Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ebeveynlerin, bebeklerinin olacağı haberi ile başlayan telaşları; heyecanlı bir sürecin de başlangıcı olmaktadır. Hamileliğin son aylarına yaklaştıkça devam eden hazırlıklar ince detaylarla devam eder. Bu detaylardan biri de bebek şekeri hediyeliklerini, konuklara sunmak için en çok tercih edilen bebek şekeri sepetleridir. Bebek sepetleri gerek bebek odalarının ikram tasarımı, gerekse bebek görmeye gidenlerin içine hediyelerini koymak için tercih ettikleri popüler bir tasarımdır.

Sizler de doğumla ilgili hazırlıklarınızı yaparken listenize bebek şekeri sepeti eklemeyi tercih edebilirsiniz. Böylece özenerek hazırlattığınız bebek şekeri hediyeliklerinize daha şık özenli bir görüntü sağlamış oluşunuz. Sitemizi inceleyerek yardım alabilir ve fikir edinebilirsiniz. Firmamız, özel tasarımları ile siz anne adaylarına hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Bebek Şekeri Sepetleri Ne İçin Kullanılır?

Bebek sepetleri; son yıllarda anne adaylarının, ihtiyaç listesindeki vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bebeğinizi kucağınıza almaya günler kala yapacağınız baby shower partinizde; davetlilerinize sunacağınız bebek şekeri hediyeliklerinizi, içine yerleştirerek konseptinizi tamamlayabilirsiniz.

Bunun dışında uygun renk ve model seçiminizle, hastanedeki odanızda hem bebek magneti sunum sepeti olarak, hem de oda süslemenizi tamamlayıcı unsur olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca evinize ziyaretinize gelen konuklarınıza, bebek mevlidinizde, diş buğdayı etkinliğinizde davetlilerinize sunacağınız bebek hediyeliklerini dağıtmak için kullanacağınız şık tasarımdır.

Bu özel günleri atlattıktan sonra bebeğinizin odasında farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Bebeğinizin pişik kremini, bebek yağını, bezlerini veya önlük, zıbın, biberonları gibi özel eşyalarını koyarak değerlendirmenizde iyi bir tercih olacaktır. Bütün bunların dışında bebek görmeye gidenlerin de tercih ettiği bir seçenektir. Bebek için alınan hediyeleri süslü, şık bir sepete koyarak taktim etmek oldukça hoş bir detaydır.

Zevkinize, bebeğinizin cinsiyetine uygun renk ve modellerde bebek şekeri sepetlerini sitemizi inceleyerek, firmamızdan temin edebilirsiniz. Firma olarak oldukça titiz ve çözüm odaklı hizmetlerimizle yanınızda olmaya devam etmekteyiz.

Bebek Magnet Sepet Modelleri

Bebek magneti sepeti, bebek odalarının vazgeçilmezi olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Erkek ve kız bebekler için ayrı renk ve modellerde hazırlandığı gibi ortak renkler de tercih edilebilir. Özellikle mavi ve pembenin en güzel tonlarından oluşan özel tasarımları sitemiz üzerinden ulaşarak temin edebilirsiniz.

Puset araba bebek şekeri sepeti, metal aynalı sunum sepeti, ahşap çitli bebek şekeri sepeti gibi modeller oldukça popüler tercihler arasında yer alır. Malzeme olarak genellikle; ahşap, hasır, plastik, metal kullanılmaktadır. Sepetler sade tasarımlar dışında çoğunlukla; renkli tül, dantel, kumaş ve kurdelelerle hazırlanan oldukça süslü ürünlerdir.

Renkli, cıvıl cıvıl, kaliteli modelleri; firma olarak büyük titizlikle hazırlayarak hizmetinize sunmaktayız. Sitemizden kolaylıkla seçiminizi yaparak, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Bebek Şekeri Sepet Fiyatları

Bebek şekeri sunum sepeti fiyatları, tabii ki tasarımında kullanılan malzemenin türüne ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak ortalama 40 TL ile 150 TL arasında değişen fiyatlar oluşmaktadır.

Zevkinize, bebeğinizin cinsiyetine ve en önemlisi bütçenize uygun modelleri firmamızdan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyatlarımızı, özel tasarımlarımızla bir araya getirerek her daim hizmetinize sunmayı hedeflemekteyiz.