173 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Pembe Papatya Kokulu Taş Bebek Magneti

2,50 TL

Diş Şeklinde Mavi Diş Buğdayı Magneti Mavi

3,50 TL

1 Yaş Doğum Günü Magneti Pastalı Mavi

1,00 TL

Küplü Ucuz Erkek Bebek Magneti

1,00 TL

Kültürümüzde yaygın olan bebek magneti, bebeğin doğumundan 40 gün sonrasında hazırlanır. Ebeveynlerin heyecanla eline aldıkları bebeklerin bir bakıma  kutlaması yapılır. Ülkemizde hemen her ailenin yapmış olduğu uygulama olarak karşımıza çıkar. Bebek şekerlerinin  de farklı farklı modelleri olduğundan dolayı seçim size aittir. İster bebeğinizin resimli magnetinde hazırlanmış olan şekerleri isterseniz de sevimli pek çok modelleri hazırlatmanız mümkündür.

En mutlu ve özel günlerden birisi de  bebeğinizi kucağınıza aldığınız gündür. Anne ve babalar doğal olarak bugünü özelleştirme isteği içerisinde oluyor. Onlar için oldukça anlamlı bir gün olduğundan dolayı   kutlamalar yapılıyor. Gelen davetlilere özel olarak hazırlanmış olan en şık bebek şekeri takdim ediliyor.

Bebeğin doğum anısına özel olarak bebek şekerlerinin tasarlanmasını sağlamanız mümkündür. Aynı zamanda siz ebeveynler içinde oldukça kalıcı ve özel bir an olacaktır. Bebeğiniz büyüdüğü zaman, üzerinden yıllar geçse bile dahi yeniden hatırlamanıza ışık tutacaktır. Bu sebepten dolayıdır ki artık günümüz koşullarında bu tür hazırlanan şeylerin önemi bir hayli fazladır.

Bebek Şekeri Modelleri Nasıl Seçilmeli?

Bebek şekerinin  beğeneceğiniz pek çok modelleri mevcuttur. Bebek magneti modelleri ağırlıklı olarak çizgi film karakteri,  magnet,  ayna, anahtarlık,  biberon, mum, küçük kutu gibi  pek çok özel şekilde tasarımların mevcut olduğunu söylemek mümkündür. Buna göre sizlerde hangi bebek şekeri modellerini beğendiyseniz hemen o modelin siparişini vermeye başlayabilirsiniz.

Üstelik kaç adet hazırlanacak olduğunu da belirlemeniz gerekir. Bebek şekerlerinin mutlaka gelecek olan davetlilere göre ayarlanması gerekir. Az olması,  gelen  davetlilerin bazısının ne yazık ki alamamasına neden olabilir. Bu sebepten dolayıdır ki sipariş verirken olabildiğince  sayıyı fazla tutmanız olası bir olumsuz durumla karşı karşı ya kalmamanıza yardımcı olacaktır.

Böylelikle bebeğin doğum  anısına yapılan kutlamanın güzel şekilde geçmesi sağlanmaya başlanmış olur. Bebeğinizi görmeyi gelecek olan misafirlerinizin,  bu günü unutmasını istemiyorsanız o zaman  bebek şekerlerini vermelisiniz. Bu sayede en güzel anı tekrar tekrar yaşamalarını sağlamaya başlamış olacaktır.

Bebek Magneti Nereden Alınır?

Bebek şekerinin alınacağı yerde önemlidir. Çünkü hazırlanacak olan bebek şekeri malzemeleri kaliteli şekilde seçilmesi gerekir. Sonuç olarak sizin için son derece önemli bir anı ifade ediyor. Her şeyin eksiksiz ve kusursuz şekilde olmasına dikkat etmenizde fayda var. İşimizi oldukça itinalı şekilde yerine getirmeye çalıştığımızdan dolayı dilediğiniz andan itibaren yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen birinci sınıf kaliteye sahip şekilde bebek şekerleriniz hazırlanır. Bu sayede bugünü unutmamalarını sağlayacaksınız.

Ayrıca bebek şekerinin kalıcı olmasını istiyorsanız o zaman seçeceğiniz modellere dikkat etmeniz gerekir. Daha kalıcı olacak bebek şekeri modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bebeğe  herhangi bir naz ar değmemesi adına da  nazar boncuklu şekilde hazırlanan bebek şekerlerini de   hazırlatabilirsiniz. Burada seçimin tamamen anne ve babalara kalmış olduğunu söylemek isteriz.

Onlar nasıl istiyor olursa olsun o şekilde sorunsuz bir şekilde hazırlatmaları zor olmayacaktır. Bebek şekerlerinin yalnızca bebeğin doğduğu zaman verilmediğini söyleyebiliriz.  Bebeğinizin diş çıkarması ya da sünnet gününde de bebek şekerleri hazırlanarak sunulur.

Yenidoğan Bebek Magneti Sipariş Ver

Yenidoğan bebek magneti siparişi vermek isteyebilirsiniz. Bunun içinde sektörün en iyi adresi  olarak karşınıza çıkan portalımız da hemen yerinizi almaya başlayın. Uygun fiyatlı şekilde artık istediğiniz en özel ve kalıcı diye bileceğimiz bebek şekerlerini hazırlatarak  satın alabilirsiniz. Hemen sitemiz üzerinden kayıt olarak da en yeni eklenen modelleri,  ürünleri inceleme şansına sahip olmaya başlayabilirsiniz. Bebek şekeri fiyatları adet bazında sitemizde ne kadar olduğu yazıyor. İncelemeye başlayarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular
Bebek Magnetine Ne Yazılır?

Bebek magnetlerinde bulunan etiketlere aileler genellikle hoş geldin bebeğim veya hoş geldin Ayşenur gibi bebeğin isimleri ile birlikte doğum tarihini yazdırmaktadır. Kimi aileler de mani veya kısa cümleler ile değişik yazılar da yazdırmaktadır.

Bebek Magneti Fiyatları Ne Kadar?

Bebek magneti fiyatları 1 TL ile 5 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bunlar sizlerin beğendiğiniz modellere göre değişebilir.

Siparişim Kaç Günde Gelir?

Ortalama bir sipariş 3-7 iş gününde teslim edilmektedir. Pandemi dolayısı ile kargoların da esnek çalışma durumları göz önüne alındığında bu süreç 1-2 gün farklılık gösterebilir.

Bebek Şekeri Ne Zaman Dağıtılır?

Bebek şekeri ziyarete gelenlere verilen bir hediyelik olduğu için bir miktarını hastane ziyaretine gelenlere kalan kısmı da hayırlı olsun için eve gelen misafirlere dağıtılır.