Gösterilen sonuç sayısı: 5

Kaplumbağa Yumurtalık Kokulu Taş

15,50 
Penguen Yumurtalık Kokulu Taş
Penguen Yumurtalık Kokulu Taş

Penguen Yumurtalık Ve Saksı Kokulu Taş

20,50 
Yandan Sepetli Lokumcu Kız
Yandan Sepetli Lokumcu Kız

Yandan Sepetli Lokumcu Kız

20,50 
Yonca Tutan Kız Saksı | Hüner Hediyelik
Yonca Tutan Kız Saksı | Hüner Hediyelik

Yonca Tutan Kız Saksı

20,50 

Hediye insanoğlunun var oluşundan bu yana olan bir şeydir. İnsanlar sevdiklerini mutlu etmek, özel günlerini kutlamak, onlara özel olduğunu hissettirmek adına küçük büyük fark etmez hediye alırlar. Günümüzde kutlanılacak o kadar çok özel gün var ki insan her güne ayrı hediyelik eşya seçerken haliyle zorlanıyor. Bu sebeple hediyelik eşyaya olan ilgi her gün artıyor ve bunun sonucunda hediyelik eşya dükkanlarının sayısı her geçen gün fazlalaşıyor. Arz talep meselesiyle ilerleyen bu sektör zamanla ürünlerini daha da çeşitlendirerek varlığını sürdürüyor.

Bizler Hüner Hediyelik Organizasyon olarak 2014 yılından bu yana sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sektöre girdiğimizden beri bizim için en önemli şey her zaman siz müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Vizyon ve misyon sahibi bir firma olarak önceliğimiz her zaman sizleri mutlu etmektir. Bu nedenle 6 senedir sizlerin ilgi, istek ve arzularınıza göre hizmet alanımıza yeni soluklar kazandırmaktayız. Elimizden geldiğince en uygun ve en kaliteli ürünleri sizlerin beğenisine sunmaktayız.
Hediyelik Eşya Seçerken Dikkat Edilecekler
Dünyanın en zor işlerinden biri kesinlikle birine hediye almaktır. Hediyeyi sevecek mi? Hediye işine yarayacak mı? Hediye kullanışlı mı? Gibi pek çok soru zihnimizde belirir. Hediyelik eşya seçmek zorlayıcı olduğu kadar çok da önemli bir olgudur. Özel günler yaklaştıkça insanı bir telaş sarar. Hediyeyi sahibine verdiğimizde yüzünde kocaman bir gülümseme oluşması hediyeyi alan kişi için çok önemlidir. Bu nedenle hediye seçerken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Böylelikle hem hediyeyi alan kişi hem de hediye sahibi mutlu olacaktır. Gelin hep birlikte hediye seçerken dikkat edilecek birkaç noktaya değinelim:

Öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta hediye alacağınız kişinin karakterini ve sevdiği sevmediği şeyleri çok iyi analiz etmeniz olacaktır. Böylelikle onun seveceği hediyeyi bulmanız daha kolay olacaktır.
Bir diğer husus da hediye alacağınız kişinin cinsiyetidir. Tabii ki unisex olan birçok hediye de vardır fakat hediye skalasındaki seçeneklerinizi azaltmak adına cinsiyete göre hediye seçimi yapmanız daha iyi olacaktır.
Hediye alacağınız kişinin hobileri, neleri sevip sevmediği, ilgi duyduğu alanlar, sevdiği film ve dizi karaketerleri vs gibi konularda da bilgi sahibi iseniz hediye seçmek sizin için zor bir iş olmaktan çıkacaktır.
Hediye alacağınız kişinin size olan yakınlığı da en önemli noktalardan biridir. Çünkü size yakın olan insanın özelliklerine daha hakim olduğunuz için onun seveceği bir hediyelik eşyayı bulmanız daha kolay olacaktır. Çok yakın olmadığınız birine hediye almak zor bir iş olarak düşünülse de aslında yakın olmadığınız için daha resmi ve sizin onda gözlemlediğiniz en belirgin özelliği ile hediye alırsınız. Böylelikle daha az seçenek arasında kalırsınız ve nokta atışı yapmanız daha da kolaylaşır.
Hediye alacağınız kişinin yaşı da hediyelik eşya seçerken dikkat edeceğiniz en önemli hususlardan biridir. Yaşı size uzak biriyse biraz zorlansanız da o yaş aralığındaki bireylere danışarak doğru hediyeyi hiç zorlanmadan bulacağınıza eminim.

Birçok insan hediye alırken çok zorlandığını, seçenekler arasında sıkışıp kaldığını ve kararsız kaldığını ifade etmektedir. Hatta sırf bu yüzden özel günlerden nefret eden insanlar çok fazladır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz noktalara dikkat ederek hediye seçimi işini zorlanmadan yapacağınıza eminiz.
Hüner Hediyelik Organizasyon Hediyelik Eşya Seçenekleri
Hüner Hediyelik Organizasyon olarak hediye ve organizasyon alanında sizlere pek çok seçenek sunmaktayız. Sitemizde hediyelik kategorisinde arkadaşlarınız hoşuna gidebilecek biblo, kokulu taş ve daha birçok seçenek bulunmaktadır. Sünnet hediyelikleri için pek çok magnet çeşidi sitemizde bulunmaktadır. Bebek mevlütlerinde dağıtmak için bebek hediyelikleri, kına, düğün gibi organizasyonda kullanmak için birçok hediyelik eşya seçeneği firmamız tarafından sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu nedenle sitemiz olan hunerhediyelik.com sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Firmamızın ürünleri hakkında daha ayrıntılı bilgi verecek olursak:

Sitemizde bulunan düğün ve nikah hediyelikleri çeşitlerimize bakacak olursak gelin çiçeğinden tutun pleksi isimliğe kadar pleksi isimlikten tutun da nişan tepsilerine kadar pek çok çeşit sitemizde bulunmaktadır. Nikah şekeri, nikah şekerleri için sepet düğün, kına ve nikah salonunun girişini daha göz alıcı göstermek için kapı süsleri seçenekleri bünyemizde bulundurduğumuz ürün çeşitlerindendir.

Kına geceleri her genç kızın dünya evine girmeden önce organize ettiği organize ederken çok dikkat ettiği bir gündür. En eski geleneklerimizden olan kına gecelerine gösterilen özen her zaman daha farklı ve özel olmaktadır. Hüner Hediyelik Organizasyon olarak bizler kına gecesi hediyelikleri konusunda da özenle ve titizlikle çalışmaktayız. Kına gecesi hediyelikleri ve kına gecesi setleri en çok rağbet gören ürünlerimiz arasındadır. Kına gecesi setlerimiz içerisinde kına tepsisi, kına gülü, kına mumu, kına sepeti, eldiven, duvak ve çerez keseleri gibi kına gününüzde lazım olabilecek her ürün firmamızda bulunmaktadır. Kına hediyelikleri olarak da kına magnetleri, ahşap ve pleksi gibi çeşitlerle firmamız tarafından üretilmektedir.

Düğün, nikah ve kına kadar özel günlerden biri de hiç şüphesiz ki bebek mevlütleridir. Yeni doğan bebeklerimiz için mevlüt yapıp dualar okuruz. Bebeklerimiz için ilk yaptığımız organizasyon bebeğimizin dünyadaki kırk gününü doldurduğu zaman yapılan kırk uçurma mevlüdüdür. Geçmişten günümüze kadar bu kırk uçurma geleneği devam etmektedir. Bu mevlütlerde gelen misafirlere hazırlanan hediyelik eşyalar bebeğin annesi tarafından özenle seçilmektedir. Hediyelik eşyanın güzel ve şık olması anne için en önemli kriterlerdir. Bebek mevlütlerinde kullanmak üzere bebek magnetleri, bebek şekerleri, bebek şekeri sepetleri, kapı süsü gibi pek çok seçenek de yine sitemizde bulunan alternatifler arasındadır.

