Blog

İzmir Torbalı Kına Organizasyonu İçin En İyi Hizmet

İzmir Torbalı Kına Organizasyonu

Baba evinde geçireceğiniz son gece, duygusal müzikler eşliğinde ellerinize kına yakılması, bunun da kına gecesi olarak adlandırılması; eskilerden gelen bir adettir. Günümüzde de bu uygulamalar hala devam etse de; klasik kına gecelerinden ziyade kına organizasyonları ile neşeli bir parti gibi kutlamalar yapılıyor. Sizin de kına gecenize dair farklı ve özel hayalleriniz varsa ve bu hayallerinizi gerçekleştirmek için Torbalı’da bir firma arıyorsanız; Hüner Hediyelik Organizasyon olarak, yanınızdayız.

Kişiye Özel Kına Organizasyonu Hizmeti

Kına geceniz eğlenceli olsun ama geleneklere de uygun olsun istiyorsanız, geleneklere bağlı kalırken aynı zamanda da farklı ve unutulmaz bir atmosfer olsun diyorsanız; size bu konuda en iyi hizmeti vereceğimize emin olabilirsiniz. Torbalı’da hizmet veren bir organizasyon firması olarak; akıllarda “Şahane bir gece!” sıfatıyla iz bırakacak olan kına gecenizi, sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.

İşinde profesyonel ekimizle, kına gecenizden bir müddet önce sizinle bir randevu ayarlıyoruz. Sizin hayalinizde nasıl bir organizasyon olduğunu direkt sizden dinliyoruz. Gerekirse biz de size bazı tavsiyelerde bulunuyoruz. Ve size sunabileceğimiz ekstra uygulamalardan bahsediyoruz. Kına gecesinin olabileceği mekanlar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ve kına gecenizi sizin isteklerinize göre şekillendiren bir plan oluşturuyoruz.

Kına gecenizin nasıl olacağı konusunda sizin stres yaşamanıza gerek yok. Biz sizin adınıza tüm sorumluluğu yükleniyoruz. Hüner Hediyelik Organizasyon olarak; hayallerinizi size getirmeye söz veriyoruz!

İzmir Torbalı Kına Malzemeleri

İzmir Torbalı Kına Malzemeleri

Kına Organizasyonu Paketleri

Kına gecenizin akıllarda kalması için, hayallerinizdeki gibi şahane bir gece olması için; size özel farklı paketler oluşturuyoruz. Bu paketlerimizin içerikleri sizlerin isteklerine göre değişiyor. Yani size standart hale gelmiş, kalıp paketler sunarak sabit ücretler vermektense, size kendi istediğiniz paketi oluşturma fırsatı sunuyoruz.

Organizasyon paketlerimizde; kına tahtı, kına sepeti ve dağıtacağınız kınalar, testi, duvak, konsepte uygun süsleme malzemeleri ve balonlar, konfetiler, çiçekler, mumlar, kapı karşılama lokum ya da şekerleri, kına müzikleri ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her uygulama yer alıyor. Bu paketlerimizi tam olarak sizin isteğinize göre şekillendiriyoruz. Kına gecenizde hangi renk bindallı ya da kaftan tercih ediyorsanız, kına tahtınızı ve mekan süslemelerinizi de o renge uygun olarak düzenliyoruz. Yani tamamen konsept bir çalışma yürütüyoruz.

Duygusallığın zirve yapacağı, aynı zamanda da eğlencenin merkezi olacak olan bu özel geceniz için; davetiye hizmetimiz de bulunuyor. Dilerseniz organizasyon paketinizin içeriğine davetiye seçeneğini de ekleyebilirsiniz.

İzmir Torbalı Kına Organizasyon Firmaları

İzmir Torbalı Kına Organizasyon Firmaları

Kına Organizasyonunda Farklı Konseptler

Kına gecesi denilince akla gelen ilk renk, her zaman kırmızı oluyor. Kına gecesi düzenlenmesi nasıl geçmişten gelen bir gelenekse, bu gecede kırmızı giyilmesi de aynı şekilde bir gelenek… Kırmızı kına elbisesi, kırmızı ışıklar, mumlar, kırmızı kına sepeti ve kırmızı testi gibi; tüm ürünler bu rengin etrafında şekilleniyor. Eğer sizin tercihiniz de kırmızıdan yanaysa; gecenizin tüm konseptini kırmızı ve tonları olarak ayarlıyoruz.

Fakat günümüzde her genç kızın tercihi kırmızıdan yana olmayabiliyor. Örneğin yeşil renk bindallı, kaftan ya da elbise tercih ederseniz; kına sepetiniz, testiniz ve diğer tüm ürünleri yeşil renk ve tonlarında ayarlıyoruz. Konseptinizi tamamen sizin zevkinize göre ve size özel olarak ayarlıyoruz. Masa süslemelerini, kına tahtlarını ve diğer tüm dekorasyonları, sizin seçtiğiniz rengin etrafında ve sizin hayallerinize göre şekillendiriyoruz.

Torbalı Kına Organizasyonu Fiyatları

Torbalı’da hizmet veren firmamızın kına organizasyonları ve paketleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için, bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Organizasyonun içeriğine göre fiyatlarımız değişse de; her bütçeye ve her güzel hayale uygun bir içeriğimiz mutlaka yer alıyor. Hayallerinizdeki kına organizasyonuna ulaşmanız için yapmanız gereken tek şey; bize ulaşmak!