Nikah Şekeri Fiyatları İle İlgili Hiç Duymadığınız Bilgiler

Nikah şekeri almak isteyen çiftler için magnetlerin modeli ve görünüşü kadar fiyatı da oldukça önem arz etmektedir. Çünkü düğün masrafları gün geçtikçe daha da artmakta olup evlenecek çiftler için artık hediyelikler bir lükse dönüşmektedir. Her ne kadar maddi açıdan zorlu bir süreç de olsa her çift sevdiklerine bu önemli günde kalıcı hediyeler sunmak ister. Bu yüzden sizlere nikah şekeri fiyatları ve bu fiyatları minimize etmeniz hakkında bazı bilgilendirici detaylara yer vermeye çalışacağız.

Ucuz Nikah Şekeri Bulmak Mümkün mü?

2020 yılına kadar özellikle Hüner Hediyelik olarak tanesi 0,65 kuruştan sattığımız model çeşitlerimiz çoktu fakat ekonominin şu anki durumu sebebi ile en düşük modellerimiz 2 TL gibi rakamlardan başlamaktadır. Piyasa fiyatlarına baktığımızda en uygun nikah şekerlerini yine bizlerin size sunduğu modeller arasında bulmanız mümkündür. Fakat ucuz nikah şekeri arıyorsanız sizlerin biraz görsellikten feragat etmeniz gerekmektedir. Modellerdeki süsleme çeşitleri arttıkça ve ham maddeler farklı oldukça nikah şekeri fiyatları da buna göre yükselmektedir.

Bu sebeple en ucuz nikah magnetleri için sitemizin ucuz nikah şekeri kategorisine göz atmanız yeterlidir.

Nikah Şekeri Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

En önemli fiyat unsuru süsleme malzemelerinin kullanımı ve çeşitliliğidir. Bazı nikah şekerlerinde lateks gül, lazer çiçek ve benzeri ham maddeler kullanıldığı için doğal olarak fiyatlar da buna göre artış göstermektedir. Fakat ciddi bir arayış içerisine girerseniz gösterişli ve uygun fiyatlı da bulmanız mümkündür. Özellikle son dönemlerde satış konusunda artış gösteren resimli magnet ve Kraft tarzı modeller daha uygun olmakla birlikte görünüm olarak da lüks bir tasarıma sahiptir. Bu yüzden arayışınızı bu iki çeşit tarafında yaparsanız zevkinize ve bütçenize uygun nikah şekeri modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Nikah Şekeri Fiyatları İzmir

Nikah Şekeri Fiyatları İzmir

Daha Ne Kadar Ucuz Olabilir ki?

Nikah şekeri alırken en önemli olaylardan biri de madem fiyat konusunda ucuzu hem de lüksü arıyorsak gözden kaçırmamanız gereken bazı unsurlar da bulunmaktadır.

  • Nikah Şekerini Online Satın Alın
    Yukarıda sizlere nikah şekeri fiyatlarını etkileye bazı faktörleri belirtmiştik. Bunlar direkt olarak etkileyen şeyler aslında ama dolaylı yoldan etkileyen faktörler de mevcuttur. Örnek vermek gerekirse bir web sitesinden alacağınız nikah şekerini direkt etkileyen şey malzeme ve süslemelerin kullanımıdır. Ama bulunduğunuz il veya ilçede nikah şekeri satışı yapan bir dükkandan almak isterseniz, satıcı doğal olarak elektrik, vergi gibi benzeri masraflarını da ekleyerek sizlere buna göre bir fiyat sunacaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca nikah şekerlerini online satın alın ve özellikle kapıda ödeme seçeneği olan firmaları tercih edin.
  • Kaç Adet Dağıtacağınızı Tahmini Rakama Dökün
    Nikah şekerleri genellikle aile başı olarak dağıtılan bir hediyelik türüdür. Bu yüzden nikah veya düğünlerinize davet ettiğiniz insan sayısına göre değil de aile sayısına göre ortalama bir sipariş oluşturursanız bu sayede daha az rakamlarda sipariş verebilirsiniz. Çünkü bizzat kendimizin yaşadığı bir durum, müşterilerimiz bazen 3-4 bin adet nikah şekeri siparişi oluşturuyorlar ve nikah bitiminde ellerinde 1000 adet kalıyor bunu iade etmek veya bize geri satmak istiyorlar. Bu yüzden aşağı yukarı bir sipariş sayısı oluşturursanız bu sizin için maliyeti düşürecektir.
  • Hem Lüks Hem Ucuz Olsun Derseniz
    Özellikle gelinler daha gösterişli ve al benisi olan modellere eğilim göstermektedir ki ömrümde bir defa evleniyorum düşüncesi ile bunu yapmaktadırlar ve kendilerince de çok haklılar. Bu konuda bizlerin tavsiyesi şu yönde olabilir ve bunu yapan birçok çift gördük. Örneğin 500 adet nikah şekeri siparişi vereceksiniz. Bunun 100 adedini lüks ve fiyat olarak biraz yüksek olanı tercih ederek bunları direkt birinci sınıf akraba ve eş-dosta dağıtabilir, diğer modelleri de misafirlerinize sunabilirsiniz. Sonuçta bu bir hediye olduğu için neden bize bu düşüncesinde olacaklarını sanmıyoruz.

Son olarak sizlere şu konuda da bilgi vermek isteriz. Eğer nikah magnetlerini herhangi bir web sitesinden sipariş verecekseniz belli bir ücretten sonra ücretsiz kargo seçeneği olan firmaları tercih etmelisiniz. Bugün ortalama kargo maliyetleri 20 ile 100 TL arasında değişmektedir. Bu rakam da nikah şekeri adetine döküldüğünde en az 10-30 adet fazladan nikah şekeri demektir.

Hüner Hediyelik olarak, nikah şekeri alırken bizler ile iletişim kurarsanız sizlere en iyi ve hızlı bir şekilde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir