Gösterilen sonuç sayısı: 15

Genellikle anne babalar bebek sahibi olacaklarını duydukları andan itibaren; doğum öncesi ve sonrası bebeklerindeki her önemli gelişmeyi özel ve hatırlanabilir kılmak isterler. Büyük heyecanla gelişimini takip ettikleri bebekleri için; özel kutlamalar yaparlar ve kalıcı, şık hediyelikler dağıtırlar. Böylece davetlilerine bir bakıma şükranlarını sunmuş olurlar.

Siz de bebeğinizin özel günlerinde; sizi yalnız bırakmayıp heyecanınızı, mutluluğunuzu paylaşan konuklarınıza; kalıcı hediyelikler dağıtarak, onlara teşekkür etmiş olursunuz. Özel gününüzü vurgulayacak ve bebeğinizin cinsiyetine uyacak şekilde hazırlanmış çerçeve bebek şekeri hediyelikleri, bu amaç için harika bir seçenektir.

Çerçeveli Bebek Magneti Nerelerde Kullanılır?

Çerçeve bebek şekerini; içine bebeğinizin fotoğrafı yerleştirilerek, cinsiyetine uygun renk ve temalarla tasarlanmış bir şekilde davetlilerinize sunabilirsiniz.

Bir yaş doğum günü ve takip eden diğer doğum günlerinde, bebek mevlidi ve diş buğdayı kutlamalarında özellikle tercih edebilirsiniz.  Misafirleriniz için çok hoş bir hediye, aynı zamanda hatıra olacaktır.

Siz de şık, zarif, kaliteli çerçeve bebek hediyelik modellerini; sitemizden görebilirsiniz. Firmamız, üstün ürün ve hizmet kalitesiyle her zaman yanınızda olacaktır.

Çerçeve Bebek Hediyelik Tasarım Alternati̇fleri̇

Bebek kutlamaları için en çok tercih edilenler magnetli olanlarıdır. Bebeğinizin cinsiyetine uygun tüller ve objelerle süslenen çerçeveler, oldukça sevimli ve uzun süre kullanılabilen ürünler arasındadır. Polyester, keçe, kokulu taş, ahşap gibi malzemelerden üretilebiliyor. Çerçeve bebek şekeri; araba, kalp, bebek ayağı, oval, biberon şeklinde olabilir. Ayrıca çerçevenin kenarları, günün anlamına uygun desen ve değişik figürlerle imal edilmesi de şık birer model olmasını sağlar.

Sitemizde; zevkinize ve tarzınıza hitap edebilecek çerçeve bebek şekeri magnetlerini görüp, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Çerçeve Bebek Magneti Fiyatları

Bu kategoride ürün fiyatları; kullanılan malzemenin cinsine ve modeline göre değişmektedir. Çerçeve bebek magneti ortalama olarak 1 TL ile 8 TL arasındadır. Bütçenizi zorlamayacak maliyette birçok seçenek mevcuttur. Çünkü kullanılan malzeme ve model seçenekleri fazladır.

Firmamız geniş ürün çeşitliliği, hızlı ve güvenilir teslimatıyla memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.