Gösterilen sonuç sayısı: 3

Anne babalar bebekleri yaşamlarına dahil olduğu andan itibaren; özel günlerini öne çıkarmak, farklı kılmak ve daha güzel hatırlanmasını sağlamak için, son günlerde popüler olan kutlamalar yaparlar. Bu kutlamalarda küçük hediyelikler dağıtarak; o günü unutulmaz kılar ve gelen konuklarına teşekkür etmiş olurlar.

Bebeğiniz için yapacağınız kutlamalarda siz de konuklarınıza sunacağınız bebek şekeri hediyelikleri ile gününüzün akıllarda kalmasını sağlamış olacaksınız. Birçok alternatifler arasından seçim yapmak zor olsa da; kutu bebek şekeri hediyelikleri güzel bir tercih olabilir.

Kutulu Bebek Magneti Nerelerde Kullanılır?

Bebeğinize kavuştuğunuz bu özel günde; gerek hastaneye, gerekse evinize, bebeğinizi ve sizi görmeye gelen misafirlerinize kutulu bebek şekerleri sunarak teşekkür etmiş olursunuz. Ayrıca dostlarınızla ve ailenizle bir araya geldiğiniz; bebek mevlidi, diş buğdayı ve bir yaş doğum günü partileriniz de dağıta bileceğiniz çok şık ve kullanışlı bir seçenektir. Konuklarınız, bu özel günlerinizi hoş bir anı olarak hatırlayacaklardır. İçindeki ikramlık bittikten sonra, içerisine minik özel eşyalarını veya ilaçlarını koyabilecekleri için oldukça kullanışlı bir seçenek.

Bütün özel günlerinize uygun, tarzınıza ve zevkinize hitap eden, titizlikle hazırlanmış ürünlerimizi sitemizden görerek karar verebilir, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kutu Bebek Şekeri̇ Tasarım Alternati̇fleri̇

İçerisine badem şekerleri, drajeler, renkli şekerler ve çikolatalar konularak; değişik renkte çeşitli kurdele ve tüllerle süslenerek hazırlanan minik kutular kutlamayı düşündüğünüz güne uygun tasarlanır ve kullanıma hazır hale gelir.

Porselen, şeffaf veya renkli mika, karton, ahşap, pleksi ve porselen malzemelerle değişik renk ve şekillerde imal edilen bebek şekeri kutuları oldukça ilgi görmektedir. Üstü flok kaplı olanlarda kadifemsi görünümüyle çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Kare, oval, yuvarlak veya malzemesine göre piramit şeklinde olup, isteğe göre kapak üstleri minik figürlü biblolarla tasarımlanabilir. Karton külah şeklinde olanlar da, uygun materyallerle süslenerek şık bir tercih olabilir. Bütün bunların dışında kapaklı, minik gümüş lokumluklar da çok popüler olmaya başladı.

Çok fazla seçeneğe sahip olan bu kategoride, zevkinize uygun bir kutu bebek şekeri modelini sitemizde inceleyerek bulabilirsiniz.

Kutu Bebek Şekeri̇ Fiyatları

Kutu bebek şekeri fiyatları tabii ki imal edildiği malzemeye ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Model ve fiyat seçeneğinin oldukça fazla olması işinizi kolaylaştıracaktır. Genelde 1 TL ile 6 TL aralığında değişen fiyatlarda ürünler mevcuttur.

Firmamızı tercih ederek güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Bütçenize ve tarzınıza uygun ürünleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız…