Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Mevlitler, bir bebek dünyaya geldiğinde, düğünlerde, sünnetlerde ve cenazelerde yapılan dini törenlerdir. Mevlitlere katılan misafirlere ve okunan kişinin hayrına hediyelikler sunulur. İkramlıkların yanı sıra küçük hediyelikler, misafirlerin kendilerini daha değerli hissetmelerini sağlar. Özellikle cenazelerde okunan mevlitlerde, vefat eden kişinin hayrına olarak dağıtılır. Cenaze mevlit hediyelikleri için Yasin kitabı, eşarp, tesbih gibi ürünler tercih edilebilir. Bebek mevlitlerinde genellikle kokulu taşlardan yapılan dolap magnetleri ve süsleri tercih edilir. Farklı renk seçeneği ve tasarıma sahip olan pek çok kokulu taş hediyelikler mevcuttur. İsme özel olarak da tasarlanabilir. Sizler de yapacağınız mevlitlerde misafirlerinize anlamlı hediyelikler dağıtmak istiyorsanız tercihinizi kokulu taşlardan yana yapabilirsiniz.

Kokulu taşlarda doğal esanslı kokular kullanılır. Bu kokular uzun yıllar boyunca ilk günkü keskinliği ile saklanabilir. Hem magnet hem de normal süs şeklinde tercih edebilirsiniz. Magnetler, mıknatıslı olan her alanda ve buzdolaplarında rahatlıkla saklanabilir. Her baktığınızda anlamlı günü hatırlayabileceğiniz hediyelikler fiyat bakımından da her bütçeye uygun olarak sunuluyor.

Kokulu Taş Ayetli Mevlit Hediyelikleri

Ayetli mevlit hediyelikleri, genellikle bebek mevlitlerinde ve sünnet törenlerinde tercih ediliyor. Magnet ve normal tarzda tasarlanabilen bu hediyeliklerin arka kısmına badem şekeri de konulabiliyor. Bu sayede misafirlerinizin ağızlarının tatlanmasını da sağlayabilirsiniz. Ufak hediyelikler olsa da anlamını asla kaybetmeyen ve önem taşıyan hediyelikler arasında yer alıyor. Ayetli kokulu taş hediyelikleri, görünüm açısından daha güzel dururken etrafa da hoş kokular yayılmasını sağlar. Kokular, gül, lavanta ve farklı esanslar kullanılarak yapılır. Doğal kokular olduğundan dolayı herhangi bir alerjik durum söz konusu değildir.

Ayetli mevlit hediyelikleri, mavi ve pembe renklerde üretiliyor. Pembe renk kız çocukları için, mavi renk ise erkek çocukları için tercih ediliyor. Sizler de bebek mevlidi için tercih edecekseniz bebeğinizin cinsiyetine göre seçim yapabilirsiniz. Eğer sünnet töreni için kokulu taş hediyeliği seçecekseniz mavi renkten yana ve sünnet çocuğu figürlü hediyelikleri tercih edebilirsiniz.

Kokulu Taş Bebek Mevliti Magnetleri

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren anne ve babanın yanı sıra hepimizin en değerli varlıkları olurlar. Bebeğin yeni doğduğu zamanlarda ya da kırkı uçtuğu zaman mevlüt okuması yapılır. Okutulan mevlitlerde gelen konuklara hediyelikler dağıtılır. Bebek mevlit hediyelikleri arasında en kullanışlı ve sevilerek tercih edilenler kokulu taşlardan yapılan süsler ve magnetler oluyor. Hem erkek çocuklarına hem de kız çocuklarına uygun renk ve tasarımlarda üretilen hediyelik ürünlerden dilediğinizi sipariş verebilirsiniz.

Misafir sayısına göre online üzerinden seçim yaparak kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bebeğinizin ismi, doğduğu tarihi ve istediğiniz hadisi seçerek magnet üzerine yazdırabilirsiniz. Magnetleri tercih ederek daha kullanışlı bir hediyelik seçmiş olabilirsiniz.

Ucuz Fiyatlı Mevlit Kokulu Taş Hediyelikleri

Mevlitler, sevinçli bir haber alındığı zaman yapıldığı gibi, ölüm ve kötü haber alındığında da okutulabilir. Mevlite gelen misafirler için verilen ikramlıkların yanı sıra, hediyelikler de dağıtılır. Pahalı ve büyük hediyeliklerin yanı sıra, ucuz fiyatlı kokulu taşlardan yapılan hediyelikleri tercih edebilirsiniz. kokulu taşlardan yapılan hediyelikler, bebek mevlitlerine uygun tasarımlarda üretiliyor. Erkek bebekler için mavi renkte, ayetli, araba figürlü, bebek biblolu ve pek çok özel tasarımda yapılıyor. Kız bebekleri için ise pembe ve kız bebek biblolu, kurdeleli, taçlı modellerde yapılıyor.

Fiyat bakımından herkese hitap edecek şekilde satışa sunuluyor. İnternet sitesi üzerinden toplu miktarda daha indirimli fiyatlarda satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo seçeneğinden de yararlanarak bütçenizi aşmadan bir hediyelik alışverişi yapabilirsiniz.

Ölüm Mevlitleri İçin Kokulu Taş Hediyelikler

Ölüm haberleri insanları en çok yıkan haberlerdendir. Bu dünyadan ahiret hayatına göçmüş gitmiş kişiler için mevlitler okutulur. Okutulan mevlitlerde vefat eden kişi için ikramlıklar yapılarak gelen misafirlere dağıtılır. Hayır olarak ise vefat eden kişinin adına ufak tefek hediyelikler ölüm mevlit dağıtmalıkları olarak sunulur. Yasin kitapları, tesbih, seccade ve eşarp gibi hediyeliklerin yanı sıra şekerli kokulu taşlar ve dolap magnetleri  da dağıtılabilir.

Büyük hediyeliklerin yanı sıra sizler de bir yakınınızın vefatının arkasında mevlitlerde şekerli hediyelikleri tercih edebilirsiniz. Yedinci gecesinde ya da kırkıncı gecede dağıtabilirsiniz. Yapılan yemek ikramlarının yanında ufak şekerli kokulu taşları hediye olarak verebilirsiniz. Fiyat bakımından da diğer büyük hediyeliklere oranla daha uygun olacaktır. bütçenizi koruyarak satın alabilir ve konuklara dağıtabilirsiniz.