsimleri Ve Özellikleri

Düğünler insan hayatının en güzel dönüm noktalarıdır. Evlenecek çiftler de bunu olabildiğince özelleştirmek için büyük çaba harcarlar. Evlilik heyecanı, alışveriş evin kurulup düzenlenmesine, davetiye seçiminden konuk sayısına, mekan seçiminden, düzenleme organizasyon faaliyetlerine kadar, her şeye yetişebilecek ne enerji ne de zamanları yoktur. İşte bu duruma çözüm üretebilmek amacıyla çalışan Torbalı Düğün salonları İzmir ve çevresinde sizlere kalite ve zarafeti birleştirerek hizmetlerine devam ediyor.

Neden Organizasyon?

Günümüzde düğün, nişan, kına, sünnet merasimleri ve toplantılarınız için en az maliyet ve çok seçenekli hizmet verebilen kuruluşlar var. Sadece bir telefon araması yaparak gereken ön bilgileri ala bilir. Nasıl bir yer, nasıl bir düzenleme ve nasıl ikram düşünceniz var, modern mi? Klasik görseller mi? açık mı yoksa kapalı mekan mı düşünüyorsunuz? Fikrinizi bildirerek size arzu ettiğiniz düzeni hazırlayıp sunabilecek sisteme organizasyon denir. Neden organizasyon derseniz, Organizasyon hizmeti verenler, sizi gereğinden fazla maliyet, faaliyet, emek zaman kaybına uğratmadan,  a dan z ye her şeyi düşünür, tasarlar ve sunar. Size gönlünüzce diğer işlerinizle uğraşmak, yeni düzeninize ait faaliyetleri yürütmek kalır.

Mekan Seçimi Önemlidir!

Torbalı düğün salonları, sayıları, düzenleme ve ağırlama seçenekleriyle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için yoğun emek veriyor. Siz değerli misafirleriyle beraber onların misafirlerine en iyi ev sahipliği yapabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Açık düğün salonları, kır düğünü diye tanımlanan, havuz başı seçenekleriyle konuklarınızın rahatı için, masa düzeninden ikramlara, size uygun müzik seçiminden, dans eğitimine, sanatçısından açık kapalı mekan fotoğraf hizmetine kadar zarafetin esas alındığı, her şeyi sizin için düşünerek hazırlar size de keyifli zaman geçirmenizin yanında unutamayacağınız anlar yaşayabilmenizi garanti eder.

Renk Seçimi

Düğünler başta olmak üzere bütün organizasyonlarda renk seçimi çok önemlidir. Doğru renk kombinasyonu sağlanamazsa hem para hem hayallerinizin heba olası kaçınılmazdır. Soft renkler özellikle düğünlerde gelin ve damadın şıklığını zirveye taşıyacaktır. Masa örtülerinden, çiçeklere, sandalye seçiminden ışıklandırma düzenine, samimiyet ve zarafet el ele olmalıdır. Yani şıklık kır düğünlerinin temel taşıdır.

Doğru seçim yapabilmek için, mekanları ve faaliyetlerini önceden görmeniz önemlidir. Konuk listenize uygun masa düzeni, çiçek yerleşimi, sunum şeklinden organizasyonun ilerleyiş düzenine, ikramlıkların taze ve freş olmasın kadar her şeyi sizin için Torbalı Düğün salonları düşünecek en uygun fiyata hazırlayacak, bir ömür mutluluk dileğiyle sunacak size de gönlünüzce düğününüzün keyfini yaşamak kalacaktır.

İzmir Torbalı’da sizin zevkinize ve isteklerinize uygun olan düğün salonunu seçmek için hemen araştırmalarınıza başlayabilirsiniz. Torbalı düğün salonları mekanı, organizasyonları, ulaşımı ya da verdiği hizmetlerle oldukça fazla bir seçeneğe sahiptir.

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon

Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonu

Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonu

Aydın Sezer Salon Ekibi olarak sizlere hayatınızın en güzel gününü kat be kat güzelleştirmek için birbirinden farklı sunumlar ve hazırlamış olduğumuz çeşit çeşit konsept tasarımlarıyla sizi başka bir dünyaya götürmek için bizler burada sizi bekliyoruz. Konuklarınızın ve siz değerli çiftimizin samimi bir ortamda eğlenmeniz için hizmetinizdeyiz.

Sizi en az sizin kadar çok düşünen bir ekiple çalışmak eminiz ki sizlere de rahatlık verecektir. Ayrıca sizin özel olarak istediğiniz birtakım şeyler olabilir bizim de ekip olarak onları gerçekleştireceğimizden hiçbir şüpheniz olmasın.

Bu özel ve mutlu gününüzde sizleri daha mutlu etmek aşkınıza ufak da olsa katkıda bulunmayı kendimize amaç edinmiş bulunuyoruz. Sizin düşünemediğiniz detayları düşünmek için Aydın Sezer Salon Ekibi olarak her daim sizinleyiz ve yanınızdayız.

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon Hizmet Kapasite Kaç Kişiliktir?

Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonu

Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonu

500-800 kişi arasında değişmekte olan kapasitemiz ile hayaliniz olan gecede ışıl ışıl parlayacaksınız. Gecenin yıldızı siz olacaksınız ve bunu da içinizde büyük bir gururla hissedeceksiniz.

Bizimle konuşarak nasıl bir organizasyon istediğinizi, nelerin nasıl olması gerektiğini, sizin için önemli olan ufacık da olsa ayrıntıları bizimle paylaştığınız andan itibaren içiniz rahat olsun biz size bu güvenceyi profesyonel bir ekiple çalışarak zaten vermiş bulunuyoruz.

İşte tam da o andan itibaren her şey başlıyor mükemmel bir şekilde organize olmuş ince bir titizlikle her detayına dikkat ederek mekanımızı sizin istediğiniz bir şekilde hazırlama çalışmasına başlıyoruz. Masalar isteğiniz şekilde salonumuzda ki yerlerini alacak, istediğiniz renkte olacak örtüler ile süslenecek ve üzerine koyulacak uyumlu aksesuarlar ile de son noktayı koyacağız. Bunları yaparken sizinle elbette iletişim halinde olacağız ve yaptığımız şeyleri size fotoğraf olarak atacağız.

Evet, beklenen an geldi işte o muazzam gece…

Sonsuz mutluluğa attığınız adımın gecesi başlıyor.

Giriş yolundan dans pistine kadar orkestramız ve kameramanımız ile harika aşk şarkıları eşliğinde ilk şansınızı edeceksiniz.

Sonrasında görünen 7 katlı ve çok güzel bir pasta gözükecek bu pastayı servis personelimizin de yardımı ile kestikten sonra konuklara pasta dağılmaya başlayacak ve eğlence hız kesmeden devam edecek.

Fotoğrafçımız hiçbir detayı atlamadan birbirinden renkli anlarınızın hep saklı kalması için ful kayıtta olacak. Size özel albümler ile birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacaksınız.

Ayrı olarak konuklarımızı rahat ettirecek şekilde WC, bebek emzirme odası, sigara içme alanları gibi özel alanlarımız da mevcuttur.

Hangi Etkinlikler İçin Aydın Sezer Çok Amaçlı Salonu Tercih Edebiliriz?

 • Nişan
 • Kına
 • Düğün
 • Sünnet
 • Özel olarak vereceğiniz davetler
 • Kutlama vb. etkinlikleri profesyonel ekibimiz ve çeşitli organizasyonlarla gerçekleştirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon Nerede Yer Alır ve Nasıl Ulaşabiliriz?

Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonu

Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonu

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan salonumuz her türlü sorunuza cevap verebilecek nitelikte bir salondur.

Salonumuza özel aracınızla ulaşım sağlamak için E87 ya da İzmir – Aydın otoyolunu kullanabilirsiniz.

Bu şekilde bir yol izleyerek 45 dk. içerisinde salonumuza ulaşmış olacaksınız. Ayrıca toplu taşıma kullanarak da rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Bunun için de merkezden kalkan otobüs ve dolmuşları kullanmanız yeterli olacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için Aydın Sezer Çok Amaçlı Salon ile iletişime geçip sorularınızı sorabilir merak ettiğiniz şeyler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Metropolis Otel Düğün Salonu

Metropolis Otel Düğün Salonu

Metropolis Otel Düğün Salonu

Hayalinizdeki kişiyle tanıştınız. Onun ruh eşiniz olduğuna eminsiniz. Bundan sonraki günlerinizde birlikte biriktireceğiniz hayalleriniz olsun istiyorsunuz. Peki bu başlangıcınız nasıl olmalı? Tabii ki masallardaki gibi değil mi? Oğlunuz var ve dillere destan bir sünnet düğünü mü yapmak istiyorsunuz? Mevsimin hiç önemi yok ister yaz ister kış her türlü durumda hayallerinizdeki düğünler, toplantı ve tüm organizasyonlarınız için doğru adres Metropolis Düğün Salonu olacaktır.

Masalsı düğünler hayalinizken, kalite ve uygun fiyat arayışınız mecburen olması gereken şartlarınız olmalı. Düğün, organizasyon sektörü anlamsız harcamalara da açık bir sektör haline geldiği bu dönemde Metropolis Düğün Salonu olarak sizlere en kaliteli, en içinize sinen düğün, toplantı ve organizasyon hizmetlerimizi bütçenizi yormadan beğeninize sunuyoruz.

İşinin uzmanı çalışanlarımızla en ince ayrıntılar dahi hesaplanarak sizin, sevdikleriniz ve misafirleriniz için unutulmaz bir organizasyona imza atıyoruz. Profesyonel personelimiz,  mekanın ve masaların süslenmesi, ortamın yapılan organizasyona uygun tarzda hazırlanmasında size başarıları ve fikirleri ile yardımcı olacaktır. Amacımız sizin en mutlu günüzü oluşturmaktır.

Metropolis Otel Düğün Salonu Mekanımız Nasıl?

Metropolis Otel Düğün Salonu

Metropolis Otel Düğün Salonu

Metropolis Otel Düğün Salonu mekan olarak düğün ve organizasyonunuz dört mevsim istediğiniz dönemde yapabileceğiniz tarzdadır. Kış ayında yapacağınız düğün ve organizasyonlarında kalabalık misafir topluluğunuzu rahatlıkla ağırlayabileceğiniz şekilde kapalı bir alana sahiptir. Aynı konforu sıcak yaz günlerinde de dilerseniz gece, dilerseniz gündüz her zaman dilimi için açık alanımızda sağlayabilirsiniz. Eğer hayaliniz havuzbaşı tarzında bir düğün ise mekanımız bu isteğinize de cevap vermektedir.

Mekanımızın pisti yuvarlak, geniş ve rahattır. Gelinlerimiz için her türlü konfor düşünülmüştür. Gelin odalarımız ferah ve konforludur. Mekanımızda minik misafirlerimiz için de uygun park alanımız vardır.

Metropolis Otel Düğün Salonu ulaşımı rahat bir adreste olup toplu taşıma imkanına sahip bir yerdedir. İşinde profesyonel, güler yüzlü personellerimiz ile hayalinizdeki düğünü yaşayacağınıza garanti veririz.

Metropolis Otel Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Ulaşırsınız?

Metropolis Otel Düğün Salonu

Metropolis Otel Düğün Salonu

Organizasyonunuz için mekan seçiminde her ayrıntıyı düşünürsünüz. Buna mekanın yerini belirlemek de dahildir. Mekanın yeri düğünün organizasyonunda önemli bir noktadır. Ulaşımı zor olan bir mekan gelecek misafirleriniz için çok büyük sıkıntı olacaktır. Metropolis Otel Düğün Salonu Tepeköy Mah. İzmir Aydın asfaltının üzerinde No:403 Torbalı, İzmir’de bulunmaktadır. Düğün salonumuza dilerseniz kendi aracınızla dilerseniz toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

Metropolis Otel Düğün Salonu İmkanları Nelerdir?

Metropolis Otel Düğün Salonu

Metropolis Otel Düğün Salonu

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini kendine prensip kabul etmiş olan firmamız tüm mutlu gün organizasyonlarında yanınızdadır. Sadece düğün organizasyonları ile sınırlı olmayan mekanımız;

 • Nişan organizasyonu,
 • Kına organizasyonu,
 • Doğum günü organizasyonu,
 • Mezuniyet Törenleri,
 • Bayi toplantıları,
 • Kurumsal organizasyonlar – toplantılar,
 • Yemekli ya da yemeksiz tüm toplantılarınız,

için uygun bir ortam olup, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmaktadır.

