Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Düğünleri özel kılan, çifti yansıtan o küçük detaylar değil midir sizce de? İşte bir gelinin vazgeçilmezi ve en az saçı, makyajı kadar tamamlayıcı bir diğer önemli nokta da onu ve düğünü yansıtan bir gelin buketi seçmektir. Biraz romantik biraz da realist bir hikayesi olan, düğünlerin daha doğrusu gelinlerin bu vazgeçilmez objesi; eskilerde baharın muhteşem kokusunu tenine yakın tutarak yeni eşine hoş kokmak isteyen genç kızların düğün gününde yanından ayırmadığı, adeta bir parfüm niyetine zarifçe taşıdıkları bir şeydi.

Şimdilerde gelin buketi düğün ertesinde bekar arkadaşlarını cesaretlendirmek, düğüne biraz da eğlence katmak için bir obje ve yıllar sonra düğün gününden bir hatıra olarak görülüyor. Yılların getirdiği bu değişim, gelin çiçekleri için büyük bir değişim ifade etmese de oldukça fazla çeşit ile gelinlerin vazgeçilmezliğini korumakta. Hüner Hediyelik Organizasyon farkı ile tanışarak en mutlu gününüzde her detayda olduğu gibi çiçeğinizde de kendinizi bulabilirsiniz. Yüzlerce çeşidi ile sizin için hazır olan firmanın web sitesine bakmadan, görüşerek sizin için özel olarak sunacakları önerileri almadan çiçeğinizi seçmeyin!

Gelin Çiçeği Çeşitleri

Gelin çiçeği canlı mı olmalı yoksa yapay mı? Gelinlerin en kararsız kaldığı konu galiba bu. Ancak el çiçeği konusunda önemli olan çiçeğinizi yapacak kişinin sizi, tarzınızı ve düğün konseptinizi iyi anlamasıdır. Tüm bunlardan uzakta yapacağınız çiçek seçimlerinizde, bir uyumsuzluk olacaktır. Küçük bir ayrıntı deyip geçmeyin, hayatınızın en özel gecesine sizi getiren de yine böyle küçük ayrıntılar olmadı mı? Örneğin; kır düğünlerinin vazgeçilmezi olarak görülen papatyaların arasına serpiştirilen dağ çaylarıyla klasiklikten uzaklaşırken sizin cıvıl cıvıl bir düğün isteğinizi vurgulamak ve aynı zamanda dingin kişiliğinize de atıfta bulunmak sadece işinin ehli kişiler için oldukça basit.

Gül ve papatyalar gibi bilindik tercihlerden ziyade zarif karanfiller ile kalabalığın içine uyumla karışmış özel kişiliğinizi yansıtmak… Veya da bilindik çiçekleri daha gündelik hayata saklayarak bu özel günü çok daha özel ve olağanın dışında çiçek dalları ile süslemek…İşte böyle bakıldığında gelin çiçeği çeşitleri hayalleriniz kadar geniş bir yelpazeye sahip. Sizi o düğüne getiren detaylar çiçeğinizin de canlı mı yoksa cansız mı olacağına karar verecektir. Önemli olan sizin ruhunuzu ve heyecanınızı olağanca doğallığı ile yaşatmanız.

El Yapımı Gelin Çiçekleri

Sizde farklılığınızı hayatınızın her anında yansıtmak isteyen bir gelinseniz; standardın dışında, el yapımı gelin çiçekleri tam da size göre. Ne güllerin rengi yeter ruhumu yansıtmaya, ne lalalerin narinliği temsil etmek için kafidir zarifliğimi, ne de sünbüllerin mis kokusu yeter heyecanımı göstermeye derseniz işte size özel tasarımları ile Hüner Hediyelik Organizasyon sizi en güzel şekilde temsil etmeye daima hazır. Her çiçeğin bir anlamı olsa da iki ruhun birleşimini anlatmaya yetmez bazen bu anlamlar. Gün sizin gününüz, bırakın ruhunuzu herkes her detayda görsün. Bazen çiçeklerin arasına iliştirilen bir kuru pamuk dalıdır sizin nazenin ilişkinizin temsilini tamamlayan, bazen de birkaç buğday dalıdır o gün dilinizden eksik olmayan bereketi ile gelmesini dilediğiniz mutluluğu simgeleyen. İki hayatın birleştiği anda tüm kalplerdeki dilekler ortaktır belki, lakin temsili her daim ortak değildir. Bırakın gelin buketleri de ortak olsun sizin eşsiz ruhunuza ve dileklerinize, sizi sizin gibi eşsizlikle temsil etsin.

Hazır Gelin Çiçeği

Ani karar verilmiş bir düğün mü? Yoksa kararlı ve klasik bir gelin misiniz? Yahut seçenekler arasında boğuşmak istemiyor ve hazır ürünler arasında da ben kendimi bulabilirim mi diyorsunuz? İşte o zaman Hüner Hediyelik Organizasyon kalitesi ile sizde birbirinden farklı onlarca gelin çiçeği arasından aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Klasik çiçek buketleri ile olduğu kadar özgün tasarımları ile de bu işteki kalitesini ortaya koyan firma hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeliyle de organizasyonların aranan markası olmayı başarmış durumda. Firma yapay çiçek aranjmanları kadar canlı çiçek buketi seçenekleri de sunuyor. Düğününüzün magnetleri, şekerleri, masa süsleri gibi bilimum organizasyon eşyalarıyla beraber çiçeğinizi de tek bir firmadan, konseptinizden uzaklaşmadan seçebilirsiniz. Gelin çiçeği çeşitleri ile tarzınıza en uygun buketi bulmak oldukça kolayken, onlarca seçenek arasında kaybolmanız işten bile değil.

Gelin Çiçeği Fiyatları

Kişiye özel tasarım buketlerin biricik hissiyle gelinliğini tamamlamak isteyenler için milyonlarca kombinasyonla farklı farklı tasarımlar yapılabilecekken kullanılan malzemeler gelin çiçeği fiyatları konusunda belirleyici ana etken. O sebeple de buketin büyüklüğü, kullanılan çiçeklerin çeşidi, ekstra konsept objeler derken fiyat bunlara bağlı olarak değişiklik göstermekte. Gelin çiçeği el yapımı ise tabiki onun da ekstra bir maliyeti olacaktır.

Hazır buketler ise bu el yapımı çiçeklere göre daha uygun olurken yine onlarda malzemeye ve kalitesine göre fiyatlandırılmakta. Gelin çiçeği doğal çiçekler ve bitkiler ile hazırlanırsa elbette bu maliyet katlanacaktır. Ancak usta ellerde yapılan sade buketleri sizin seçiminiz olan minik ekstralarla doğru bir dizayn ile hareketlendirebilir ve uygun fiyata eşsiz bir çiçeğe sahip olabilirsiniz. Bu konuda sektöre adeta imzasını atmış olan Hüner Hediyelik Organizasyon sayesinde onlarca çeşit arasında kaybolmadan önce en azından ana çiçeğinizi seçseniz iyi edersiniz.

Gelin Çiçeği Atma Töreni

Düğünlerin vazgeçilmez geleneklerinden olan gelin çiçeği atma töreni şüphesiz ki gecede herkesin heyecanla beklediği anların başını çeker. Bekarların heveslendiği, aşıkların cesaretlendiği bu anda gelinin o zarif çiçeği adeta kapışılır. Gelinler ise bu duruma çift çiçek ile çözüm bulmuş durumda. Atmak için yapay çiçeklerden, ancak olabildiğince sağlam bir buket tercih ederken el çiçeği olarak ise daha çok bu büyülü geceye dair bir anı olarak saklayabilecekleri buketlere yönelmekteler. Böylece bu konuda da herkesin yüzünde bir gülümseme yakalamayı başarırken tek yüzü solan çiçeği kapamayan bekarlar olsa gerek. Gelin buketleri konusunda da tıpkı düğünün diğer ayrıntıları gibi olabildiğince çok seçenek görmeden karar vermemenizi öneririz. Hele de böyle ayrıntılarda adeta imzasını bırakan Hüner Hediyelik Organizasyon, en güzel gelin çiçekleri ile sizleri bekliyor. Kısa bir an eğlenirken belki de çiçeğinizle cesaretlendireceğiniz bir aşığın yuvasına vesile olabilir böylece daima güzel duygularla anımsanacak bir düğününüz olabilir.

En Güzel Gelin Çiçekleri

Son dönemde düğün fotoğraflarında gelin ve damadın fotoğrafları kadar düğüne ve o güzel güne dair ufak ayrıntılara da oldukça fazla yer verilmeye başlandı. Elbetteki bu fotoğraflar arasında en renklisi de gelin çiçeği fotoğrafları. Bütün gün, günün kahramanının elinden bırakmadığı bir objeye de ancak bu kadar mana yüklenebilirdi. O günkü zarifliğinizi yansıtacak bir çiçek yıllar sonra masanızda gördüğünüzde size o anları anımsatırken gelin çiçeği fotoğrafları ile de bu duyguları adeta yeniden koklayabilirsiniz. Size ve ya ilişkinize dair objelere yer vererek sıradanlıktan çıkarabileceğiniz çiçeğinizle ise tüm düğün gününüzde; o ana kadar yaşadıklarınızı somut bir şekilde yanınızda da taşıyor olabilirsiniz. Minik ayrıntıların verdiği kocaman gülümsemeleri çok iyi bile Hüner Hediyelik Organizasyon, sizlerin yüzlerinde kocaman gülümsemelerin yer edinmesi için detaylar üzerinde adeta büyüteçle çalışıyor.