Blog

Hastane Doğum Odası Süsleme İçin Müthiş Fikirler

Hastane Doğum Odası Süsleme Organizasyonları ve Paketleri

Annelik heyecanı her ne kadar hamilelik ile başlasa da doğum anı ve bebeğini ilk defa gördüğü, ilk defa kucağına aldığı ve öpüp kokladığı anlar en özel anlardır. Anne çocuğuna her baktığında o anı ve o kokuyu duyar. Doğum için endişe ve sancılarla ameliyathaneye giren anne için bebeğini kucağına alarak tüm sancılarını unutacağı hastane odası çok önemlidir. Babalar için de kendini en çaresiz hissettiği ve eşinin yanında olmak istediği bebeğin doğumunu beklediği heyecan dolu zamanların yaşandığı doğum odası, organizasyon firmaları tarafından süslenerek özel ve güzel bir atmosfer yaşanması sağlanmaktadır. Ufak dokunuşlarla doğum odası basit bir hastane odasından çıkıp masalsı bir bebek odasına döner.

Bebek ve anne için en rahat edeceği yataklar, tekstil ürünleri, uyumlu renk ve desenlerle balonlar, çiçekler ve ikramlarla siz ve misafirleriniz için bebek karşılama partisine dönüşebilir.

Alelade bir hastane odası, Anne ve bebeğin sağlığı gözetilerek, hayalini kurduğunuz güzellikte bir odaya dönüştürülebilmektedir.

Bebek doğum odası süslemesi için kafa yorarken önce doğum yapacağınız hastane ile görüşüp süsleme için izin verildiğinden emin olun. Daha sonra profesyonel bir organizasyon firması ile görüşüp ne hayal ettiğinizi ve hangi renkleri sevdiğinizi anlatın. Geniş yelpazede çeşit ve renk ve desen sunan süslemelerden sizin severek kullanacağınız en özel süslemeleri bulabilirsiniz.

Doğum Odası Süsleme Organizasyonları

Doğum Odası Süsleme Organizasyonları

Doğum Odası Süsleme Organizasyonları

Annenin doğum sancıları ile beraber tatlı bir telaş ile organizasyon firmaları da işe başlar, anneyi hastanede karşılayacak odanın rahatlatıcı olması gerekir. Anne doğuma gittiğinde bebek ile beraber geleceği doğum odası kısa bir zaman geçirilecek olsa bile, kapı süsünden cibinliğe kadar özenle düşünülüp süslenmiş olmalıdır. Profesyonel organizasyon firmaları sizin için en özel tasarımları yapar bulur ve dizayn eder. Bazı aileler ikramlıkları da bu konsepte dahil etmektedir. Veya doğum fotoğrafçısı ile çalışmak isteyenler için özel fotoğraf çekimi dizayn süslemeleri yazıları eklenebilir. İster evinizde ister hastane odasında doğum sonrası odanızı sizin için süsleyen organizasyon firması işini yapsın, siz bebeğiniz ve sevdiklerinizle mutluluğun tadını çıkarın.

Hastane Doğum Odası Süsleme Organizasyonları ve Paketleri

Hastane Doğum Odası Süsleme Organizasyonları ve Paketleri

Hastane Doğum Odası Süsleme Organizasyonları ve Paketleri

Bebeğinizin doğumu yaklaşırken tüm aile fertleri tatlı bir heyecanla hazırlıklara başlar. Doğum için seçtiğiniz hastaneyi ziyaret ettiğinizde bebek ile beraber geçireceğiniz ilk gecenizi ve bebeğinizi ilk kez hastanede görecek sevdikleriniz için hazırlamak ilk yapılacak iştir. Sizin tercihlerinize göre hastane odanızı A dan Z ye hazırlayan organizasyon firmaları zevkle ve uygun fiyatlarla sizi memnun edecektir. Tüm ihtiyaç duyacağınız eşyalar, uygun ve seveceğiniz bir konsept ile en güzel ve kaliteli bir biçimde odanızı süslemek için kullanılır.

Biraz araştırma yapın ve bebeğiniz ve kendiniz için en güzel ortamı siz belirleyin. Hastane doğum odası süslemesi ile bu en güzel anın tüm fotoğraflarda ve hafızalarda kalmasını sağlayabilirsiniz. Size özel hediyelikler hazırlayabilir el işi süsler kullanabilirsiniz. Organizasyon firmaları istediğiniz hizmeti ayrı ayrı ve paket olarak belirleyip size değişik seçeneklerle sunmaktadır.

Hastane Bebek Odası Süsleme

Hastane Bebek Odası Süsleme

Hastane Bebek Odası Süsleme

Dünyadaki en nazik ve hassas varlık bebeklerdir. Dünyaya ilk gözlerini açtığında güler yüzlü bir melek gibi annesini görür. Ve anne babalar hastanede ve evde bebeği bir kutlama ile karşılar. Asıl doğum günü partisi bu olsa gerek. Hastanede bebek odası süslenirken duvar ve kapı süsleri ile birlikte yatak, bebek beşiği masa ve sandalyeler dekore edilir. Gerekli olan ikramlar tedarik edilir, kaşık çatal ve bardaklar konsepte uygun şekilde seçilir. Anne bebeği ile doğumdan odaya geldiğinde her şeyiyle hazır bir bebek odası sizi bekler. Farklı süsler ile ister şık ister sıcak ister gösterişli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Hastane Odası Süsleme Fikirleri

Hastane Odası Süsleme Fikirleri

Kendim Yapmak İstiyorum Diyenlere…

Doğum odası için süslemede kullanılacak tekstil ürünleri, kapı süsleri, yapay çiçekler, konsept bardak tabak ve yazılardan oluşan süslemeler artık kolayca bulunup tedarik edilebilir. Kendim doğum odamı süsleyebilirim derseniz, zevkinize uygun alacağınız yapay çiçekleri bebeğiniz için hazırladığınız battaniye veya uyku setlerinin kumaşı ile birleştirebilirsiniz. Tül veya plastik veya gerçek çiçekler, kurdeleler balonlar bunun için kullanılabilir. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey kullandığınız süslemelerin sağlık açısından uygun olduğundan emin olun.

Hamilelik döneminde çekilmiş resimleriniz ve bebeğin ultrason görüntüleri ile bir hatıra duvarı oluşturabilir, yatağınızı ve bebek beşiğini şık bir tül cibinlikle kaplayıp mahremiyet de sağlayabilirsiniz. Her türlü ikramınızı bebek çikolatası veya lokumu için sunum tepsisini ufak dokunuşlarla şık ve süslü yapabilirsiniz. Siz ve bebeğiniz için en güzel odayı süslemek zor değil. Yeter ki biraz tasarım yeteneği ve zamanınız olsun. Bunun için size yardım etmek isteyen profesyoneller olduğunu unutmayın.

Hastane Doğum Odası Süsleme Malzemeleri

Hastane Doğum Odası Süsleme Malzemeleri

Hastane Doğum Odası Süsleme Malzemeleri

Hastane doğum odası için süsleme çiçekleri, süs askıları, balonlar ve yazılar üretilmektedir. Belirlenen konsept için çiçekler yapay veya gerçek çiçek kullanılabilir. Hatırası olan kurutulmuş çiçekler kapı süslerinde kullanılabilir. Bebek doğum odası için gereken tüm süsleme malzemeleri tek tek bulunabilir. Aklınıza gelen birçok malzeme sağlık açısından uygun olmak şartı ile kullanılabilmektedir. Kumaşlar tüller ve pamuklar hastane doğum odasında bebeğin rahatı için kullanılır. Misafirler için ikramlıklar için en şık malzemeler bulunmaktadır. Paket halinde veya ayrı ayrı süsleme malzemeleri tedarik edilebilir. Özel hediyelikler ve el yapımı süsler de kullanılabilir.

Hastane Doğum Odası Süsleme Seti

Hastane Doğum Odası Süsleme Seti

Kişiye Özel Tasarımlar

Siz ve sizin için en değerli bebeğinizin bu özel gününde özel tasarımlar hafızanızda yer tutacak en güzel bir hatıra olacaktır. Somut bir tasarımla sizin için bir özel gün tasarımı doğum odası süslemenize eşlik edebilir. Sevdiklerinizin her gördüklerinde tüm güzel dileklerine devam edeceği özel bir hediye bebeğinizin doğum hediyesi olabilir. Bebek doğum odası için eşi benzeri olmayan bir tasarım için organizasyon firmalarının tasarımlarına bir göz atın ve hayal ettiğinizi talep edin. Bu özel günün en özel bir tasarımla sizi daha da mutlu edebilir. İnternetten fikirlere bir göz atın emin olun çok hoşunuza gidecek ve ben de bunu yapmalıyım diyeceksiniz. Profesyonel organizasyon firmaları sizin için bu tasarımları zevkle yapacaktır.

Hastane Odası Süsleme Kız İçin

Hastane Odası Süsleme Kız İçin

Kız Bebek Odası Süsleme

Dünyalar güzeli kızınız için bir prenses odası hazırlamak ve onu hastane odasında değil sarayda karşılıyor olmak artık çok kolay. Kız bebekler için tasarlanıp düzenlenen süslemelerde her ayrıntı düşünülmüştür. Sizin zevkinize uyan ve kızınız ile o günün hatıra resimlerine bakarken keyif alacağı güzel bir oda hazırlayabilirsiniz. Her türlü süsleme kız bebekler için bulunmaktadır. Özel renk ve desenler kullanılarak güncel karakterlerle şık bir oda oluşturmak sizi de çok mutlu edecektir.

Hastane Odası Süsleme Erkek İçin

Hastane Odası Süsleme Erkek İçin

Erkek Bebek Odası Süsleme

Oğlunuz dünyaya geldiğinde onun yakışıklı bir delikanlı olduğunu hayal edin. En güzel erkek bebek odası süsleri ebeveynler için en şık tasarımlarla hazırlanmaktadır. Siz sadece inceleyin ve oğlum için şunu istiyorum diyebilin. Kız ve erkek bebeklerin farklı farklı tasarımlarda süslemeleri her zevke ve bütçeye hitap etmektedir. Erkek bebekler için süper kahraman veya araba figürleri bebek sağlığına uygun malzemeler ile birleştirilip süslemelerde kullanılmaktadır.