Mekanımızda, salonumuz geniş bir alana sahip olup kolonsuz yapıdadır. En zevkli müzik seçimleri yapan orkestrası ile eğlenceleriniz keyifli anlara dönüşecektir.

İkramlarımız görsellik, tat, sunum ve tazelik kontrollerinden geçirilerek siz ve değerli misafirlerinize sunulur. Salonumuzda yaşlı ve engelli misafirlerimiz de düşünülmüştür. Onlara giriş ve çıkışta sıkıntı yaşamayacakları şekilde gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Metropolis Otel Düğün Salonu olarak işimizi profesyonel anlamda yapıyoruz. Bu anlamda salonumuzun hizmetleri arasında dilerseniz ikram menüsünde değişiklik yapabilir sizin tercih edeceğiniz ürünler ile ikram menüsü belirleyebilirsiniz. Yemek servislerinin yapılması, ekstra organizasyon firması getirme, orkestra için kadın ya da erkek sanatçı temini, ses ve ışık değişikliği gibi hizmetlerle de organizasyonlarınızın en değerli anlarınız olmasını sağlıyoruz.

Çetineller Hotel

Çetineller Hotel Düğün Salonu

Çetineller Hotel Düğün Salonu

Çetineller Hotel, size düğün ve nişan gibi birçok organizasyonda havuz başı konsepti fırsatını sunar. İzmir ilimizin Torbalı ilçesi konumundaki Çetineller Hotel Düğün Salonu sezon boyu hizmetinizde olacak açık havuzunu sizlere unutulmaz bir düğün konsepti hazırlamak için sunuyor. Çetineller Otel’i tanımadan düğün yapmamanızı öneririz. Bizler size Çetineller Otel’i tanıtmak için her daim hazırız!

Çetineller Hotel’e Nasıl Gidilir?

Çetineller Hotel Düğün Salonu

Çetineller Hotel Düğün Salonu

Çetineller İzmir’de yaşayan herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir konumda bulunuyor. Efes’e 35 km, Meryem Ana Evi’ne 40 km, İzmir şehir merkezine 45 km, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 33 km uzaklıkta buluna Çetineller Otel Düğün Salonu ulaşması oldukça kolay bir yer.  Bunlar haricinde İzmir Adnan Menderes Havaalanına 20 km, Metropolis Antik Kenti’ne de 11 km uzaklıkta bulunuyor.  Aynı zamanda eğer ki Kuşadası’nda bulunuyorsanız da Kuşadası Kapalı Çarşı’ya da 37 km uzaklıkta olduğunu belirtmek isterim.

Otelden çıkıp Torbalı ilçesini gezerek güzelliklerinden faydalanmak isterseniz de Torbalı merkeze gitmek için yalnızca 5 km seyahat etmeniz yeterli olacaktır.  Çetineller Hotel Düğün Salonu sizi ve davet edeceğiniz misafirlerinizi ağırlamak için Çapak Mahallesi İzmir- Aydın Asfalt Üzeri yolunda 79 numaralı yerleşim alanında her zaman hizmetinizdedir.

Çetineller Hotel’in Sunduğu Hizmetler

Çetineller Hotel Düğün Salonu

Çetineller Hotel Düğün Salonu

Hayallerinizi süsleyen her türlü düğün ve nişan konsepti için Çetineller Hotel Torbalı Düğün Salonu’na başvurabilirsiniz, sizlere tüm isteklerini gerçekleştirmek için yardımcı olacaklardır. Çetineller Hotel Torbalı Düğün Salonu aklınıza gelebilecek tüm konseptleri özenle hazırlamak için hizmetinizdedir.

Eğer ki düğününüzü yemekli olarak tercih ediyorsanız da inanılmaz lezzetleriyle yemekli düğün hizmeti sunuluyor. Düğününüzü havuz başında yapma imkanı sunduğu gibi kapalı salonda yapma imkanını da sunuyor. Davetlilerinizle birlikte hem inanılmaz lezzetlerin tadını çıkarıp hem de eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Hotelin kendine ait bir otoparkı bulunuyor. Uzaklardan gelen davetlileriniz varsa onlar için otelin 44 odası bulunuyor, konaklama hizmetinden faydalanabilirler.  Bu odalarda konaklarken birçok kanalın yayını bulunan televizyondan, ücretsiz Wi-Fi hizmetinden, çocuk parkından, engelli hizmetlerinden de dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Ayrıca otel oto kiralama hizmeti de vermekte. Bu hizmet sayesinde bölgede istediğiniz gibi gezip tarihi ve turistik mekanları keşfedebilirsiniz. Otelde gerçekleştireceğiniz düğüne uçakla gelen davetlilerinizi de havaalanından otele getirme olanağını da otel sağlamakta.

