Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Hayatın akışında herkesin belli başlı özel günleri vardır. Bu özel günlerin yeri herkes için ayrıdır. Unutulmaz anlar yaşanan o günü hafızalara kazıyacak izler bırakmak isterler. Aynı zamanda sadece kendileri değil sevdikleri insanlar da hatırlasın isterler. İşte pleksi nikah magnetleri de bunun için vardır. Ancak çoğu zaman bu nikah magnetleri saklanmayıp, unutulabilir. Hüner Hediyelik tarafından oluşturacağınız nikah magnetlerini siz ve tüm çevreniz ömrünüz boyunca saklamak, hatırlamak isteyeceksiniz. En kaliteli malzemelerle ürettiğimiz pleksi nikah magnetlerini hayatınız boyunca zarar görmeden saklayabilirsiniz.

Pleksi Nikah Şekeri Modelleri

Nikah magnetleri, hayatımızda en özel günlerden biri olan nikah günümüzü gördüğümüzde bizlere hatırlatacak en önemli hatıralardan biridir. Tasarımını ve modelini kendi zevkinize göre seçeceğiniz için gözünüzün önünde durması da size keyif katacaktır. Nikah magneti seçmeniz için birkaç öneri sayalım.

Nikah magnetinizin modelini seçerken partnerinizle aranızda espirisi olan şekillerden oluşturabilirsiniz. Sevginin, aşkın sembolü olan kalpli şekillerden oluşturabilirsiniz. Nikah magnetlerinden günün anlamından dolayı gelin ve damat motifleri de sıklıkla kullanılır. Eşinizle sevdiğiniz bir mekânı sembol olarak kullanabilirsiniz. Temel olarak alacağınız şekle karar verdikten sonra çeşitli sembollerle süsleyebilirsiniz. Örneğin; nazar boncuğu, renkli çiçekler, sevdiğiniz bir söz, kurdeleler ile pleksi nikah magnetinizi tamamlayabilirsiniz.

Nikah Magneti Siparişi Nasıl Oluşturabilirim?

Hüner Hediyelik olarak internet sitemizden seçeceğiniz ürünleri Türkiye’nin her yerine sorunsuz ulaştırıyoruz. Sitemiz üzerinden seçeceğiniz modele istediğiniz adedi, eklemek istediniz notları, nikah tarihinizi ve içerisine eklemek istediğiniz diğer şeyleri yazarak oluşturabilirsiniz. Siparişiniz sonrasında müdahalede bulunmak veya değiştirmek istediğiniz durumlarda mail adresimiz ve telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Harici olarak satış mağazamızda bizleri ziyaret ederek nikah magnetleri ve dilediğiniz diğer ürünlerde siparişler oluşturabilirsiniz. Ekibimiz sizlerle tanışmaktan ve hediyeliklerinizi beraberce hazırlamaktan keyif duyacaktır.

Pandemide Düğününüzü Kalıcı Kılmanın Yollarından Biri Nikah Magnetleri

Hepimizin uzun zamandır pandemi dolayısıyla birçok etkinliği ertelendi. Bu durumda en çok etkilenenler ise düğün ve nikah planı yapanlar oldu. Gelin ve damat adaylarımızın sevdikleriyle diledikleri gibi eğlenip bu önemli günlerini unutulmaz kılamadılar. Ancak önemli ve özel gününüzü ölümsüz kılmanızın bir yolu da nikah magnetleriniz. Uzaktan kabul ettiğiniz tebriklere karşılık nikah magnetleri sevdikleriniz için hoş bir hediye olacaktır. Yanınızda olamasalar da nikah magnetlerinizi sizleri hatırlamak için saklayacaklarına şüphemiz yok. Düğün yapmadığınız için çağıramadığınız ya da haberdar edemediğiniz sevdiklerinize de nikah magnetlerinizi gönderebilirsiniz.

Nikah Şekeri Yapımında Hangi Malzemeler Kullanılır?

Hüner Hediyelik olarak sizlere birçok seçenek sunmaktayız. Sunduğumuz ürünlerin malzemeleri kimi zaman benzer olsa da farklılık da gösterebilmektedir. Nikah magnetlerinde klasik olarak tüller, boncuklar, kurdeleler, yüzlerce renk ve sembol kullanılmaktadır. Müşterilerimizin tercihine göre nikah magnetleri hazırlanmaktadır.

İnternet sitemizden oluşturulan siparişlerde ise ürünlerin açıklama kısmında kullanılan malzemelere ulaşabilirsiniz. Nikah magnetlerinizde hoş koku bırakacak lavanta gibi ürünlerde kullanabilirsiniz. Bu konuda aklınıza takılan her şey için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hayatınızın en önemli gününü size hatırlatacak unsurun içinize sinerek hazırlanması en önemli önceliğimizdir.

Hüner Hediyelik olarak yıllardır tüm özel günlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk ve guru duyuyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız işlerle tüm gelin ve damat adaylarımızı mutlu etmeyi başardık. En özel gününüzde her şeyin kusursuz olması için sadece nikah magneti değil organizasyona kadar pek çok farklı alanda hizmet veriyoruz. Sizde sonsuza kadar hatırlamak isteyeceğiniz gününüzde her şeyin kusursuz ve kafanızın rahat olması için alanında profesyonel Hüner Hediyelik Organizasyon ile çalışmayı unutmayın. Mutluluklar.