Gösterilen sonuç sayısı: 6

Zaman değiştikçe alışkanlıklar ve sunumlar da değişime ayak uydurmak zorunda kalır. Sürekli yenilik yapılarak alışkanlıklarımızın dışına çıkarız. İnsan hayatının unutulmaz anı evlilik. Evlenecek çiftler bu en güzel anlarında misafirlerine günün anısı olarak nikâh şekerleri dağıtmayı unutmazlar. Hal böyle olunca nikah şekerleri de çok farklı ve göze hoş gelen tasarımlarla Hüner Hediyelik Organizasyon tarafından sizlere sunulmaktadır.

Yastık nikah şekeri de en çok göze hitap eden modellerin başında gelmektedir. Gelen davetlilere sunulan nikâh şekeri, sevdiklerine eş ve dostlarınıza düğününüze katıldıkları için teşekkür dileklerini ileteceğiniz ve hatıra olarak verebileceğiniz özel bir hediye.

Sizi yalnız bırakmayan sevdiklerinize bir yastıkta birlikte kocamak isteyişinizin nişanı olarak verebileceğiniz mini yastık nikah şekeri, “Allah bir yastıkta kocatsın” temennisinin, nikâh şekerine dönüşmüş halidir.

Bu şekerler farklı tasarımlarıyla misafirlerinizin hoşuna gidecektir. Değişik tasarımlar unutulmaz anılar. Yastık örnekleri ile sunulan küçük yastık nikah şekerleri örnekleri anılarınıza renk katacak. Yastık nikâh şekerleri çiftlerin bir ömür aynı yastıkta yaşlanmaları için güzel bir evlilik sembolüdür.

Bir ömür birlikte yürüyeceğiniz hayat arkadaşınız ile birlikteliğinizin sembolüne dönüşecek olan nikah şekerinizi sevdiklerinizin belki de yıllarca saklayacağı kalıcı bir hediye olması için acaba nasıl bir nikah şekeri seçersem, kimse atmaya kıyamaz düşüncesi ile seçmelisiniz.

İşte sorunuzun çözümüne yardımcı olabilecek cevaplar:

Yastık Nikah Şekeri Modelleri

Sen hayat arkadaşınla bir yastıkta kocarken, sevdiklerin ve misafirlerin de bundan nasibini alsa sevinmem misin? Sevdiklerine ev dekorasyonlarında severek kullanabilecekleri atmaya kıyamayacakları şık tasarımlı eğlenceli yastık nikah şekeri hediye ederek, onlara en mutlu gününden geriye hoş bir anı bırakabilirsin.

Bir Yastıkta Bir Ömür

Yastık üzerinde yazılan “Bir Yastıkta Bir Ömür” yazısı en güzel dilek olur. Yastık üzerine yazılacak bu yazının altına damat ve gelin fotoğrafı o duyguyu anlatan sembol olur.

Evlendik Yazılı Yastık Nikah Şekeri

Nikâh şekerinizde kullanacağınız yastığı biraz daha küçük seçecekseniz üstüne hiç yazı yazdırmamanız daha doğru olur. Bunun yerine iç içe geçmiş iki tane yüzük olabilir.

Kalpli Yastık Nikah Şekeri

Pembe bir yastık üzerine işlemeli iç içe geçmiş iki kalp figürü kullanılabilir. Renk kişilere göre de değişebilir.

Sade Yastık Nikah Şekeri

Sade bir nikâh şekeri tercih etmek istiyorsanız bu tarz, üzerinde sadece dantelden yapılmış bir yastık kılıfı olan bir nikâh şekeri kullanabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak nikâh şekerinize nazar boncuğu da ekleyebilirsiniz.

Tuğralı Yastık Kırmızı Renkli

Mini yastık nikah şekeri modelinde beyaz yastık üzerine Osmanlı Tuğrası baskısını yaptırmanız da söz konusudur. Bu farklı model oldukça güzel ve dikkat çekicidir.

Dantel İşlemeli Yastığa Güzel Bir Söz

Tercih edilecek sade nikâh şekerinde dantel işlemeli yastığa güzel bir sözde şık duracaktır. Bu söz sizin düşüncelerinizi ifade edebilir. Güzel temenniler bu yastıkta yer alabilir. Bütün modellerimiz mıknatıslı olduğu için dolap süslemesinde de kullanılmaktadır.

Evlenecek Çiftlerin Fotoğrafı Basılabilir

Evelenecek çiftlerin fotoğraflarının basılı olduğu bir yastığa eklenecek nazar boncuğu da yastığı şık gösterebilir. Nikah şekeri yastık modeli olarak yeni evlenecek kişiler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bütün modellerimiz istediğiniz sayıda Hüner Hediyelik Organizasyon aracılığı ile adresinize gönderilmektedir. Bundan sonra yapmanız gereken minik hediyelik objeleri misafirlerinize dağıtmak olmalıdır.