Davetlilerinizin güzel vakit geçirebileceği, dinlenebileceği oturma salonu ve bar da otelde mevcuttur. Oturma salonu ve barlarda çocukların keyifli vakit geçirebileceği aktiviteler de bulunmakta.

Yapısıyla Beğeni Kazanan Bir Otel

Torbalı’da mimari yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Çetineller Hotel Düğün Salonu, hem konaklama hizmeti hem düğün hizmetini sizlerin beğenisine sunuyor. Oteli hem otel sonrası davetlilerinizi ağırlamak için kullanacağınız gibi kendi balayınızı yaşamak için de kullanabilirsiniz.

Açık havuz dışında otelin bir de açık alan terası bulunmakta, yine bu alanda da dilediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Düğün salonu için de yetkili kişilerle konuşup hayallerinizdeki dekoru uygulatmanız mümkündür. Dilediğiniz şekilde sandalye ve masa düzeni ayarlayabildiğiniz gibi yemek menüsünü de arzu ettiğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Torbalı bildiğiniz gibi mükemmel tarihi ve kültürel zenginlikleri barındıran bir ilçedir. Bu harika ilçede bulunan Çetineller Hotel Düğün Salonu sizlere dillere destan, ziyaretleri hayran bırakacak bir düğün yapma olanağı veriyor. Aynı zamanda bu muhteşem yanları dışında otelin ses, ışık ve müzik sistemi de sizleri kendine hayran bırakacak kalitededir.

Carpe Diem Düğün Salonu

Carpe Diem Düğün Salonu

Carpe Diem Düğün Salonu

İzmir Torbalı’da bulunan Carpe Diem Düğün Salonu sizi ve sevdiklerinizi en az sizin kadar düşünen bir düğün salonu sunuyoruz. Oldukça şık ve özgün tasarım anlayışımız ile bezediğimiz salonumuzda en özel günlerinizde sizlere ev sahipliği yapmaktan dolayı oldukça kıvanç duyacağız.

Unutulmaz Bir Gün İçin Carpe Diem

Carpe Diem Düğün Salonu

Carpe Diem Düğün Salonu

Kır bahçesi formatı ile tasarladığımız salonumuz, şık bir düğün isteyen çiftlerimizin en güzel tercihi olacak şekilde sizler için düzenlendi. Sadece düğünleriniz için değil; nişan, açılış yemeği, kına gecesi, toplantılar, özel günleriniz gibi pek çok farklı sebep ile de kullanabileceğiniz şekilde tasarladığımız salonumuz sayesinde sizler de en unutulmaz anları parlak gökyüzünün altında karşılayabilirsiniz.

Oldukça geniş bir kapasiteye sahip olan salonumuz, 1000 kişi ve üzerindeki kişi sayısı ile benzersiz hizmeti buluşturuyor. İlgili çalışanlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile hiçbir hata olmadan sizleri karşılıyor ve düğün sonuna kadar her bir misafiri özel olarak evimize davet etmiş gibi davranıyoruz.

Carpe Diem’de Tüm Seçenekler Sizin İçin

Carpe Diem Düğün Salonu

Carpe Diem Düğün Salonu

İsterseniz yemekli dilerseniz de yemeksiz şekli ile tercih edebileceğiniz tüm seçeneklerimizle hizmet verdiğimiz salonumuzda profesyonel orkestramız ile de eşsiz bir müzik seyri sunuyoruz.

Aynı anda birden fazla düğün seçeneğini içinde bulunduran yapımız aynı zamanda menülerde değişiklik yapma şansını da sizlere sunuyor. Dışarıdan organizasyon firması, fotoğrafçı, organizasyon sorumlusu gibi kendi seçimlerinizi de getirme imkanınız bulunmaktadır. Aynı zamanda salonumuzda engelli girişi de yer almaktadır. Catering firmasını da dilediğiniz şekilde getirebilirsiniz.

