Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

En Şık İsimli Kız Ve Erkek Bebek Takı Yastığı

Bebeğinizin adına özel olarak bebek takı yastığı ister misiniz? Bize bebeğinizin adını ve bebeğiniz için almak istediğiniz takı yastığının rengini söyleyin, sizler için en güzel aksesuarları tasarlamaya başlayalım. Bebekler için özel olarak tasarladığımız takı yastıkları ve aksesuarları, tatlı ve sevimli görünümleriyle, Hüner Hediyelik Organizasyon adlı firmamızda sizlere sunmaktayız.

Ülkemizin geleneklerinden biri olan, yeni doğan bebeklere takı takma âdeti geçmişten günümüze hâlen devam etmektedir. Günümüzde ki takı yastıkları oldukça dikkat çekici ve göze hitap edecek şekilde tasarlanır ve yeni doğan bebeklerin yanına süs olarak koyulur. Takı yastıkları, bebek magnetleri gibi çeşitli aksesuarlar ile süslenebilir. Tüm bunlara, Hüner Hediyelik Organizasyon adlı websitemizden ulaşabilirsiniz. Kutlamalar ve mevlitler için özel olarak hazırlanan takı yastıkları ve bebek magnetleri kutlama yerine gelen bütün misafirlere hediye olarak dağıtılır.

Renk olarak kız bebekleri için genellikle pembe desenli bebek magnetleri tercih ediliyor. Erkek bebekler için seçilen renk ise genellikle mavi tonlarında erkek bebek magnetleri tercih edilir. Bütün magnetlerde olduğu gibi bizim magnetlerimizde mıknatıslıdır. Bu sayede metal olan bütün yüzeylere kolayca yapışabiliyor. Yeni doğmuş bebeklere altın ve para takmak, Türk kültürünün gelenekleri arasında yer almaktadır. Fakat yeni doğan bebekler hassas oldukları için, ziyarete gelen misafirler getirdiği takıları, takı yastığı adı verilen yastığa takar.

Takı yastıklarının güzel bir görüntüsü olması nedeniyle bebeğin cinsiyetine göre şık ve renkli tasarımlar ortaya çıkıyor. Hüner Hediyelik Organizasyon tarafından titizlikle hazırlanan takı yastıkları ve aksesuarları çeşitli renkleri ve tasarımları ile sizlere sunuluyor. Yeni doğan bebeklere hoş geldin kutlaması yapmak isteyen kişilerin hediyelerini takmaları için tasarlanan takı yastıkları stoklarımızda mevcuttur. Söz konusu bebeğiniz ise nedenler bir türlü bitmek bilmez. Bebeğiniz için yaptığınız kutlamalarda yastık tek başına oldukça basit ve sade kalabilir. Böyle özel anlar için her şey özenli bir şekilde hazırlanmış olması gerekir. Bu yüzden isminin işlendiği ve onun hassas bedenine uyumlu, insanların takı takabileceği şık yastıklar ürettik.

Tasarımlarımız sadece mavi ve pembe renk üzerine değil, çeşit çeşit renk seçeneklerimiz ile de takı yastığı tasarlayan Hüner Hediyelik Organizasyon, pudra, krem, bej ve yeşil gibi birçok renklere özel tasarımlar yapıyor. Bu nedenle ürünlerimizde kalıpları ortadan kaldırıyor ve sıra dışı tasarımlara yer vererek her tarza hitap eden takı yastığı sunuyoruz. Diğer ürünlerimizde de olduğu gibi, ipeksi kumaşa ve keten tasarımlara yoğunlaşıyoruz.

Ayrıca mevcut yastık renklerini mor, pembe, mavi, beyaz, bej, kahverengi tonlarında ki aksesuarlarımız ile yastık tasarımlarını çeşitlendiriyoruz. Kurdele, fiyonk, melek ve çiçek gibi figürler ile yapılan bebek takı yastığı süsleme işlemi, tercihinize göre bebeğinizin adı yazılarak da yapılır.

El yapımı tasarımı olan takı yastıkları, yapım esnasında kullanılan boyutlarına, malzemeye ve özel isim yazdırma gibi işlemlere göre fiyat olarak farklılık gösterebilir. İsteklerinize ve beğeninize her zaman oldukça önem veren Hüner Hediyelik Organizasyon, uygun fiyatlı ürünleri ile anne ve babaların en mutlu anılarını birlikte yaşamayı amaçlıyor. Maddi olarak cebinizi yakmayan ve bebeğiniz için gelen hediyeleri şık bir biçimde sunmanıza imkân tanıyan bebek takı yastığı fiyatlarına ve çeşitli tasarımlara göz atabilir, en mutlu günlerinizi şıklıkla buluşturan tasarımlardan istediğinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bebeğinizin ismi ile süslenmiş takı yastıkları, bebek ve çocuk odaları için son zamanlarda çok sık tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri oluyor. İsimli takı yastıklarının üzerine nakış ile isim yazılmaktadır. İsim boyutu ise belirli alana sığabilecek şekilde tasarlanır. Söylenen isimdeki harf sayıları artarsa, harf boyutları bir miktar küçülebilir. İsimli bebek tulumu ve isimli bebek battaniyesi gibi diğer nakışlı ürünler ile kombinleyebilir, en mutlu günlerinizden birisini şık bir şekilde yaşayabilirsiniz.