Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Oğlunuz veya oğullarınız için en özel ve güzel gün olmalı. Bu sizin içinde hem özel hem unutulmaz olmalı düşündesiniz. Tüm ayrıntıları düşünüyorsunuz ve her detaya önem veriyorsunuz. Bu noktada Hüner hediyelik organizasyon olarak bizler her zaman yanınızdayız. Düğün organizasyonunda kullanacağınız tüm aksesuar ve malzemelerde her aradığınızı bulabilirsiniz. Sünnet kınanızda kullanacağınız sünnet kına tepsileri ve sepetleri çeşitleri hoşuna gidecektir.

Düğününüzde her ayrıntının dikkat çekmesini istiyorsanız en iyi tercihiniz kına gecesinde kullanacağınız ürünlerin dikkat çekici olmasıdır. Sünnet kına tepsisi ve sepetleri sünnet düğününe gelen misafirlerinize sunacağınız sünnet şekeri, sünnet kınası veya sünnet anısı süsleri dağıtmak için kullanabilirsiniz. Genellikle standart ölçülerde olan sünnet sepeti ve tepsileri süslemeleri ile farklılık göstermektedir.

Eğer sünnet düğünü konseptinizi belirlediniz ise tüm diğer ayrıntılarınızı bu konsepte uygun hale getirebilirsiniz. Osmanlı motifleri ise tercihiniz çocuğunuzun sünnet kına tepsisini ve sepetini bu konsepte uygun olarak kaftan ve kavuk şeklinde hazırlatabilirsiniz. Eğer tercihiniz modern çizgilerde bir sünnet düğünü ise planladığınız sünnet tepsi ve sepetinizi bu tarzda daha sade şekillerde yapabilirsiniz.

Bize sadece aklınızdaki  modeli söylememeniz ve bizden istemeniz yeterli. Sünnet tepsi ve sepeti hayalinizdeki modelde olacaktır.  Modellerin oluşturulmasında kullanılan saten kumaş, nazar boncukları ve mavi kurdelelerle süslenmiş sünnet kına tepsisi ile sepet takımı el işi çalışmalardır. Size ilham verebilecek modelleri mağazamızda veya hunerhediyelik.com internet adresimizden seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sünnet düğününüzün kına gecesinde kına merasimi özellikle anneanne ve babaanneler için düğünüzün en duygusal, en dramatik anı olarak nitelendirilebilir. Bu anda kullanacağınız kına tepsiniz misafirlerinizin dikkatini çekecek ve göz alıcı olacaktır. Buna garanti verebiliriz.

Kına gecesinin diğer önemli ayrıntısı misafirlerinize sunacağınız ikram ve hediyeleriniz olacaktır. Düğünününüz konseptine uygun ikram ve hediyelerinizin dağıtımında kullanacağınız sünnet sepetleri ve tepsi birbiri ile uyumludur. Her kisi de göz alıcı güzelliktir.

Hediyelik magnetlerde yapan firmamız Hüner Hediyelik Organizasyon sünnet düğününüze uygun olarak magnetler konusunda da size yardımcı olacaktır. Birçok magnet seçeneği ile  kına merasimden sonra misafirlerlerinize sunacağınız hatıra mahiyetindeki  magnetler, sünnet kınası, sünnet şekeri veya küçük hediyelerinizi dağıtırken kullanacağınız sünnet sepetleri sizin kadar misafirlerinizin de hoşuna gidecektir.

Sünnet kına sepet ve tepsileri kullanılan malzeme, kumaş, boncuk yapısına göre fiyat farklılığı göstermektedir. Yapılan ürünlerimiz işinde uzman personelimiz tarafından tamamen el işçiliğidir. İzmir Torbalı’da faaliyet gösteren firmamız Hüner Hediyelik Organizasyon olarak, sünnet düğünlerinizde de kaliteli ürünlerimiz ile yanınızdayız. Çocuklarınızın mutlu gününde sizin de rahat etmeniz, ayrıca sizin içinde güzel ve iyi bir organizasyon olacak şekilde geçmesi için, her ayrıntıyı düşünüyor ve size bu konuda yardımcı oluyoruz.

Aradığınız uygun fiyat, kaliteli, göz alıcı, şık ürün ise Hüner Hediyelik Organizasyon olarak bizler tüm bu aradığınız özellikte ürünler için doğru adres olacaktır. Tüm sünnet düğünü için aradığınız her aksesuara mağazamıza gelmenize bile gerek kalmadan hunerhediyelik.com adresinden ulaşabilir ,haftanın 7 günü 24 saat siparişinizi verebilirsiniz. Ülkenin her yerine hızlı kargo hizmeti ile gönderilen ürünlerimiz ile firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmaktadır.

Sizin mutlu günlerinizin mimarı olmak isteriz.