Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

En Şık Lohusa Takımları

Aylardır beklenen o önemli gün gelip çattığında, bu özel günü daha da anlamlı kılacak ayrıntılarla unutulmaz kılmak istemez misiniz? Her anne adayının bu soruya evet yanıtını vereceğinden eminiz. Hüner Hediyelik Organizasyon ile hayal ettiğiniz tatlı aksesuarlarla lohusalığınızın tadını çıkarın. Sadece anne adaylarına değil, aynı zamanda bebek hediyesi için orijinal bir fikir peşinde olanların da aradıkları hediyeyi bu internet mağazasında bulacaklarından eminiz.

Lohusa Takımının İçinde Neler Vardır?

Lohusa takımları süslü püslü bir terlik ve çok şık bir taçtan oluşan bir pakettir. Doğum sonrasında giyeceğiniz pijama takımına uydurabileceğiniz renklerle her zevke uyan bir lohusa takımı web sitemizde mevcuttur.

Malum sosyal medyanın yoğun olarak kullanıldığı ve her anın kameralarla kayıt altına alındığı bu günlerde, öyle eski usul kırmızı kurdele bağlamak olmaz tabi ki. İncilerle, güzel güpür danteller, tül ve çiçeklerle süslenmiş lohusa tacı olmazsa olmaz bir detaydır. Hal böyle olunca ona uygun de bir terlik gerekir. Tüm bunların hepsini Hüner Hediyelik Organizasyon da bulursunuz. İster kendiniz ister bir yakınınız için güvenle satın alabilirsiniz.

Web sitemizde ürünlerin detaylı fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile bütçe dostu olan ürünlerimize whatsapp ile sipariş vererek de ulaşmanız mümkündür.

Peki Hüner Hediyelik Organizasyon da bebek sahibi olacak anne adaylarının kendileri için veya yakında doğum yapacak sevdiğiniz anne adayları için başka neler var? Birbirinden tatlı ve şık hediyelikler ile lohusa odalarını renklendirin.