Işık, sahne ve ses hizmeti ile beraber vale hizmetini de beraberinde Carpe Diem Düğün Salonu kalitesi ile sunuyoruz.

Anı Yaşayın

En unutulmaz gününüzü daha unutulmaz kılıyor ve sizleri her fotoğrafa baktığınızda mutlu bir şekilde hatırlayacağınız o günlere götürmeyi sunuyoruz. Sizler de İzmir Torbalı’da hayallerinizi süsleyen o düğüne kavuşmak istiyorsanız Carpe Diem Düğün Salonu seçeneğini tercih etmemeniz için hiçbir sebep yok. Gerçek düğün sahipleriymiş gibi tüm sorumluluğu üstlenen salonumuzda, Covid-19 önlemleri kapsamındaki tüm detaylara da had safhada dikkat edilmektedir. Sosyal mesafeyi ve hijyen kurallarını yüksek derecede önemseyen ekibimiz sayesinde sizler de hem hayallerinizi yaşayabilir hem de bu süreci firesiz atlatabilirsiniz.

Metropark Düğün Salonu

Metropark Düğün Salonu

Metropark Düğün Salonu

Ege’nin incisi İzmir’de rüya gibi bir düğün yapmak isteyenler için ihtiyaç duydukları bir düğün salonu Metropark. Torbalı’da bir düğünde ya da diğer önemli günlerde verilmesi gereken tüm hizmetin yer aldığı Metropark Düğün Salonu, en özel günlerde sizlerin yanında yer alıyor. Sadece düğünler için değil; birtakım kurumsal faaliyetler, lise ve üniversite mezuniyet törenleri, sünnet düğünleri gibi daha pek çok konuda sizlere hizmet vermektedir.

Metropark Düğün Salonu ekibi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve organizasyonların sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Unutulmaz anlara sahip olacağınız özel günleriniz düğün salonu ekibinin güler yüzü ile artık daha da özel bir hal alacak. Çalışkan ve titiz bir ekiple çalışan düğün salonumuz sizlere her zaman yardımcı olmaktadır.

Bünyemizde bulunan düğün paketlerimiz yemekli ve yemeksiz olarak ayrılmaktadır. Yemeksiz düğün tercihlerinde misafir masasına kuruyemiş, kuru pasta ve meşrubat ikramında bulunmaktayız. Düğünlerde yaşanan özel anlardan biri pasta kesimidir. Pasta kesimine kadar misafirlerimizin masasını ikramlarımız ile dolduruyoruz. Pasta kesiminin ardından da misafirlerimize titiz ve çalışkan ekibimiz tarafından pasta ikram edilmesini sağlıyoruz.

Yemekli bir düğün isteyenler için hem içkili hem de içkisiz yemek hizmetimiz bulunmaktadır. Ara sıcak ile başlayan yemeklerde misafirlere sunulan meze çeşitleri şakşuka, haydari, dolma gibi daha pek çok çeşide ayrılmaktadır. Elinin lezzetini yemeklere titiz bir şekilde yansıtan aşçılarımız misafir masalarına tavuk yemeği ve köfte çıkarmaktadır.

Metropark Düğün Salonu, işinin ehli bir bahçıvanın bakımını üstlendiği çimlere sahiptir. Geniş ve iç açıcı çimlere sahip düğün salonumuzun ekibi gerekli temizliği yaparak misafirlerine som derece temiz bir alan bırakmaktadır. Çimlerin led aydınlatmaya kavuştuğu ve göz alıcı yapısı ile düğün salonumuz sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Metropark Düğün Salonu Genel Özellikleri

Metropark Düğün Salonu

Metropark Düğün Salonu

 • Salon Kapasitesi: 300-400 kişi
 • Başlangıç İçin Fiyat: 2.000-3.000 TL
 • Haftasonu Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı: 2.000-3.000 TL
 • Haftasonu Minimum Yemekli Fiyat: 10-30 TL
 • Haftaiçi Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı: 2.000-3.000
 • Haftaiçi Minimum Yemekli Fiyat: 10-30 TL
 • Mekan Özellikleri: Şehir dışında ve çimlik alan
 • Manzara: Doğa

Yukarda sayılan özelliklerin dışında Metropark Düğün Salonu aşağıdaki özellikleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Metropark Düğün Salonu

Metropark Düğün Salonu

 • Düğün salonumuzda engelli girişi yer almaktadır.
 • Titiz ve işinin ehli aşçılarımızın hazırladığı yemekler servis edilmektedir. Menü tadımı da bulunmaktadır.
 • Müşteriler ile ilgilenen ve yardımcı olan organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.
 • Düğün salonumuzda ışık, ses ve sahne sistemleri alanın büyüklüğüne göre ayarlanmakta ve misafirleri rahatsız etmeyecek şekilde tasarımı yapılmaktadır.

