Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İnsanlar hayatlarındaki özel anlarını kalıcı hale getirmek için çaba sarf ederler. Fotoğraf çekmek, albüm hazırlamak, misafirlere kalıcı hediyeler vermek gibi. Son dönemlerin en popüler hediyeliklerinden biri de magnetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Düğün, nişan, doğum günü gibi insanların çok özel anlarını süsleyen bu ürünler, sünnet için de çokça tercih edilen hediyeliklerden biri olmaktadır. Pleksi sünnet magnetleri, kişilerin istediği tarzda hazırlanmakta olup oldukça kaliteli malzemelerden yapılmaktadır.

Pleksi sünnet magnetleri, arkasında kullanılan mıknatıslı bölge sayesinde tüm metal alanlarda süs olarak kullanılabilmektedir. Sevdiklerinize kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız sünnet magnetleri tam size göre! Çocuğunuz için hazırladığınız sünnet konseptine uygun olarak hazırlatacağınız hediyelik magnetler ile siz de bu özel gününüzü hatıralarda yaşatabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip magnetler Hüner Hediyelik Organizasyon’da sizleri beklemektedir.

Pleksi Sünnet Magnetleri Çeşitleri

Hediyelik olarak seçilen magnetler kişiye özel ve zevke uygun olarak hazırlanmaktadır. Malzeme hususunda kaliteden ödün vermeyen Hüner Hediyelik Organizasyon birbirinden farklı magnetleri sünnet konseptinde hazırlamakta ve istenilen sayıda müşterilerine teslim etmektedir. Pleksi sünnet magnetleri çeşitleri istenilen renkte, boyutta ve şekilde hazırlanarak sizlere sunulmaktadır.

Magnet çeşitleri sünnet düğünleri için belli modellerde hazırlanmaktadır. Hayvan ve çiçek figürlü olabileceği gibi isme özel yazılı da hazırlanabilmektedir. Dua yazılı sünnet magnetleri de insanların en çok tercih ettiği bir hediyelik olarak sizlere iyi bir fikir olmaktadır.

Pleksi Sünnet Magnetlerinde Kalitenin Adresi

Pleksi sünnet magnetleri yapımında kullanılan malzemeler, figürler, desenler birbirinden farklılık göstermektedir. Her bir magneti titizlikle hazırlayıp sizlere sunan Hüner Hediyelik Organizasyon, kaliteli malzeme kullanmaktan da kaçmamaktadır. Magnetler için kullanılan püskül, ayna, kurdele gibi malzemeler kaliteli olup hediyelikler en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmaktadır.

Pleksi Sünnet Magnetleri Fiyatları

Hüner Hediyelik Organizasyon bünyesinde sizlere sunulan sünnet magnetleri piyasada bulunan magnetlerin üzerinde kaliteye sahip olarak hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti hususunda da oldukça titiz davranan firma olmaktadır. Kaliteli ürünlerini her bütçeye uygun olarak sunmaktadır. Pleksi sünnet magnetleri fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir.

Sünnet magnetleri fiyatlarını etkileyen unsurlardan biri kullanılan malzemelerdir. Magnetlerin hazırlanmasında kullanılan malzeme çeşitliliği fiyat konusunda farklılık yaratmaktadır. El işçiliği gerektiren sünnet magnetleri fiyat olarak da artış gösterebilmektedir. Yine de her bütçeye uygun olarak bu hediyelik ürünler sizlere sunulmaktadır.

Pleksi sünnet magnetleri fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur da toplu siparişlerdir. Sünnet düğününüz için sevdiklerinize kalıcı bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Bu durumda sünnet magnetleri yerinde bir tercih olacaktır. Dilediğiniz sayıda yaptıracağınız magnetler ile sevdiklerinizi bu özel günde ağırlayabilirsiniz. Toplu olarak yaptırılacak sünnet magnetleri fiyatlandırma hususunda etkili olmaktadır.

Hüner Hediyelik Organizasyon da sizlere bu konuda yardımcı olarak en uygun fiyata toplu hediyelik magnet siparişinizi sizlere teslim etmektedir. Detaylı bilgi için iletişime geçebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.