Genel Konular

Torbalı Söz Organizasyonu Yeni Tasarımlarla Hizmetinizdeyiz

Torbalı Söz Organizasyonu

Her insan mutlu bir yuvanın hayalini kurar. Yaradılışları gereğinden midir bilinmez ama özellikle genç kızlar çocukluklarından başlayarak nişan, düğün gelinlik gibi hayallerle büyürler. Genç kızlar çocukken oynadıkları oyunlarda bile hep gelin olurlar, gelinlik giyerler, altın takarlar. Oynadıkları evcilik oyunları bile düğün dernek üzerinedir. Kızlar mutlaka çocukluklarında bir kere bile olsa evdeki bir örtüyü gelinlik olarak kullanmışlardır, annelerinin topuklu ayakkabılarını giyip makyaj yapmışlardır. Hayatını birleştirmeye karar verdiği doğru insanı bulduğunda ve hayali ile büyüdüğü o gün gelip çattığında organize edilecek çok fazla şey vardır. Hayatının en özel gününün kusursuz olmasını istemesi gayet normaldir. Bu kusursuzluğu Torbalı söz organizasyonu firması sayesinde sağlayabilirsiniz.

İzmir Söz Organizasyonu Firması

İzmir Söz Organizasyonu Firması

Söz Kesme ve Nişan

Gençler birbirlerini yeterince tanıdıklarına karar verdiklerinde evlenme kararı alırlar. Aldıkları evlenme kararını ailelerine açıkladıktan sonra süreç başka türlü işlemeye başlayacaktır. Bundan sonraki süreç aile büyükleri tarafından organize edilmektedir. Kız isteme ve söz kesimi gibi prosedürler adeta törensel nitelik taşımaktadır. Aile büyükleri karşılıklı olarak anlaşarak sözün yapılacağı yere karar vermekle olaya el koymuş olurlar. Olay artık emin ellerde ve kontrol altında olduğundan herkesin içi rahattır. Yüzük takma, söz kesme olarak adlandırılır.

Fakat aile büyüklerinin haricinde eş, dost ve akrabalar de davet edilerek yapılan toplantının adına nişan da denilebilir. İşte bu aşamada büyük telaşlar yaşanmaktadır. Nerede yapılacağından tutun ne ikram edileceğine kadar her şeyin planlanarak organize edilmesi gerekmektedir. İşte bu aşamada profesyonel bir ekipten yardım almak çok mantıklı ve akılcı bir çözüm olmaktadır. Bu sektörde organizasyon işini profesyonel anlamda yürüten şirketler mevcuttur. Evde yapılmasına karar verilen söz organizasyonları çoğunlukla tercih edilmektedir.

Hüner Hediyelik Söz Organizasyonu

Firmamız mutlu günlerinizin organizasyonunu yapmak üzere İzmir Torbalı’da kurulmuştur. Söz, nişan ve doğum günü organizasyonları işi yapmaktayız. Özellikle söz ve nişan gibi mutlu günlerinizi unutulmaz bir gün haline getirmek amacıyla yaptığımız organizasyonlar sayesinde bulunduğumuz yerdeyiz.

Torbalı Söz Hediyelikleri

Torbalı Söz Hediyelikleri

Verdiğimiz Hizmetler

Ev, cafe veya lokanta gibi kapalı mekanlar ya da bahçe gibi açık alanlarda yapılacak olan söz ve nişan süslemeleri ve organizasyon işi yapıyoruz. Söz, nişan masası süslemesi, arka fon süslemesi, davetli masa ve sandalyeleri ile salon süsleme verdiğimiz hizmetler arasındadır. Salon giriş kapısı süslemesi, merdiven ve korkuluk süslemesi gibi isteğe bağlı özel süslemeler de yapmaktayız. Siz hayalinizdeki konsepti söyleyin biz hayata geçirelim. Hayallerinizdeki konseptin gerektirdiği söz masası ve arka fon süslemede kullanılan rengarenk tüller, çiçekler ve yazılar hazırlayabileceğimiz ürünler arasındadır.

Dilerseniz tecrübelerimize dayanarak sizlere önerilerde bulunabiliriz. Yapılacak olan söz veya nişan konseptini belirlemek genellikle gelin adaylarına ait olduğu için çoğu zaman nişan veya söz elbiseleri ile uyumlu renkler tercih etmektedirler. Genellikle yapılan tercihler arasında altın veya gümüş rengi yazılar eşliğinde kullanılan çeşitli renklerde tüller, balonlar, kalp ve melek figürleri vardır. Çoğu zaman gelin ve damadın arkadaşları ellerinde çeşitli espriler içeren yazılardan oluşmuş kartlar, kalpler ve balonlar taşımak isterler. İsteğe bağlı olarak bunları temin etmek verdiğimiz hizmetler arasındadır. Gümüş rengi yazılar ile mor tüller, sim ve pul detaylarla rengarenk balonlar ile kocamın fiyonklar, söz masası ve masa arkası fon süslemelerinde tercih edilen renkler ve modellerdir.

Bahçe gibi açık alanda yapılan akşamüstü veya gece konseptlerin de ışıklandırma sistemi kullanmaktayız. Yaptığımız bu ağaç ışıklandırmaları sayesinde özel gününüz daha unutulmaz bir hale gelecektir.

Hatıra Hediye Objeler

Müşteri genellikle en özel günlerinden geriye bir hatıra kalsın istemektedirler. Ve bu amaçla değişik figürler de küçük objeler, mıknatıslı magnetler gibi değişik fikirlerde hediyelikler e-talep edebilmektedirler. İşte biz Hüner Hediyelik Organizasyon firması olarak bu amaçla istemiş olduğunuz hediyeliklerin temin edilmesi konusunda da yardımcı olmaktayız. Bizim amacımız özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek için sizleri katkıda bulunmaktır. Zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda yaptığımız organizasyonlarda süslediğimiz nişan masası ve arka fonlar kimi zaman görkemli ve şatafatlı bir kral masası gibi olurken kimi zaman yine istekleriniz doğrultusunda daha sade ve zarif bir şıklığa imza atmaktadır.

Söz Organizasyonu Fiyatlarımız

Fiyatlarımızı belirlememizde etken rol oynayan bazı faktörler mevcuttur. Süslenecek mekanın büyüklüğü ve kullanılan malzemenin çokluğu, istediğiniz ekstra özellikler bu fiyatlar üzerinde etkendir. Piyasa şartlarında makul ve uygun fiyatlarımız, sizlere gösterdiğimiz ödeme kolaylıkları sayesinde özel günlerinizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Kullandığımız ürün kalitesi ve çalıştığımız ekip sayesinde ortaya çıkan işler sizlerin memnuniyetinizi temin etmek içindir. İzmir ilinde hizmet vermekte olan Hüner Hediyelik Organizasyon firması olarak müşteri memnuniyetini politikamız olarak benimsedik. İnternet sitemizi ziyaret ederek yaptığımız işler verdiğimiz hizmetler hakkında daha geniş bilgiler alabilirsiniz. Fikir ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.