83 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Pembe Papatya Kokulu Taş Bebek Magneti

2,50 TL

Tabaksız Pembe Ayetli Dağıtmalık Küçük Boy

2,25 TL

Tabaksız Ayet Büyük Boy Pembe Renkli Mevlit Hediyeliği

3,00 TL

Arabalı Çerçeveli Kız Bebek Magneti Pembe Renkli

3,50 TL

Ayak Modelli Kız Bebek Magneti Pembe Çerçevelik

3,75 TL

Ayıcıklı Pembe Çerçeveli Kız Bebek Hediyeliği

4,25 TL

At Şeklinde Çerçeveli Ve Notluklu Pembe Kız Bebek Magneti

3,75 TL

Pembe Çerçeveli Ve Pusetli Kız Bebek Magneti

2,50 TL

Papatya Şeklinde Çerçeveli Pembe Bebek Hediyelikleri

2,80 TL

Biberon Çerçeveli Bebek Magneti Pembe

3,75 TL

Tulum Şeklinde Notluklu Ve Çerçeveli Bebek Magneti

3,25 TL

Baby Yazılı Çerçeveli Kız Bebek Magneti

3,50 TL

Çerçeve Ayak Modeli Pembe Hediyelik

3,50 TL

Oval Flok Kaplamalı Pembe Kutu Hediyelik

4,00 TL

Kokulu Taş Diş Buğdayı Magneti Papyonlu

2,50 TL

Kanat İçinde İkiz Bebek Hediyelikleri Kokulu Taş

3,50 TL

Kokulu Taş Diş Buğdayı Magneti Kız Ve Erkek

3,00 TL

Plastik Pembe Aynalı Hediyelik

3,50 TL

Elinde 1 Rakamı İle Kaya Üstünde Oturan Kız

3,50 TL

Harf Küplü Ucuz Bebek Şekeri Sticker Modeli

1,00 TL

Kaplumbağa Üstünde Oturan Kız Bebek Şekeri Biblolu

2,50 TL

Bohçalı Ve Yazılı Kız Bebek Şekeri Pembe

1,00 TL

Polyester Diş Buğdayı Şekeri Kızlar İçin

2,75 TL

Pembe Arabalı Bebek Şekeri Polyester Biblolu

3,50 TL

Bebek sahibi olmanın verdiği heyecanı, mutluluğu sevdiklerinizle, dostlarınızla paylaşırken; onlara kalıcı ve şık bebek şekeri hediyelikleri sunabilirsiniz. Böylelikle o özel günlerinizin hoş bir anı olarak anımsanmasını sağlamış olursunuz. Ailenize katılacak olan veya katılan kız bebeğiniz için yapmayı planladığınız bütün kutlama ve partilerin en keyifli anı bebek şekeri seçimidir.

Sizler de kız bebeğiniz için düzenlediğiniz kutlamalarda dağıtmak üzere seçeceğiniz kız bebek şekeri hediyelik alternatiflerini, sitemizi inceleyerek yardım alabilirsiniz.

Kız Bebek Şekeri Nerelerde Kullanılır?

Kız bebekler için özel tasarladığımız bebek şekeri hediyeliklerini; bebeğinizin cinsiyetini öğrendiğiniz andan itibaren kutlamayı düşündüğünüz bütün etkinliklerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Doğumunuz gerçekleştiğinde hastaneye veya evinize ziyarete gelen konuklarınıza sunabilirsiniz. Doğumu takiben; bebek mevlidi, diş buğdayı, bir yaş doğum günü ve devam eden diğer doğum günlerinin olmazsa olmazlarıdır. Hatta cinsiyet öğrenme partilerinde de oldukça tercih edilmektedir. Burada önemli olan; gününüzün anlamına ve konseptinize uygun seçimler tercih etmenizdir.

Kız Bebek Magneti Modelleri

Kız bebek magnet hediyelikleri, her ne kadar zevklere göre farklılıklar gösterse de genellikle pembe tonlarda tercih edilmektedir. Tüllerle süslenmiş, günün anlamına uygun objelerle tasarlanan kız bebek şekeri modellerimiz oldukça fazla tercih edilmektedir.

Biblolu, biberonlu, leylekli, pusetli, arabalı, motosikletli, vosvoslu, çerçeveli ve kalemlik modelleri yüzlerce alternatif arasından sadece birkaç tanesine örnektir. Magnetli ve magnetsiz tasarımlarımız, misafirlerinizin uzun süre saklayabilecekleri şık bir hediye olacaktır. Malzeme olarak ahşap, polyester, pleksi oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kız bebek şekeri hediyelik seçimleriniz için, sitemizde sizlere yardımcı olacak öneriler bulabilirsiniz. Büyük titizlikle hazırladığımız ürünleri firmamızdan temin ederek, kaliteli ve güvenli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kız Bebek Şekeri Fiyatları

Farklı model ve malzemelerle tasarımlanan kız bebek hediyeliklerinde; fiyatlarda da farklılıklar oluşmaktadır. Ortalama birim fiyatları 1 tl ile 7 tl arasında değişebilmektedir.

Firma olarak, her bütçeye hitap edecek şekilde hazırladığımız kız bebek şekeri modellerimizi sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Firmamızdan temin ederek güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Güven ve kaliteden ödün vermeyen firmamız; müşteri memnuniyetini temel prensip edinerek hizmet vermektedir.