Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Evliliğe doğru giden yolun son adımı olan nikah veya düğün; hiç kuşkusuz en mutlu ve heyecanlı günlerinizden biridir. Bu özel gününüzde; sizi yalnız bırakmayan davetlilerinize şükranlarınızı iletmek maksadıyla, nikah şekeri sunmak son yıllarda oldukça hoş bir gelenek haline geldi.

Nikah şekeri sunum sepeti ile; nikah veya düğün organizasyonunuzda mutluluğunuzu, heyecanınızı paylaşan davetlileriniz için hazırladığınız nikah şekerlerinizi, minik hediyelerinizi dağıtabilirsiniz. Nikah şekerlerinizin daha derli toplu, daha şık görünmesini sağlamış, sunumlarınızın görselliğini arttırarak ayrı bir şıklık katmış olursunuz. Nikah şekeri sepeti ile dağıtımınız kesinlikle daha kolay olacaktır.

Ayrıca konseptinize hoş bir detay kazandırmış olacaksınız. Düğün veya nikahınızdan sonra evinizde gelin mevlidi düşünüyorsanız; konuklarınıza hediyeliklerinizi yine aynı sepeti kullanarak dağıtabilirsiniz. Bütün bu özel günlerinizden sonra dekoratif olarak odanızda yerini alabilir. İçine tarak, fırça kozmetik ürünler v.b kişisel eşyalarınızı koymak için kullanabileceğiniz sepetler oldukça işlevsel ürünlerdir.

Sitemizde bulabileceğiniz nikah şekeri sunum sepetleri; özel tasarımlarıyla, kalitesiyle ve göz doldurmasıyla oldukça rağbet görmektedir.

Nikah Şekeri Sepet Modelleri

Nikah şekeri sepeti; diğer kategorilerdeki sepet modellerine göre, daha ağır ve dikkat çekici şıklıkta olmalıdır. Nikah veya düğün salonu konseptinize uyumlu, aynı zaman da nikah şekerlerinizle bütünlük sağlayacak tasarımlar tercih etmeniz isabetli bir seçim olacaktır. Sitemizden bulabileceğiniz şık ve zarif sunum sepetinizi; nikah şekerleri birlikte firmamızdan temin etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Ağırlıklı olarak plastik ve hasır malzemeden üretimi yapılan sepetler; jüt kumaş, saten, dantel, tül, kurdele, çiçek ve incilerle kaplanıp süslenerek oldukça şık modeller tasarlamaktadır.

Kaliteli, ekonomik, modern ürün çeşitlerimizi sitemiz üzerinden inceleyerek, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Nikah Magneti İçin Sepet Fiyatları

Firmamız üstün hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden her bütçeye ve zevke hitap etmeyi prensip edinerek yol almaktadır. Nikah magneti sepeti fiyatları ortalama olarak 50tl ile 120tl arasında değişkenlik göstermektedir. Mağazaları dolaşarak zaman kaybetmek yerine; en uygun fiyatlarla hizmet etmeyi hedefleyen firmamızdan temin etmenin konforunu yaşayabilirsiniz.

Hızlı teslimat, güvenli alışveriş ve modellerdeki çeşitliliğimiz ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.