Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Eski geleneklerimizden olan ve hala varlığını devam ettiren kına geceleri; evliliğe giden yoldaki aşamaların en eğlenceli bölümüdür. Kına gecesi eğlencelerine ihtişamlı bir hava kazandıran, görsel bir şölene dönmesini sağlayan birçok detay bulunmaktadır. Bu özel geceyi unutulmaz kılan da işte bu detaylardır.

Kına gecelerinin temel konusu tabii ki kına yakma törenidir. Ancak evlilik aşamasında yapılan bütün hazırlıklar; ekonomik anlamda çiftlere zorlayıcı bir süreç yaşatmaktadır. Siz de hem geleneksel eğlencelerden geri kalmamak hem de bütçenizi zorlamamak istiyorsanız; bazı ekonomik çözümlerden yararlanabilirsiniz. Bu ekonomik çözümlerden biri; kına gecenizde kullanılacağınız malzemelerin çoğunu bir arada bulunduran ve ekonomik olan kına gecesi setleridir.

Hazırlıklarınızı sürdürürken; alışveriş için uzun zaman harcamadan, bütçenizi zorlamadan temin edebileceğiniz kına setlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Firmamız; kına gecesi ihtiyaçlarınızı bir araya getirerek, kına gecesi malzemeleri seti oluşturarak hizmetinize sunmaktadır.

Kına Gecesi Seti İçerisinde ki Malzemeler Nelerdir?

Dostlarınızın, sevdiklerinizin ve akrabalarınızın katılmakta olduğu, keyifli saatlerin odağı olan kına yakma töreninde kullanmayı düşündüğünüz birçok malzemeyi tek tek almak yerine kına gecesi seti temin etmeniz oldukça isabetli olacaktır. Kına gecesi setlerimizin içerisinde; kına paketleri, kına tepsisi, kına sepeti, kına gülü, el mumu, duvak, eldiven, çerez keseleri vb ihtiyaçlar bulunmaktadır. Bunların dışında eğlence kısmıyla ilgili, görsel şölene de katkısı olan; halay mendilleri, tefler, nedime taçları ve konfetileri gösterişli ve cıvıl cıvıl görünümleriyle bir araya getirerek işinizi kolaylaştırmayı amaçladık.

Yuva kurma aşamasındaki sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak kına gecesi setlerimiz; aynı zamanda kalitesiyle de tercih sebebiniz olacaktır. Tabii ki kına setlerindeki malzemelerin miktarı tercihinize kalmıştır.

Sizin için büyük titizlikle hazırladığımız sitemizden bu kategorimizi görerek seçiminizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Şıklığı ve kalitesiyle göz dolduran ürünlerimiz; beklentilerinize ve taleplerinize cevap verecek şekilde hazırlanmaktadır.

Kına Gecesi Set Fiyatları

Kına gecesi eğlencelerinde kullanılacak malzemeleri ayrı ayrı parçalar halinde almanın maliyeti yüksek olduğu için hem pratik hem daha ekonomik olan kına gecesi setleri daha çok tercih edilmektedir. Bu setleri oluşturan malzemelerin sayısı ve çeşidi fiyatları belirleyen en büyük etkenlerdir. Kına setindeki malzeme sayısı ve çeşidi arttıkça; maliyet de doğal olarak artmaktadır.

Firmamız; sitemiz aracılığıyla kına gecesi seti kategorisindeki alternatifleri, en ekonomik fiyatlarıyla hizmetinize sunmaktadır. Siz de sitemizi inceleyerek yardım alabilir, bütçenize ve zevkinize uygun olan setleri kolayca temin edebilirsiniz. Uygun fiyat, yüksek kalite, hızlı teslimat ve güvenli alışverişi prensip edinen firmamız sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır.