Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Anne ve babalar bebekleri doğduğu gün de dahil olmak üzere; bazı önemli günlerle ilgili kutlamalar organize ederler. Bebeklerinin özel günlerini akıllarda kalacak, güzel birer anı olarak anımsanacak şekilde olmasını isterler. Bu sebeple organizasyonlarına katılan konuklarına; kalıcı, şık, işlevi olan bebek şekerleri hediye ederler.

Siz de bebeğiniz için kutlamayı planladığınız özel günlerinizde konuklarınıza notluk bebek şekeri hediyelikleri dağıtabilirsiniz. Oldukça popüler olan bu tercih konuklarınız tarafından beğenilecek ve uzun süre kullanılacaktır.

Notluk Bebek Şekeri̇ Nerelerde Kullanılır?

Notluk bebek şekeri hediyeliklerini; doğum öncesi kutlama yapmayı düşünüyorsanız, baby shower partinizde konseptinize ve gününüze uygun bir tasarımla kullanabilirsiniz. Bebeğinizi kucakladığınız günün anısına; hastane veya evinize ziyarete gelen misafirlerinize verebilirsiniz. Bebek mevlidi, bir yaş doğum günü ve takip eden doğum günlerinde de konuklarınıza sunarak, bu özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Konuklarınız, dağıttığınız notluk bebek şekeri hediyeliklerini daha sonra kullandıkça sizi ve bebeğinizi sıklıkla anımsayacaklardır.

Sizde bu kategorideki ürünleri sitemizden inceleyerek kararınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Notluk Bebek Şekeri̇ Tasarım Alternati̇fleri̇

Notluk bebek şekeri, kalıcı ve sevimli tasarımıyla, oldukça sık tercih edilen hediyeliklerden birisidir. Notluklar; gününe uygun figürle birlikte, bebeğinizin cinsiyetine uygun renklerde tüllerle süslenerek, lavantalar eklenerek tasarımlanır.

Notluklardaki figürler; polyester, ahşap, cam, keçe, porselen gibi malzemelerden üretilmektedir. Notluk bebek şekeri modellerinden bazıları; leylekli, bebekli, ayıcıklı, pusetli, biberonlu en fazla tercih edilen mıknatıslı modeller arasındadır.

Notluk bebek hediyelikleri alternatif modellerimiz arasından tarzınıza ve zevkinize uygun olanını bulabileceğinizi umuyoruz. Amacınıza uygun ürünleri firmamızdan temin ederek, üstün hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Notluk Bebek Şekeri̇ Mali̇yetleri̇

Her kategorideki gibi bu kategoride de maliyetler seçilen modellere göre değişkenlik gösterir. Ortalama olarak fiyatlar 1 TL ile 10 TL arasında seyretmektedir. Her bütçeye uyan modeller arasından; kendinize uygun olanı bulmanız kolay olacaktır.

Firmamız bütün seçimlerinizde hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyacaktır.