Gösterilen sonuç sayısı: 8

Herkes kendileri için en özel gününde sevdikleri ve değer verdikleri kişileri yanında görmek ister. Durum böyle olunca da düğün davetlilerine kendilerinden birer anı kalması için nikah hediyeliği armağan etmek isterler. Günün anlamını ifade eden bu nikah şekerleri artık günümüzde düğüne gelen konuklarında özellikle almak istediği ve evlerinde, buzdolabında magnet olarak veya farklı bir yerinde saklamak istedikleri güzel, şirin anılardır. Düğün davetlerinden en çok saklanan anılar genellikle nikah şekerleridir.

Yeni evlenecek olan çiftler artık düğün konseptlerine uygun tarzda nikah süsü tasarımlarını seçerek bir nevi kendilerini ve aşklarını taçlandırmak istemektedirler. Özellikle farklı tasarımlardaki nikah şekerleriyle sizleri yakından tanıyan arkadaş çevrenize sizi her daim gülümseyecek hatırlamaları adına şirin ve farklı tasarımlarda nikah şekeri seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Nikah Şekeri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle nikah hediyeliği seçme işleminizi çok fazla aceleye getirmemeniz gerekir. Sonuçta bir kere evlilik yaptığınızı düşünecek olursak her şeyin zamana dağıtılarak yapılması çok daha sağlıklı ve memnunluk duyulacak sonuçlar doğurur. Düğün mekânı belirlendikten sonra yapılacak davetiye seçimi ve nikah şekeri seçimleri birbiriyle uyumlu olabilecek şekilde olmalıdır. Elbette sizin kararınız burada önemlidir. Fakat düğünün yapılacağı mekânla uyum göstermesi ayrı bir hoşluk katacaktır.

Nikah şekeri tasarımını netleşmesi için en az 3 ay gibi bir zamanınız olmalıdır. Davetli listenize göre adet miktarının belirlenmesi için bu süreç önemlidir. Adet miktarı ve modeli seçilen nikah şekerleriniz adresinize ulaştırılır. Firmamızda farklı tasarımlarda kimsenin aklına gelmeyecek ve konuklara dağıtıldığında yüzlerinde gülümseme oluşturacak sıra dışı tasarımlardaki nikah şekerlerimizle sizlerin en mutlu olduğunuz anlarına katkıda bulunmak isteriz. Firmamızda araba modellerinden tutunda kadın konukların hoşlanacağı türde ayna modelindeki nikah şekerleri de mevcuttur.

Aynalı Nikah Şekerleri Fiyatları Nasıldır?

Nikah şekerleri hiç kuşkusuz seçeceğiniz tasarımlara göre farklılık gösterecektir. Ayna model gibi tasarım harikası olan nikah şekerleri bilindiği üzere üstün kalitede, farklı tasarıma sahip ürünlerdir. Dolayısıyla nikah şekerlerindeki fiyat aralığı geniştir. Ne kadar zamanda hazırlandığı, adet miktarı, seçilen modeller fiyatlarda farklılığa sebep olabilir.