Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Erkek çocuklara özle olarak yapılan sünnet düğünleri, oldukça özel bir gündür. Hem geleneksel hem de oldukça modern şekillerde kutlanan sünnet günlerinde dağıtılan ikramlıkların yanı sıra hediyelikler de önem taşır. Bu özel günü ömür boyu hatırlayacak ve gelen misafirleri de memnun edecek olan kokulu taş sünnet hediyelikleri mutlaka incelemeniz gereken bir kategoridir. Birbirinden şık tasarımlara sahip olan ve orijinal görselleri ile orijinal içerikleri eklenen ürünler, tam olarak sünnet gününün anlam ve önemine vurgu yapıyor.

Çerçeveli kokulu taş sünnet süsleri, en çok tercih edilen modellerden birisidir. Eni 5 cm ve boyu 5 cm olan süslerin hammaddesi taş tozudur. Taş tozuna şekil verilerek elde edilir. En sevilen özelliği ise kokulu olmasıdır. Oldukça hoş bir kokuya sahiptir. Süs şeklinde ya da magnet şeklinde kullanılabilir. Magnet modellerinin arka kısımlarında mıknatıs yer alır. Buzdolabı ya da metal çeken herhangi bir alana güvenle yapıştırılır.

Sünnete Özel Kokulu Taş Süsleri

Sünnete özel tasarlanan kokulu taş sünnet magnetleri, dolap süsü ismiyle de adlandırılır. Davetinize icabet eden misafirlerinizi mutlu etmek ve onlara bu özel günden minik de olsa bir hatıra bırakmak için gönül rahatlığıyla temin edebileceğiniz süslerdir. Özel olarak kokulu taş şeklinde tasarlanan magnetler ve hediyelikler, sünnet törenlerini çok daha anlamlı ve özel bir hale getiriyor. Yalnızca sünnet törenlerinde değil aynı zamanda sünnet mevlitlerinde de bu modellerin dağıtımını yapabilirsiniz. Hem kokulu özelliği hem de görünüm kalitesi ile adından sık sık söz ettiren modellerdir.

Sünnete özel hazırlandıkları için tema olarak daha standart beyaz ve mavi renk tonlarına yer verilir. Dış kısımları ise beyaz tül ile kaplanarak daha şık bir görünüm elde edilir. Aynı zamanda ürünün ön kısmında isme özel sünnet hatırası yazısı yer alır. İsmin alt tarafında ise nazar boncuğu süslemelerine ve sünnet mevlidi ya da töreninin tarihine yer verilir. Tülün en dış kısmında ise isim kartları yer alır. Bu kartlarda da sim ve tarihe yer verilebilir. Tamamen kişiye özel olarak hazırlanır. Toptan bir şekilde temin edilebilir. Fiyatlandırmaları ise adet üzerinden yapılır.

Kokulu Taş Sünnet Magnetleri Fiyatları

Kokulu taş sünnet magnetleri bu özel günde en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaya hızla devam ediyor. Her geçen gün eklenen farklı tasarımlarla sizler de bu özel günde hem oğlunuzu hem de davetlilerinizi memnun etmeye hazır olun. Sünnet çocuğu şeklinde basılan ya da çerçeveli sünnet şapkası şeklinde basılan çeşitli tasarımlar mevcuttur. Kullanımı ve temini oldukça kolay olan bu magnetlerin fiyatları adet üzerinden hesaplanır. Her bütçeye uygun tasarımlar mevcuttur. Tekli alım ve çoklu alım yapabilirsiniz. Özellikle de sünnet çocuğu şeklinde basılan model daha fazla ön plandadır.

Etrafı klasik beyaz tülle süslenir. Altın sarısı ve gümüş renk tonları mevcuttur. Tülleri bağlamak için kullanılan kurdele modellerinde ise açık renk mavi tonlara yer verilir. Böylece modellerde tam bir renk uyumu elde edilir. Taş tozundan üretilen sünnet mevlit hediyelikleri içerisine tercihe bağlı olarak badem şekerleri de eklenebilir. Şeker istemeyenler için lavanta kokuları da alternatiflerden birisidir. İster ekstra kokulu olanları ister badem şekeri eklenmiş olanları tercih edebilirsiniz. Böylece sizin istek ve ihtiyacınıza bağlı olarak özel tasarımlar meydana çıkar.

En Ucuz Kokulu Taş Sünnet Süsleri

Sünnet törenlerini ve mevlitlerini daha özel hale getiren kokulu taş sünnet süsleri, oldukça ucuz fiyatlıdır. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan bu modelleri temin edebilirsiniz. Tek tıkla sepete atabilirsiniz. Ürünü temin etmeden önce etiket bilgilerini ve tarih bilgilerini girmeli ve renk seçimi yapmalısınız. Sünnet gününün anlam ve önemini net bir şekilde vurgulayan ve geleceğe hatıra olarak aktarılan kokulu taş sünnet magnetleri, süs ve hediyelikleri misafirlerinize dağıtmanız için idealdir. Arka kısımlarında yer alan mıknatıslar sayesinde dolap süsü olarak da kullanımına yer verebilirsiniz.

Sünnet hediyeliği olmasına rağmen dekorasyon ürün özelliği de taşır. Tüm ürünlerde görseller ve detaylı açıklamalar bulunur. Ücretsiz kargodan faydalanarak ürünlere kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. En ucuz fiyatları piyasaya göre burada görmeniz mümkündür. Kapıda ödeme imkânı sayesinde kredi kartı kullanmak istemeyenler kapıda ödeme yapabilirler. Tüm ürünler %100 müşteri memnuiyetini sağlamaya yönelik olarak tasarlanırlar. En iyi şekilde hazırlanan ürünleri aldığınızda pişman olmayacaksınız.