Gösterilen sonuç sayısı: 2

Evlenecek olan çiftlerin en özel günleri olan düğün günleri onlar için yeni bir hayatın başlangıcıdır. Bu yeni hayatlarına merhaba demek için sevdikleri konuklarına bu özel günü anımsatacak manevi değeri yüksek bir armağan olan nikah şekerlerinden vermek isterler. Genelde düğün hazırlıkları başlı başına zaten zor bir o kadar da tatlı telaşlardır.

Gerek düğün için seçilen mekândan tutunda konukların sayısına kadar her detayla yakından ilgilenen ve sizlere başarılı, kusursuz bir düğün organizasyonu vaat eden firmamızla iletişime geçerek dilediğiniz nikah şekeri modelini belirtiğiniz de dileğiniz modelin tasarımını yapmaktayız. Nikah şekeri Türk toplumunda adeta gelenekselleşmiş bir adettir. Nikah denildiğinde nikah süsleri akla gelmektedir. Eski dönemlerde içeriğinde badem şekeri bulunan nikah şekerlerinin çok fazla bir özelliği bulunmazdı. Sade bir tülden oluşan nikah şekerleri günümüzde sadece şekerinden hariç tasarımlarıyla göz doldurmaktadır.

Nikah Süsleri Neden Önemlidir?

Evlenecek olan müstakbel gelin ve damat adayları düğün hazırlığı içerisinde zaten çok fazla yorulmakta ve heyecandan kimi ayrıntıları unutabilmekte veya geç kalabilmektedirler. Böyle durumlarla karşılaşmamak adına yada tabiri caizse iki ayağınızın bir pabuca girmemesi adına nikah şekerinizi firmalara yaptırabilirsiniz.

Sizler adına en trend tasarımlarla hazırlanan nikah şekerleri konuklarınıza sizi ve mutlu gününüzü bir ömür boyu hatırlatacaktır. Nikah süsleri günümüzde sevilen konuklara düğün anısı olarak evlerinde saklamaları için armağan olarak takdim edilir. Çikolata ve şeker ayrıca ağız tatlılığı için dağıtılırken, nikah şekerleri de birer anı olarak saklanır. Sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde düğüne gelen konuklara böyle anı içeren nikah şekeri formatında armağanlar takdim edilir. Ahşap modellerden tutun da cam biblolar, deniz kabuğundan mumlar, vosvos araba nikah şekeri gibi farklı tasarımlarda nikah şekerleri hazırlanmaktadır.

Nikah Şekerleri Nasıl Seçilmelidir?

Nikah magnetleri günümüzde çok farklı tasarımlarda ve süslü modellerden oluşmaktadır. Elbette gelin ve damadın hoşlanacağı figürlerden oluşması ve seçilecek tasarımın konuklarınıza sizi anımsatması daha iyi bir anı olacaktır. Hatta sizin en sevdiğiniz nesnenin figüründen oluşan nikah şekeri konuklarınızın yüzünde gülümsemeye neden olabilir.