111 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Diş Şeklinde Mavi Diş Buğdayı Magneti Mavi

3,50 TL

Bebeklerini kucaklarına alan ebeveynler; her zaman mutluluklarını ve sevinçlerini, sevdikleriyle paylaşmak arzusunda olurlar. Bebeklerinin büyüme aşamasındaki özel günlerini daha da özel ve anlamlı hale getirmek için çeşitli kutlamalar yaparlar. Bu özel kutlamalarda, misafirlerine bebek şekeri hediyelikleri dağıtarak unutulmaz birer anı olmasını sağlarlar.

Siz de gerek doğumdan önce gerekse doğumdan sonra bebeğiniz için kutlamayı düşündüğünüz özel günlerinizde; davetlilerinize, değişik figürlü minik biblolarla tasarlanmış bebek şekerleri dağıtabilirsiniz. Dağıttığınız biblolu bebek hediyelikler, misafirleriniz için; sevimli, şık ve uzun yıllar saklanabilen popüler bir seçenektir.

Bi̇blolu Bebek Magneti Nerelerde Kullanılır?

Bebeğinizin bütün günleri özeldir ama kutlamaya değer dediğiniz özellikteki günlerinizin hepsinde kullanabilirsiniz. Günümüzde doğum öncesi baby shower partileri çok yaygın bir etkinliktir. Bu etkinlik için çok uygun bir tercih olabilir. Doğum sonrası, bebeğinizin doğum anısına hastaneye ve evinize gelen misafirlerinize verebilirsiniz. Daha sonra bebek mevlidi, diş buğdayı, doğum günleri ve hatta sünnet merasiminde bile dağıtabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine uygun renk ve desende tüllerle süslenen, kullanılacağı güne uyan figürlü biblolu bebek şekerleri oldukça fazla tercih ediliyor.

Sizler de; en şık, en sevimli yüzlerce, biblolu bebek şekeri tasarımlarımız arasından zevkinize uygun olanı seçebilmek için, sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bi̇blolu Bebek Şekeri̇ Tasarım Alternati̇fleri̇…

Yüzlerce değişik minik biblolarla tasarladığımız, Biblolu bebek şekeri hediyelik modelleri ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Arabalı, leylekli, pusetli, nazar boncuklu, melek kanatlı, diş şeklinde, bornoz giymiş bebek, bornoz giymiş notluk bebek  ve leylekli ikiz bebek  bibloları yüzlerce model arasından sadece birkaç tanesine örnektir. Bebeğiniz için yapacağınız kutlamaların, anlamına uygun temalı, biblolu bebek şekeri modellerimizi sitemizden bulabilirsiniz.

Zevkinize göre tasarlanmış, kaliteli ve geniş ürün yelpazemizle, hizmetinizde ve yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Biblolu bebek şekeri hediyeliklerinizi; firmamızdan güvenle temin ederek, hizmet ayrıcalığımızdan yaralanabilirsiniz.

Bi̇blolu Bebek Şekeri̇ Mali̇yetleri̇…

Her bebek şekeri modelinde olduğu gibi; biblolu bebek şekeri hediyeliklerinde de birçok model ve modele göre değişiklik gösteren fiyat seçenekleri mevcuttur. Bu sebeple firmamızdan, her bütçeye hitap eden ürünler bulmak oldukça kolay olacaktır. Ortalama birim fiyatları 1.5 TL ve 5 TL arasında değişmektedir.

Bütçenize uygun fiyat, tarzınıza uygun ürün ve üstün hizmet kalitemizle bütün özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyoruz.