Blog

Unutulmaz Bir Bekarlığa Veda Partisine Ne Dersiniz?

Unutulmaz Bir Bekarlığa Veda Partisine Ne Dersiniz?

Son dönemlerde hızlı bir şekilde hayatımıza giren bekarlığa veda partisi, arkadaşlarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz bir partidir. Gelin adaylarının gönlüne taht kuran bekarlığa veda partisi birbirinden güzel anlara tanık olmanıza eşlik ediyor. Evlenen birçok çift tarafından tercih edilmesinden dolayı birbirinden farklı organizasyonlar tamamen zevkinize göre dizayn edilebiliyor. İster ev içerisinde, isterseniz de yeşillik alanlarda bu partiyi düzenleyebilirsiniz. Bekarlığa veda partisini unutulmaz kılmak ve diğer tüm eğlencelerden ayırabilmeniz için çeşitli aksesuarlar temin edebilirsiniz. En yakın arkadaşlarınız ile birlikte inşa edeceğiniz bu güzel günde stresinizi tamamen atabilir ve moral seviyenizi en üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partisinin Olmazsa Olmaz Malzemeleri Nelerdir?

Bekarlığa veda partisinde, hem gelin adayları hem de arkadaşları için tercih edilebilecek birbirinden farklı aksesuarlar mevcuttur. Tamamen kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünleri bir araya getirerek parti malzemelerinizi oluşturabilirsiniz. Bekarlığa veda partisinde olmazsa olmaz ürün ve malzemeler şu şekildedir;

  • Birbirinden farklı ‘’Bride to be’’ taçlar. Bu taçlar beyaz, pembe, kırmızı, tüylü ve benzeri çeşitleri mevcuttur. İsterseniz tek tip renk, isterseniz de rengarenk tercih edebilirsiniz.
  • Saten sabahlık bekarlığa veda partisinde olmazsa olmaz malzemeler arasında ilk sırada yerini alıyor. Gelin adayları tamamen kendisine özel olan bu saten sabahlığı çoğu zaman arkadaşları içinde seçerek güzel bir atmosfer oluşturuyor. Hem gelin adayları hem de biricik arkadaşları için renk renk saten sabahlık bularak bekarlığa vedanızda kullanabilirsiniz.
  • Ortamın güzelleşmesine katkı sağlayan en önemli unsur istisnasız balonlardır. Bekarlığa veda partisine özel dilediğiniz renk balon bularak kutlamanızı şenlendirebilirsiniz.
  • Geçici dövmeler günün anlam ve önemine istinaden bir süre hatırlayabileceğiniz ve fotoğraflayarak unutulmaz kılabileceğiniz bir üründür. Birbirinden farklı desen ve modelleri vardır. Genel olarak altın rengi dövme tercih edilir.
  • Afiş ve tasarım gözlüklerde eğlencenize eğlence katacak en önemli aksesuarlardandır.
Bekarlığa Veda Partisi Konsepti

Bekarlığa Veda Partisi Konsepti

Bekarlığa Veda Partisi Konsepti

Bekarlığa veda partisinin bu denli yaygınlaşması farklı organizasyon fikirlerinin de gelişmesine katkı sağlamıştır. Bekarlığa veda partisi için tercih edebileceğiniz konsept şekilleri şu şekildedir;

Evde Bekarlığa Veda Edin

Konseptinize uygun pijama ile evinizin her köşesini süsleyerek saatlerce eğlenebilirsiniz. Bu konsepte, arkadaşlarınıza birbirinden farklı komik hediyeler eşlik ediyor. Ev içerisinde bir parti düzenleyecekseniz nedimelerinize takdim edeceğiniz bekarlığa veda tişörtleri, tüylü bekarlığa veda taçları, unutulmayacak bir gün olması için hatıra çerçevesini hazır ederek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Düzenleyin

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Düzenleyin

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Düzenleyin

Bekarlığa veda partisi için yatta yapılacak olan bir organizasyon ile sevdikleriniz ile birlikte eğlencenin tadına varabilirsiniz. İster boğaz manzarasını, isterseniz de Ege’nin masmavi sularını tercih ederek planlama yapabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi için yat içerisinde müzik sistemi, dilerseniz DJ tercih ederek doyasıya dans edebilirsiniz.

SPA’da Bekarlığa Veda Partisi Seçeneği

Düğün öncesinde hem rahatlamak hem de bekarlığa veda partisi etkinliği düzenlemek isterseniz SPA tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda SPA içerisinde manikür ve pedikür başta olmak üzere tüm bakımlarınızı yaptırabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi etkinliği için dilerseniz mekanı arkadaşlarınız ile birlikte kapatabilirsiniz.

Havuz Başında Bekarlığa Veda Partisi

Deniz ve havuz kenarında yapılan bekarlığa veda partisi son dönemlerin en trend parti seçeneklerindendir. Bu etkinlikte gelinin tercih ettiği beyaz ve arkadaşları içinde renkli tamamen aynı olan mayolar tercih ediliyor. Mekanın süslenmesi için konsepte uygun olarak şişme deniz yatakları, bride to be kartlar ve şapka gibi birçok aksesuar ile mekanı süsleyebilirsiniz.

Kırda Bekarlığa Veda Partisi

Bohem bir tarz yaratmak isterseniz paletlerden yapılan masa, rengarenk peçeteler, her noktaya inşa edilen rengarenk çiçekler ve müzik eşliğinde mükemmel bir parti düzenleyebilirsiniz. Açık havanın rahatlatıcı etkisi ile eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir