Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Nikah anı defteri evlilik sürecine giren gençlerin söz, nişan ve düğün süreçlerinde yaşadıkları anılarını önemli olayları not ettikleri anı defteridir. Hayatın en önemli süreçlerinden biri olan evlilik müessesinde söz nişan ve düğün zamanları fevkalade değerli anlardır. İki insanın yeni bir hayata başlangıç süreci olan söz nişan düğün zamanlarını ileri yıllarda anımsamak aile bağlarınızı güçlendirir ve evliliğinin sağlıklı ve huzurlu geçmesine vesile olur. Çünkü bu zamanlar duyguların en yoğun yaşandığı eşsiz zamanlardır.

Böyle sevgi dolu zamanları Yazacağınız bir defteri ilerde okurken o duyguları yeniden yaşama fırsatı bulursunuz. Maziniz canlanır, eski anılarınızı hatırladığınızda yeniden dostluklar anlam kazanır. Onları hatırlayıp sevinç gözyaşları dökebilirsiniz.  Günümüzde heyecanını yitirmiş sosyal medyanın ve hızlı iletişimin aksine geçmişteki bu en güzel anları bir defter sayesinde yeniden yaşayabilirsiniz. Hüner Hediyelik Organizasyon ile bunu elde etmek çok kolay.

Nikah Anı Defteri Hazırlama

Bu deftere sahip olmak için ilk olarak yapmanız gereken bir tane nişan düğün anı defteri almak olacaktır. Çeşitli mağazalardan veya internet sitelerinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Üstelik renkli ve özel tasarımlı birçok ürün bulabilirsiniz. Bu deftere söz nişan ve düğün zamanlarındaki en özel anılarınızı yazabilirsiniz. Yazdığınız o tarihleri sağ üst köşeye not alıp o gün çektiğiniz fotoğrafları bu deftere yapıştırıp ekleyebilirsiniz.

Sevdiğimizden aldığınız bir notu kenarına iliştirip onun size aldığı bir gülü bu sayfalarda kurutabilirsiniz. Size yazılan şiirler veya sizin o günlerde yazdığınız şiirleri veya yazıları bu deftere ekleyebilirsiniz. Aile müessesi toplumu oluşturan en kutsal birimdir. Toplumun yapı taşıdır. Birbirine bağlı güzel bir aile kurmak için özel günleri anımsamak ve yad etmek gerekir. Bunun için bir vesile olsun diye nişan düğün anı defteri tutmak en akıllıca bir şey olsa gerektir. Çünkü bazen bir söz bir resim bir sevgiyi pekiştirmek için en iyi vasıtadır.

Nişan Düğün Anı Defteri Süsleme

Nişan düğün anı defteri çok önemli özel bir defterdir. Bu deftere anılarınızı yazdıktan sonra önemli fotoğraf ve simgeleri yapıştırabilirsiniz. Böylece anılarınızı hatırlamak daha kolay bir şey olacaktır. Kenara kalan boş yerlere simli veya renkli kalemlerle alacağınız notlar hafızanızda daha çok yer edecektir. Yapıştırdığınız o güne özel bir çıkartma veya bir etiket görsel olarak sizi o günlere taşıyacaktır.

Nişan düğün anı defteri bir zaman makinesi gibi sizi alır ve o günlerin hoşluğuna ve cazibesine hapsedebilir. Hayatınızın o en anlamlı zamanlarını anımsamak eşinizle aşkınızın taze kalmasına vesile olabilir. Böyle bir defter sizin ve sevdiklerinizin özel zamanlarına şahitlik edebilir, dostlarla bir araya geldiğinizde o özel anları size tekrar yaşatabilir.

Nişan Düğün Anı Defterinde Olması Gerekenler

Nişan düğün anı defterinde okuduğunuz zaman sizin mazinizi canlandıracak görseller, o anı hatırlatacak özel yazılar notlar ve fotoğrafları yer alabilir. Özellikle sağ üst köşeye tarihi muhakkak surette yazın. Günü gününe tarih tutulması size çok faydalı olacaktır. Arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın isimlerini olaylarda açıkça belirtin ileride onlarla da bu anları paylaşıp gönüllerini hoş edebilirsiniz.

Olayların geçtiği mekanlar ve şehirler özellikle belirtilmelidir. Çünkü nostalji için o yerlere gidip anılarınızı tazelemek ve onları yaşatmak istemek arzusunda olan insanlar çoğunluktadır. Hafızalara ilerleyen zamanlarda tam olarak canlı olmayabiliyor. Hatırlamak için yazmak ve o zamanları hatırlatacak materyal gerekiyor. Sizde nişan düğün anı defteri tutmak istiyorum diyorsanız bu ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Çünkü bazen ayrıntılar en güzel unutulmaya yüz tutmuş anıları canlandırabilir.