Metropark Düğün Salonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Metropark Düğün Salonu

Metropark Düğün Salonu

 • Servis en geç ne zaman sona ermektedir?
  23.30
 • Müziğin sona ermesi saat kaçta olmaktadır?
  24.00
 • Özel menü seçeneği var mı?
  Evet. Çocuklara özel menü olduğu gibi vejetaryen ve vegan menüleri de bulunmaktadır.
 • Düğün salonunun otoparkının kapasite özelliği nedir?
  50-75 araç
 • Hizmet verilen alanlar nelerdir?
  Açılış çeşitleri, bayilik toplantıları, davetler, kurumsal faaliyetler, piknik, lise ve üniversite mezuniyetleri, sünnet
 • Mekanda kısıtlama getirilen durumlar nelerdir?
  Mekana her türlü evcil hayvan kabul edilmemektedir. Havai fişek, tabanca türü zarar verici maddelere de izin verilmemektedir.

Ergenekon Kır Düğünü

Ergenekon Kır Düğünü

Ergenekon Kır Düğünü

İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan Ergenekon Kır Düğün Salonu açık havada, yeşilliklerin arasında ahenkle dans ederken bol oksijen içerisinde gerçekleşen mükemmel bir düğün organizasyonudur. İnsanların en çok mutlu olup bir ömür için evet dediği bu özel günde harika organizasyonlarıyla bu günü daha da hafızalarda unutulmaz kılmaktadır. Yeni ve farklı bir akımla yapılan kır düğünü istenilen konseptle müşteriye hitap etmektedir.

Organizasyon

Ergenekon Kır Düğünü

Ergenekon Kır Düğünü

Düğün organizasyonunda her ayrıntı titizlikle hazırlanarak modern şık ve bembeyaz tüller içerisinde masa ve sandalyelerin içerisinde etrafında bulunan ağaçlardan sarkan ışıklandırmalar ve aydınlatmalarla muhteşem bir görünüm ve huzur sağlamaktadır. 500 ile 750 kişilik bir hizmet kapasitesine yer veren Ergenekon Kır Düğün Salonu mekan rengine uyumlu bir şekilde suplalar ile servis sunmaktadır. İkramlar tek kişilik olup titizlikle hazırlanmaktadır. Her şeyin A dan Z ye incelikle organize edilerek yapılması ayrı bir mutluluk katmaktadır. Düğün dışında nişan, kına, sünnet söz ve önemli toplantılarda istenilen konsepte titizlikle hazırlanmaktadır. Bu güzel anları kamera kayıtları ile de hatıra olarak sunmaktadırlar.

Memnuniyet

Ergenekon Kır Düğünü

Ergenekon Kır Düğünü

Titiz özverili güler yüzlü personellerle müşteri ilişkisinden çok kendi evinizde rahatlığı size sunarak ailenin bir parçası olarak bu mutlu günlerinizde onlarda mutluğunuzu paylaşarak mutlu olmaktadır. Mekan çalışanlarının ilk önce değerli müşterilerinin rahat ve huzurunu sağlamak için yorulmadan emekle gayretle çalıştıklarını söyleyebiliriz Böylesine hayalleri gerçeğe dönüştürüp akıllarda bir ömür anı bırakan muhteşem organizasyon çerçevesinde çalışan personellerin de bu özel mutlu anlar gibi unutulmadığı kesindir.