Bu özel günlere ek olarak sünnet düğünleri de özenle hazırladığımız günlerden biridir. Sünnet düğünleri için çocuğunuzun odasını süslemek için kapı süsü, oda süsü, mevlüde gelenlere vermek için sünnet şekeri, sünnet şekerlerini koymak için sünnet şekeri sepeti hediyelik ürünler arasında bulunmaktadır.
Hüner Hediyelik Organizasyon
Değişen ve gelişen dünya düzeninde her geçen gün o kadar çok alternatife maruz kalıyoruz ki bazen ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Bu sebeple yukarıda ifade ettiğimiz hediyelik eşya seçerken dikkat edilecek hususlara baktığınızda hediye seçmeniz daha kolay olacaktır. Biz Hüner Hediyelik Organizasyon olarak 6 senedir hediyelik eşya konusunda pek çok çeşitle sizlere hizmet sunmaktayız. Düğün, sünnet, kına, bekarlığa veda, doğum günü gibi pek çok özel gün için organizasyon malzemelerini bünyemizde bulundurmaktayız. Özellikle magnet hediyelikler konusunda ürün çeşitliliğimize ve kalitemize güvenmekteyiz. Aklınıza gelebilecek her özel gününüz için hediyelik eşya seçeneğimiz bulunmaktadır.

Firma olarak bu yola çıktığımız ilk günden beri önceliğimiz her zaman sizlerin mutluluğu ve memnuniyeti olmuştur. Titizlikle çalıştığımız bu 6 senede sizlerin öneri ve istekleri doğrultusunda ürün skalamızı daha da genişletmekteyiz.

Hüner Hediyelik Organizasyon olarak özel günlerinizde misafirlerinize dağıtacağınız hediyelikler dışında özel günlerinizin organizasyonunu da yapmaktayız. Firmamız İzmir Torbalı merkezli bir firmadır. Bu nedenle İzmir Torbalı’da kına, düğün, açılış, nişan, evlilik teklifi gibi özel günlerinizi unutulmaz kılmak için sizlere hizmet vermekteyiz. Sitemizde bulunan telefon numarasından bizlere ulaşıp randevu aldığınız takdirde özel gününüzün nasıl olmasını istediğinizle ilgili bilgileri alıp sizin için en güzel organizasyonu planlarız.

Hüner Hediyelik Organizasyon olarak hediyelik ve organizasyon sektöründeki en kaliteli ve ekonomik hizmeti sizlere sunmak adına İzmir Torbalı’daki şubemizde hizmet vermekteyiz. Bunun yanında internet sitemizde online olarak da ürün çeşitliliğimize ulaşabilirsiniz. Organizasyon görüşmeleri içinse sitemizde bulunan telefon numarası ile bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hüner Hediyelik Organizasyon’a gelin özel günlerinizi unutulmaz kılalım.

  • Kargo ücreti sabit 14,99 TL olup, 499,99 TL ve üzeri alışverişler de ücretsiz kargo imkanı sunulmaktadır.
  • Kapıda ödeme mevcuttur.
  • PTT Kargo  ile gönderimlerimizi yapmaktayız.
  • Siparişi verdiğiniz andan itibaren 1-7 iş günün de siparişiniz hazırlanır ve kargoya verilir. Ortalama 3 gün içerisinde de kargo firması sizlere ulaşır. Acil siparişlerinizde lütfen bizleri 0545 583 4613 telefon numaralarımızdan arayınız.
  • Almanya,Fransa ve daha bir çok ülkeye gönderim yapmaktayız. Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Firmamız olarak kargolarınızı olabildiğince kırılmaya ve hasar görmeye karşı çok sıkı bir şekilde paketlemekteyiz. Bir çok gönderimde ilave bir kaç fazla üründe koymaktayız. Kargo çalışanlarının sorumsuz hareketlerinden ötürü hasar görmüş ürünlerden firmamız sorumlu değildir.