Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Hayatımızın acı tatlı anlarını sevdiklerimizle paylaşırız. Bazı anların bitmesini istemeyiz. Hediyeler ile ölümsüzleştirmek veya hatıralarda kalmasını sağlamak mümkündür. Hüner Hediyelik Organizasyon sizin tüm özel zamanlarınızda ihtiyacınız olan ürünleri size özel bir şekilde tasarlamakta ve toptan ve perakende satışa sunmaktadır. Bu hediyelerin arasında Yasin-i şerif kitabı ve kokulu, kutulu  çeşitli tesbihler  özel bir yer tutmaktadır.

Kişiselleştirişmiş hediyeler don zamanlarda ülkemizde de oldukça yaygınlaşmıştır. Yeni doğan bir bebek, nişan ve evlilik, kına, asker uğurlama ve cenaze törenleri kişiselleştirilmiş hediyelerle hatıralarda kalır. Cep boyan büyük boya bir sürü ebatta olan Yasin-i şerif kitabı üzerine sevdiğinizin adını, önemli bir tarihi ve güzel bir dua isteğini yazarak hayrat da yapabilirsiniz.

Dua insanın iç huzurunu yakalaması için ve yaratanı ile bağlantısı için çok önemli bir unsurdur. Duaya ihtiyaç duyduğumuzda, bebeğimizin hayırlı bir insan olması için, askere giden evladımızı dua ile korunmasını istediğimizde ve dua edilmesini istediğimiz bir yakınımız vefat ettiğinde en güzel hediyelerden birisi ismini üzerine yazıp hem hayrat hem dua için vesile olacak Yasin-i şerif kitaplarıdır.

Hep çantanızda bulunabilecek cep boy bir Yasin-i Şerif kitabı, 33 lük bir tesbih veya rahatça okunabilecek büyük bir Yasin cüzü, 99 luk tespihler, özel isimli kutusu içinde kokulu tesbihler çok güzel ve anlamlı bir hediyedir. Hüner hediyelik organizasyon tüm tesbih çeşitleri ile sizlerin hizmetindedir.

Yasin Kitabı Mevlit Hediyesi

Yasin kitabı dua etmek için çeşitli sebeplerle bir araya gelen insanların en çok okuduğu sure ve duaları içinde barındıran bir tür dua kitabıdır. Toplanan insanlar sesli olarak birinin okuyup diğerinin takip ettiği mevlitlerde yazısı net, okunuşu rahat ve okunuşu ve meali olan kitapları tercih ederler. Bu ihtiyaçtan Yasin-i şerif kitaplarının değişik boyda ve içerikte olanları yapılmaktadır. Hüner hediyelik organizasyon ürünleri arasında sizin ihtiyaç duyduğunuz çeşitli Yasin kitaplarını ister toptan ister kişiselleştirişmiş olarak istediğiniz miktarda bulabilirsiniz.

Cenazeler İçin Yasin Kitabı

Yasin-i şerif en çok cenazelerde okunur. Bir evde bir vefat olduğunda sevdiğimizi yakınımızı, büyüğümüzü kaybettiğimizde acımızı paylaşmak isteyen yakınlarımızla beraber günlerce dua ederiz. Geleneklerimizde 7 gün süre ile dua okunur. Sonra hatimler yapılır tespihler çekilir ve vefatın 7. Veya 40. gününde genelde bir mevlit ile daha büyük katılımla dualar yapılır. Daha sonra yakınımızın vefatını genellikle her sene onu anarak dualar ederek, mevlit okuyarak veya adına hayrat yaparak anarız. Yasin kitabı hem cenazelerde hem vefat mevlitlerinde en çok ihtiyaç duyulan bir kitaptır ve en güzel bir hediyedir. Annemiz veya babamız için adının yazdığı bir Yasin-i şerif kitabı dağıtmak hem güzel bir hayırdır hem de ona duaya en güzel bir vesiledir.

Çoğu cenaze veya mevlitte evde yeteri kadar Yasin-i şerif kitabı bulunmaz. Bu hediyeniz insanların hoşuna gidecek ve giderken de çantalarına koyup götürecekler başka yerlerde de dua etmeye ve Kur’an okumaya devam edeceklerdir. Bu da size sevap kazandırır. Bu hediyenizi daha da anlamlı hale getirecektir.

Yasin Kitabı Asker Mevlidi

Evlatlarımızın üzerine titrer onları sevgiyle büyütürüz. Elimizin yetişmediği yerlerde dualarımızda onları korumaya çalışırız. Uzaktaki birisi kendisine dua edildiğini bilirse kendisini çok daha güçlü hissetmektedir. Askere yolladığımız evlatlarımızın da sağ salim geri gelmesi ve düşmanların şerrinden korunması için dua eder, onu asker mevlidi ile uğurlarız. Asker mevlitlerde gelen kişilere Yasin-i şerif kitabı ve tesbih hediyesi dağıtmak güzel bir hediye ve anlamlı bir dua davetidir. Hüner hediyelikte bu ve benzeri durumlar için dağıtmak isteyeceğiniz hediyeler mevcuttur.

Yasin Kitabı Bebek Mevlidi Hediyesi

Dünyaya gelen bebeğiniz gözünüzün önündeki bir mucizedir. Hem Allaha şükretmek hem dua ile onu her türlü kötülükten korumak, hem güzel bir gelecek için en içten dileklerimiz onun içindir. Yanımızda olan sevdiklerimizle bebek mevlidi yapar güzel yavrumuzun getirdiği mutluluğu paylaşırız. Bebek mevlitlerinde hediye ve ikramlar çok önemlidir. Yavrumuzun bebek mevlidine gelenlere en güzel bir hediye üzerinde bebeğin adının yazdığı Yasin-i şerif cüzünden duaların okunması ve misafirlere hediye edilmesi bu özel günü hep hatırlatır. Bebek mevlidinde güzel bir hayır işlemek isteyenler bebek mevlidinde de Yasin-i şerif kitabı dağıtmayı tercih edebilirler. Bebeğimiz büyüdüğünde ona vermek için saklamayı unutmayın. Bu anlamlı hediye ve kendisi adına yapılmış bir hayır ve dualar kendisini daha güçlü hissetmesini sağlayacak ve mutlu edecektir.

Yasin-i şerif kitabı hediyelik olarak almak istiyorsanız ebatlarına bakmalı ve ona göre tercih etmelisiniz. Yasin kitabı cep boy en çok tercih edilen güzel bir üründür. Küçük olduğu için çok yer kaplamaz. Çanta ve cebe sığabilir. Kapak tercihine göre kalın veya inceliği değişebilir. Üzerine isim tarih veya isteğiniz bir şey yazılabilir. Bu şekilde istediğiniz adette alabilirsiniz.

Yasin kitabı büyük boy tercihi ise yaşlıların ve evde daha çok zaman geçirenlerin beğeneceği bir boydur. Okunuşu rahat yazıları büyük olduğu için mevlitlerde sıkça tercih edilir. Hatta bazıları cami ve mescitlere örneğin “           …             Beyin hayratıdır. Ruhuna Fatiha” vb. yazarak dağıtmakta ve böylelikle güzel bir hayır yapmaktadır.

Kadife kaplı Yasin-şerif kitabı özel bir tercihtir. Kapağı kadife ve yazıları yaldızlı modeller Hac hediyesi olarak da tercih edilmektedir. Her tür Yasin-i şerif kitabı isim baskılı olarak hazırlanabilmektedir. İsim baskılı Yasin kitaplarını hüner hediyelik organizasyondan alabilirsiniz.

Hediyelik Tesbihler

Tesbihler bizim kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Ellerinden tespih hiç düşürmeyen erkekler genelde 33 lük tespih tercih ederken, kadınlar 99 luk tesbihle Allahın isimlerini ve farklı zikirleri sayarak tespih çekerler. Hediyelik tespihlerde oldukça fazla çeşit vardır. En özel taşlardan yapılmış özel tesbihler, hac ve mevlid için hediyelik tespihler ve son yıllarda yayılan kokulu, kutulu tesbihler güzel hediyelerdendir.

Hediyelik Kokulu Tesbih

Yasin kitabı mevlit hediyeleri yanı sıra hediye tespih de oldukça tercih edilen bir hediyedir. Özel kutusu ile kokulu tespihler yanında gülsuyu ile veya değişik hediyelerle her tür mevlide yakışan en güzel bir hediyedir. Değişik renklerde ve kokuda tespih mevcuttur. Kutusu üzerine isim yazılabilmekte ve bu sayede özel bir kişiselleştirilmiş hediyeye dönüşmektedir. Son yıllarda Ekonomik ve şık bir hediye olarak oldukça talep edilmekte ve tercih edilmektedir.

Hediyelik Tesbih Kutusu

Hediyelik tespihler değişik ebatlarda renklerde ve modellerdedir. Tespih kadar özel hazırlanmış kutusu da dikkate değer. Kullanılan tespihin büyüklüğü ve rengi ile uyumlu tespih kutuları hediyeliğin bir parçasıdır. Farklı çeşit ve renklerde tespih kutusu ile beraber özel hediyeler için hüner hediyelik organizasyona ulaşmanız yeterli olacaktır. Toptan veya kişiye özel hediyelik tespih arıyorsanız her bütçeye ve zevke uygun çeşitlerine bakarak karar verebilirsiniz.