Tek bir sonuç gösteriliyor

Ebeveynler en değerli varlıkları olan bebeklerinin bazı özel günlerinde kutlama yaparak, heyecan ve mutluluklarını sevdikleriyle paylaşırlar. Bu özel günlerinin unutulmayıp akıllarda hoş bir anı olarak kalmasını isterler. Bunu da kutlamalara katılan misafirlerine kalıcı, şık, minik hediyelikler vererek sağlarlar.

Bebeğiniz için bu tür organizasyonlar yapmayı düşünüyorsanız; metal veya tel bebek şekeri modellerinden yararlanabilirsiniz. Kalıcılığıyla ve şık tasarımlarıyla bu modeller oldukça rağbet görmektedir.

Metal Ve Tel Bebek Şekeri̇ Nerelerde Kullanılır?

Metal ve tel bebek şekeri hediyeliklerini bebeğinizin kutlamaya değer gördüğünüz bütün özel günlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebek haberi aldığınızda doğum öncesi baby shower partinizde heyecanınızı paylaşmak için; gününüze uygun tasarımlarla davetlilerinize dağıtabilirsiniz. Doğumdan sonra ilk günlerinizde evinize ve hastaneye ziyaretinize gelen misafirlerinize sunarak teşekkür etmiş olursunuz.

Bebek mevlidi, diş buğdayı ve bir yaş doğum günü kutlamalarında konuklarınıza dağıtmak için oldukça uygun bir seçenektir. Gününüze ve bebeğinizin cinsiyetine uygun tasarlanmış metal ve tel bebek şekeri hediyeliklerini konuklarınıza dağıtarak; o özel gününüzün güzel bir anı olarak akıllarında kalmasını sağlarsınız. Ayrıca sizi yalnız bırakmayan davetlilerinize de şık, minik birer hediye vermiş olursunuz.

Gününüze ve zevkinize uyacak tasarımları sitemizi inceleyerek görebilirsiniz.

Metal Ve Tel Bebek Magneti̇ Modelleri̇

Bu kategoride model çeşitliliği azımsanmayacak kadar vardır. Tel bisikletli, tel pusetli, bebek arabalı, içinde bebek figürüyle tel gemi modelleri en popüler seçeneklerdir. Bebeğinizin cinsiyetine uygun renkte tüllerle, tüy ve çiçeklerle tasarlanarak içine lavanta veya şekerlemeler konularak kullanıma hazırlanır. Genelde mıknatıssız modeller ağırlıktadır.

Minik metal kutular yuvarlak ve kare seçenekleriyle içine; draje, badem şekeri veya çakıl taşı çikolatalar konularak misafirleriniz için tasarlanabilir. Metal kutular da bebeğin cinsiyetine uygun mavi veya pembe renklerde olabilir. Ayrıca şık tasarlanan metal açacaklar da hoş bir seçim olabilir. Metal lokumluk modelleri son günlerde sıkça tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Tercihinizi metal ve tel bebek şekeri hediyeliklerinden yan kullanacaksanız; firmamızın titizlikle hazırladığı sitemizden, değişik model alternatiflerini görebilirsiniz.

Metal Ve Tel Bebek Şekeri̇ Mali̇yetleri̇

Metal ve tel bebek şekeri fiyatları 1,5 TL ile 5.5 TL aralığındadır. Seçeceğiniz modele göre fiyatları değişiklik gösterse de firmamızdan, bütçenize uygun maliyette modeller bulmanız zor olmayacaktır. Firma olarak sizler için hazırladığımız sitemizden; uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerle hizmet vermekten büyük memnuniyet duymaktayız.