Metal ve Tel Bebek Şekeri

Aile için bebeklerin doğumu büyük bir önem taşır. Anne, baba ve yakın akrabalar bu doğumu kalıcı hale getirmek, kutlama yapmak için bebek şekerleri hediyesi verirler. Hem göze hem de duygulara hitap eden bu hediyelerin çok fazla çeşidini görmek mümkündür.  Metal ve tel bebek şekeri en çok beğenilen ürün türlerinden biridir. Tahmin edileceği gibi tel malzemeden yapılan değişik desen ve süslemelerle bu ürün satışa sunulur.

Metal ve tel bebek şekerleri hem anne baba hem de çevre için ileride de hatırlanacak güzel bir hatıradır. Sepetli metal ve tel bebek şekeri, bisikletli metal ve tel bebek şekerleri, kafeste metal ve tel bebek şekerleri gibi çeşitlere ayrılır. Üzerinde çiçek motifleri, fiyonk gibi değişik süslemeler de olabilir.

Metal Bebek Şekerleri

Metal ve tel bebek şekeri ürün siparişi ve fiyat konusunda süsleme, malzeme özelliği gibi durumlara göre fiyatlandırma vardır. Ürünlerin fiyatları adet üzerinden belirlenir. 50-100 civarı miktarda ve daha yüksek sayılarda bazen kampanyalar olabilir. Böylece adet fiyatı daha uygun olur. Ürün teslimat konusu ise şehir içi ve dışı özelliklere göre değişik sürelerde gerçekleşir. Siteden verilen siparişler kargoya verilir ve şehir içinde en geç 2 gün içinde şehir dışında da birkaç günü bulacak şekilde teslimat olur. Ürünler ve diğer detaylar için firmayla doğrudan ya da site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.