Gösterilen sonuç sayısı: 6

Günümüzde insanların özel günlerinde hediyelik olarak tercih ettikleri magnet, nikah şekerlikleri ilginin ve talebin en yüksek olduğu hediyelik kategorileri arasında yerini almaktadır. Hüner Hediyelik özellikle başta magnetli nikah şekerleri olmak üzere bebek ve doğum günü hediyelikleri, mevlit, kına, nişan ve söz gibi her türlü organizasyonlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Titizlikle hazırlanan, el emeğinin ve inceliğin en zarif noktasına ulaşmış tasarımları ile müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. Mıknatıslı özelliği ile tercih edilen nikah şekeri hediyelikleri kalıcı, uzun süreli ve şık olması ile çok rağbet görmektedir. Malum özel günlerin anılarda iz bırakmasını ve hatırlanmasını hepimiz çok isteriz. Bizim de o mutlu günlerimizi hafızalarımıza kazıyacak küçük hediyeler hoşumuza gider.

Nikah Ve Nişan Şekerleri

Düğün, nikah gibi günlerimizde o günlerin hafızalarda iz bırakması için tercih edilen nikah şekerleri, magnetli olarak yapılmaktadır. Birinci kalite malzeme ve işçilik ile yapılan magnetli nikah hediyelikleri, istenilen özellikte ve sayılarda titizlikle hazırlanmaktadır. Kaliteli kullanılan mıknatıslı magnet  özelliği ile hava koşullarından etkilenmeden uzun süre saklanabilmektedir. Dilerseniz tüllü nikah şekerleri, dilerseniz de şekerli ya da kokulu taşlardan oluşan çeşitli nikah hediyeliklerinde magnetli olarak satın alabilirsiniz. Nikah hediyeliklerinin yanı sıra doğum günü hediyeliklerinde  ve diğer hediyelik grubunda da magnetli olarak tercih edebilirsiniz. Usta ellerle, el emeği göz nuru ürün olan bu magnetler, Hüner Hediyelik olarak farklı bir konseptle müşterilere sunulmaktadır.

Fiyat ve Kalite

Hüner Hediyelik, her türlü özel günlerde müşterilerine sunmuş olduğu bu şık tasarım olan magnetli nikah şekerlerini öncelikle müşteri memnuniyetini esas alarak sunmaktadır. Kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik ve usta ellerle şekillendirirken maksimum hizmet ve minimum, fiyat anlayışı ile sunmaktadır. Hüner Hediyelik, her şeyden evvel müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda istenilen ölçü ve boyutlarda, şekillerde, resim ve yazıya basılmış şekilde  adet  belirtilerek tercih edilebilir. Magnet nikah şekerleri hatıra olması açısından en çok tercih edilen hediyelik gruplarındandır. Magnetli resim baskılı  veya yazı baskılı süsler de en çok tercih edilen hediyeliklerdendir.

Sipariş

İstenilen ölçü, ebat, şekil ve tasarımlarda bulunan hediyelik ürünleri Hüner Hediyelik sitesi üzerinden ya da müşteri temsilcileri aracılığı ile sipariş vermek mümkündür. Verilen siparişlerde istenilen ürünün özelliklerini belirtmek faydalı olacaktır. 7/24 sipariş hattı üzerinden hem bilgi almak hem de sipariş vermek kolaydır. Vermiş olduğunuz siparişler titizlikle hazırlanırken müşteriye en  iyi şekilde ulaşması için sağlıklı bir şekilde paketlenir. Hijyen kurallarının en yüksek seviyede tutulduğu kargo aşamasından müşteriye teslim aşamasına kadar önemle ve titiz bir şekilde özverili bir çalışma sağlanır. Kargo sipariş aşamasından çıkış ve müşteriye ulaşım aşamasına kadar takip edilerek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Müşteri Memnuniyeti

El emeğiyle hazırlanan, farklı bir konsept olan magnetli nikah şekerlikleri ve diğer hediyelikler, müşterinin özel günlerinde zarafet  sağlarken mutlu  günlerinde ayrı bir ahenk katmaktadır. Hüner Hediyelik mutlu müşteri ilkesinden yola çıkarak vermiş olduğu kaliteli hizmet, uygun fiyat anlayışı ile geniş kitlelere yayılmaktadır. Müşterilerini aile ilkesiyle benimsemiş olan Hüner Hediyelik, geniş aile kitlesine her geçen gün yenisini ekleyerek büyük bir aile olma yolunda ilerlemektedir. Mutlu günlerin anısında bir ışık bırakan Hüner Hediyelik, her türlü hediyelik konseptleriyle hizmet ağına her geçen gün farklı tasarımlar eklemektedir.