Bebek Magneti Modelleri

Nikah Şekeri Modelleri

Mevlüt Hediyelikleri

Sünnet Hediyelikleri

Blog Yazıları

Blog yazıları ile sizlere organizasyon ve benzeri konular da olması gereken ne varsa hepsini en ince ayrıntısına kadar anlatıyoruz.

2014 yılında organizasyon sektörüne giriş yapan Hüner Hediyelik organizasyon kurulduğu günden bu yana öncelikli vizyon ve misyonu her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu bağlam da yapmış olduğumuz söz, nişan ve kına organizasyonları olsun bu organizasyonlar da dağıtımı gerçekleştirilen farklı magnet hediyelikleri olsun fiyat olarak en uygun olarak tutup kaliteyi en üst seviyeye çıkarmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız bünyesinde bugün itibariyle pleksi, ahşap, karton magnet çeşitleri toplam 1.000 kalem üzerinden fazladır. Bunların yanı sıra farklı kokulu taş modelleri ile de sizlere yenilikçi seçenekler sunmaktayız.
Başlıca Üretimini Yaptığımız Ürünler Ve Hizmet Çeşitlerimiz Şunlardır;

Pleksi Magnet Çeşitleri,

Gümüş ve altın renkleri ile aynayı andıran bir görüntüye sahip olan pleksi magnet çeşitleri kendi üretimimiz olup istediğiniz gibi oynamalar ve değişiklikleri yapabileceğimiz ürünlerdir.  Eğer ki aklınız da oluşan farklı bir model tasarımı var ise bunu detaylı bir şekilde bize izah etmeniz veya örneğini göstermeniz takdir de çizim ekibimizde ki arkadaşlarımız gerekli çizimleri sizlere gösterdikten sonra onay alıp kesime verebiliriz.

Ahşap Magnet Çeşitleri,

Ahşap magnet çeşitlerimiz 2 farklı çeşitte sahiptir. Bunların bir kısmı sert kartonsu bir özellikte olanlar bir de tahta özelliğinde olanlardır. Bunlar da pleksi magnetleri gibi istenilen tasarımda hazırlanabilir pleksilere göre fiyatları biraz daha düşüktür.

Mevlüt Hediyelikleri,

Geniş bir çeşide sahip olan mevlid hediyelikleri genellikle Yasin kitapları, teşbih çeşitleri ve külah ile lokumluk karışımı ürünlerden oluşur. Ölüm veya cenaze mevlit şekeri diye aratılan mevlüt şekerleri de stoklarımız da her daim bulunmaktadır. Mevlüt hediyelikleri istenilen özelliklere göre hazırlanıp sizlere sunulmaktadır.

Kına Malzemeleri Ve Kına Organizasyonu,

İzmir Torbalı çevresinde yaptığımız kına organizasyonları olduğu gibi tüm Türkiye geneli kına malzemeleri satışımız da bulunmaktadır. Bunların içerisinde nedime bilekliği, kına tepsisi, tef çeşitleri, el gülü ve benzeri bir çok kına malzemesi firmamız tarafından satılmaktadır.

Nişan Organizasyonu Ve Malzemeleri,

Aynı şekilde İzmir Torbalı bölgesinde nişan ve nikah organizasyonu gerçekleştirdiğimiz gibi bu organizasyonlarda kullanılan dağıtmalık hediyeliklerin ve nişan tepsisi, damat fincanı gibi bir çok çeşitlerimizin de satışları mevcuttur.

Doğum Günü Organizasyonu Ve Malzemeleri,

Doğum günü organizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştiren firmamız farklı tasarımlara sahip doğum günü magnetleri ve doğum günü malzemeleri ile de sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Ve Daha Fazlası

Organizasyon alanında kullanılan gelin buketleri, bez pastalar, lohusa takımları ve daha bir çok şey Hüner Hediyelik Organizasyon firması tarafından yapılıp sizlere sunulmaktadır. Bizleri dilediğiniz vakit arayıp ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir ve fiyatlarımız için yazabilirsiniz.