Blog

Torbalı Açılış Organizasyonu Firması Hüner Hediyelik

Açılış Organizasyonu Torbalı

İlk izlenim daima çok önemlidir. İnsanlarla ilk karşılaşmanızda yaratmış olduğunuz etkinin daha sonrasında değiştirilmesi oldukça zor ve zaman alıcıdır. Aynı durum işyerleriniz için de geçerlidir. Eğer kendinizin ya da iş yerinizin prestijli bir marka haline gelmesini istiyorsanız dikkat etmeniz gereken ilk adım açılış organizasyonudur. Açılış organizasyonları müşterilerinizle bağ kurmanıza yardımcı olurken aynı zamanda da akılda kalıcı etkiler bırakmanızı sağlamaktadır. Unutmayın ki reklamı doğru yapılmış olan bir ürün asla zarar etmez. Torbalı açılış organizasyon firması arayışı içinde olanların doğru adreste olduklarını söyleyebiliriz.

Hangi sektörden olursanız olun sahneye girişiniz ne kadar gösterişli olursa bırakmış olduğunuz etki de o kadar büyük olacaktır. Bu bağlamda bizler her ayrıntısı düşünülmüş ve özenle hazırlanmış açılış organizasyonları hazırlayarak görkemli bir başlangıç için ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunuyoruz. Balon Süsleme, animatörler, ses sistemi, logonuzun basılı olduğu balonlar, şişme maskotlar, tül ve kumaşlar ile hazırlanmış süslemeler, tutundurma çalışmaları, promosyonlar, Osmanlı kostümlü satıcılar ve broşür dağıtımı gibi hizmetler ile sizleri buluşturuyoruz.

Açılış Organizasyonu İzmir

Açılış Organizasyonu İzmir

Balon Süsleme

Hangi amaçla hazırlanıyor olursa olsun balonlar organizasyonların vazgeçilmez parçasıdır. Geniş renk yelpazesi sayesinde her ambiyansa uyum sağlayan balonlar işyeri ve mağaza açılışlarında göze hitap eden önemli parçalardır. Profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle incelenmiş olan mekanlar için sizlerin seçmiş olduğu renklerde balonlar hazırlanır. İlk olarak mekanın ön kısmı ve özellikle de kapı etrafı zincir balonlar ile süslenir. Daha sonrasında sokak, cadde ya da yol karşısına kemer zincir balonlar sayesinde daha zengin ve gösterişli bir hava katılır. Girişi ile dikkatleri üzerine çeken mağaza ya da iş yerinize son olarak da iç mekan süslemesi yapılır. İç mekanda papatya balonlar, ahize balonlar ve top balonlar kullanılarak görkemli giriş ile uyum yakalanır.

Hüner Hediyelik Organizasyon olarak, tüm hazırlıklarımız profesyonel ekibimiz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir. Zira hem sizin hem de iş ortaklarımızın yeni bir başlangıç yaptığı bu süreçte reklam ve tanıtıma ne kadar ihtiyacınız olduğunun farkındayız.

Torbalı Mağaza Açılış Organizasyonu

Torbalı Mağaza Açılış Organizasyonu

Tül ve Kumaş Süsleme

Eksiksiz bir süslemenin ilk şartı ayrıntılardır. Görkemli bir başlangıç yapmak isteyen müşterilerimiz için iç dekorasyonda tül ve kumaşlar sayesinde ufak dokunuşlar yapılarak sitil sahibi mekanlar elde edilir. Genellikle ana okulları, giysi mağazaları, alışveriş merkezlerinde bulunan ofisler, tek ya da çift katlı binalarda bulunan işyerleri ve farklı farklı sektörlerde faaliyet gösteren mağazaların süslemelerinde iç mekan dekorasyonun bir üst seviyeye taşınması için tül ve kumaş süsleme doğru bir tercih olacaktır.

Ses Sistemi ve Müzik Seçimi

Göze hitap ettiğiniz kadar kulaklara da hitap etmeniz açılış organizasyonları için oldukça önemlidir. Sizleri yeni bir yolculuğa başladınız bu süreçte müşterilerinize daha eğlenceli bir şekilde tanıtacak olan bu hizmetimiz sayesinde geniş müzik arşivimizden seçmiş olduğunuz parçalar ile açılış organizasyonu boyunca ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Anfili kolonlar, profesyonel mikser, mikrofon, VCD DVD ve DJ hizmetimiz sayesinde mağaza ya da iş yerinizin bulunduğu bölgedeki ve hitap etmek istediğiniz müşterilerin kesimine göre istediğiniz türden müzik ve şarkı seçimi yapabilirsiniz. İsteğinizi bize aktardığınızda Hüner Hediyelik Organizasyon olarak sizlere yardımcı olmak bizim görevimizdir.

Açılış İçin Organizasyon Torbalı

Açılış İçin Organizasyon Torbalı

Animatör ve Palyaçolar

Mağaza ya da iş yeri açılışlarınız da dikkatleri üzerinize çekmenin bir diğer yolu da çocukları etkilemektir. Bu bağlamda farklı etkinlikler düzenleyecek, broşür dağıtımı yapacak, ikramlarınızın sunumunu gerçekleştirecek ve baskılı balonlarınızın dağıtımını yapabilecek olan animatör ve palyaçolar açılış organizasyonlarınızda tamamlayıcı faktörlerden biridir.

Torbalı Açılış Balon Süsleme

Torbalı Açılış Balon Süsleme

Baskılı Balonlar

Açılış organizasyonlarının temel amacı yeni mağaza ya da iş yerinizin reklamını yapmaktır. Bu bağlamda en çok destek aldığımız ve dikkatleri üzerine çeken etkenlerden biri baskılı balonlardır. Özellikle animatör ve palyaçolar tarafından dağıtılan baskılı balonlar; çift taraflı baskılı balon, tek taraflı baskılı balon, tek renk baskılı balon, çift renk baskılı balon, çubuklu baskılı balon gibi seçenekleri ile siz müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Unutmayın ki baskılı balonlar açılış organizasyonlarında ilk akla gelen ve etkili reklam ürünleri arasında yer almaktadır.

Torbalı Dükkan Açılış Organizasyonu

Torbalı Dükkan Açılış Organizasyonu

Şişme Maskot ve Ürünler

Son dönemlerde popülerliğini oldukça arttırmış olan ve bizlerin de sokağın nabzını tutabilmeniz için önerdiğimiz alternatiflerden biri de şişme maskotlardır. Üç metrelik bu dev şişme maskotlar her yaş kesiminden insanların ilgisini çekerken animatör yada palyaçolar ile birlikte gerçekleştirilebilecek olan dans etkinlikleri sayesinde daha da dikkat çekici açılış organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon Ürünleri ve Tutundurma Çalışmaları

Yeni açılan bir mağaza ya da iş yerinin müşterilerin aklında daha kalıcı bir şekilde yer edinebilmesi ve reklamını daha verimli bir şekilde yapabilmesi için tercih edilebilecek olan yöntemlerden bir tanesi de kendi ürünlerini ya da üzerine mağaza ya da işyeri adının baskısını gerçekleştirmiş oldukları hediye ürünleri dağıtmaktır. Promosyon ürün dağıtımlarında tercih edebileceğiniz birçok hediye malzeme alternatifi bulunmaktadır. Çakmak, kalem, şapka ve tişört gibi daha birçok malzemenin bulunduğu promosyon ürünler sayesinde daha etkili ve daha kalıcı reklamlar gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer yeni bir bölgede hizmet vermeye başlayacak olan işyerlerine sahipseniz hitap ettiğiniz kesimdeki müşterilerin hafızasında daha kalıcı bir şekilde yer edinebilmek için tutundurma çalışmalarını da tercih edebilirsiniz. Bu çalışmalar kapsamında açılışın öncesinde ya da sonrasında üç, beş ya da yedi günlük ve günde 6 saat sivil animatörler tarafından verilen broşür dağıtma ve anket çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Hizmetimiz sayesinde hitap ettiğiniz kesimin nabzını yoklayabilir ve hitap ettiğiniz bölgede mağaza ya da iş yerinizin reklamını gerçekleştirebilirsiniz.

İllüzyonist (Sihirbaz)

Alanında başarılı sihirbazımız ile müşterilerinize seyir zevki yüksek ve bir o kadar da şaşırtıcı olan gösteriler sunabilirsiniz. İlizyon gösterisi sayesinde müşterilerinizi bir taraftan şaşırtırken diğer bir taraftan eğlendirerek açılış organizasyonunuzun ilgi çekiciliğini arttırabilir ve bu sayede daha çok kişinin dikkatini çekerek onların gözünde daha kalıcı bir imaj yakalayabilirsiniz.

Jonglör Servisi

İlizyon gösterilerini Jonglör ile destekleyerek müşterileriniz için eğlencenin seviyesini bir tık daha ileriye taşıyarak onların akıllarında daha kalıcı olabilirsiniz.

Ateşbaz

Bir o kadar eğlenceli ve diğer taraftan da dikkat çeken gösterilerinize biraz da gerilim katmak istiyorsanız ateşbaz tercih edebileceğiniz harika alternatiflerden bir tanesidir. Ateş yutan ve ateşle dans eden bu şovmenlerimiz sayesinde gösterinin seviyesini zirveye taşıyarak unutulmaz açılış organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Animasyon Yiyecekler

Açılış organizasyonlarında kalabalığı arttırarak reklamınızın etkisini büyütecek önemli etkenlerden bir tanesi de dağıtılan yiyeceklerdir. Osmanlı macunu, patlamış mısır, pamuk şeker, Osmanlı Şerbetçisi gibi alternatiflerimiz sayesinde açılış organizasyonlarınızın son dokunuşunu yapabilirsiniz.

Bizi Aramadan Karar Vermeyin

İzmir Torbalı açılış organizasyon hizmetleri veren kuruluş olarak sizlerin yanınızdayız. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmayı vizyon haline getirmiş olan firmamız ile yeni mağaza ve iş yeri açılışlarınız da piyasaya görkemli bir giriş yapabilirsiniz. Eksiksiz ve titizlikle hazırlanmış organizasyonlar için en kısa zamanda görüşmek dileğiyle.