Doğru karar vermek isteyen kişilerin tercihi olarak karşınıza çıkan mekan yaz aylarının vaz geçilmezi durumundadır. Sıcaktan bunalan İzmirliler düğün salonumuzda hem serinlemekte hem de oldukça güzel bir organizasyona tanık olmaktadırlar. Kır düğünü sevenler ve temiz havada evlenmek isteyenler kişiler bizi arayarak ya da web sayfamızı ziyaret ederek ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

Müzikleri, organizasyonu, süslemeleri ve misafirlere hizmetleri ile oldukça beğenilen ve tercih edilen Ergenekon Kır Düğün Salonu siz İzmir halkına hizmet vermekten gurur duymaktadır. Ulaşımı kolay olduğu için misafirlerinizin ulaşımında da sıkıntı yaşamayacağınız için oldukça hoş duygular içerisinde düğününüzü mekanımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Ege Koop AVM Düğün Salonu

Ege Koop AVM Düğün Salonu

Ege Koop AVM Düğün Salonu

Ege’nin incisi İzmir ilimizde yer alan kaliteli ve elit düğün salonumuz bütün özel günleriniz ve her türlü mutlu gününüzde yanınızdadır. Hayallerinize giden yol olan Ege Koop AVM Düğün Salonu İzmir Torbalı’da güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. 1000 kişilik kapasitesi ve yemekli düğün ve toplantılarınızda özel menüsüne eşlik eden sınırsız saygı, güler yüz ve kaliteli hizmet anlayışı ile adeta hizmette sınır yoktur dedirtecek kalitededir.

Düğün ve her çeşit toplantı, parti ve organizasyon işleriniz için verdiği hizmet kalitesinden kesinlikle çok memnun kalacağınıza inanıyoruz. Bu güven sizin misafirlerinizi kendi misafirlerimiz olarak görmemizden ve bu şekilde hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır.

Görkemli Düğünlerin Adresi

Özellikle genç kızlar çocukluklarından itibaren düğünlerinin hayalini kurarlar. Düğünlerinin baş kahramanı olarak kendilerini sürekli gelinlik içinde hayal ederlerken bir yandan da düğün konseptine dair çeşitli senaryolar üretmekten geri kalmazlar.

Şimdi kurulan hayallerin gerçeğe dönüşme zamanıdır. Düğüne kısa bir zaman kala düşünecek, planlanacak ve organize edilerek hayata geçirilecek birçok konu vardır. En önemli konu ise düğün yapılacak mekandır.

Ege Koop AVM Düğün Salonu Nerededir?

İzmir Torbalı Bölgesinde ve alışılmışın dışında olarak düğün salonumuz AVM içindedir. Bölgenin en çok ziyaretçisi olan Ege AVM de yer alan düğün salonumuzun ulaşımı çok kolay ve araçlarınız için ise park sorunu yoktur. AVM ye ait kapalı otopark ücretsiz olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Düğün salonumuz sadece muhteşem düğünlere sahne olmuyor elbette. Her türlü yemekli ve yemeksiz olarak bütün mutlu parti ve organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmakta olan düğün salonumuz hizmette kalite ile farkını ortaya koymaktadır. Ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Düğün
 • Nişan
 • Sünnet düğünü
 • Kına gecesi
 • Doğum günü
 • Toplantı ve seminer
 • Konferans
 • Evlilik teklifi, baby shower türünde çok özel ve samimi partiler
 • Mezuniyet balosu

Hayatınızın en özel anlarına bizimle adım atmanızdan ve mutluluk anlarınıza tanıklık etmekten duyduğumuz onurun tarifi imkansızdır.

Uygun Fiyat Garantisi

Düğün salonumuz kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Yeni bir ev kurmanın ne derece yüksek maliyetlere mal olduğunun bilincinde olarak bizler yeni evlenecek çifte uygun indirimler yapıyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantimiz sayesinde siz sadece en mutlu anlarınızın tadını çıkarın. Bırakın teferruatla biz uğraşalım.

Ege Koop AVM Düğün Salonu İletişim

Ege Koop AVM düğün salonuna iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sürekli güncellediğimiz internet sitemizi ziyaret ederek vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha geniş bilgiler alabilir ve hakkımızda yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Düğün salonumuzun ses ve ışık kalitesi ve fotoğraflarındaki netlik büyük gününüzü mutlu anılara dönüştürecektir.

Masal gibi bir düğün mü yapmak istiyorsunuz? Kesinlikle doğru adrestesiniz. Bırakın misafirlerinizi en mutlu gününüzde profesyonel, işinin ehli, güler yüzlü ve saygılı ekibimiz ağırlasın.