Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ebeveynler bebeklerini kucaklarına almadan önce ve doğumdan sonra, mutluluklarını sevdikleriyle paylaşmak amacıyla partiler, kutlamalar organize ederler. Kutlama yaptıkları bu özel günleri tatlı bir anıya dönüştürmek amacıyla konuklarına küçük hediyelikler dağıtırlar. Böylece konuklarına hem teşekkür etmiş olurlar hem de akıllarda o günü kalmasını sağlamış olurlar.

Siz de eğer bebeğinizle ilgili en mutlu zamanlarınızı hatırlanabilir kılmak istiyorsanız cam şişe bebek şekerlerini tercih edebilirsiniz. Kalıcı ve sevimli şişe bebek şekeri hediyelikleri misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir.

Kolonya Şi̇şesi Bebek Hediyelikleri Nerelerde Kullanılır?

Şişe bebek hediyelikleri; bebeğinizin bütün özel günlerinde, mutluluğunuzu paylaşmak için yaptığınız kutlamalarda kullanabilirsiniz. Bebek sahibi olmanın sevincini paylaşmak üzere; kucağınıza almadan önce, yapacağınız baby shower partinizde dağıtabilirsiniz. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız da ise o ilk günlerin anısına; hastaneye ve evinize gelen konuklarınıza sunabilirsiniz. Doğumu takiben; bebek mevlidi, diş buğdayı ve doğum günlerinde dağıtacağınız harika bir seçenek olacaktır. Gününüze ve bebeğinizin cinsiyetine uygun tasarlanan şişe bebek şekeri hediyelikleri misafirlerinizin hoşuna gidecektir.

Siz de şişe bebek şekeri hediyeliklerinden düşünüyorsanız; bu kategorideki hediyelikleri ve alternatiflerini sitemizden görüp seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Kolonya Şi̇şesi Bebek Süsleri Modelleri̇

Günümüzde en çok tercih edilen bebek şekeri kategorisinde ilk sıralarda yerini alan şişe bebek şekeri hediyelikler; değişik renk ve şekillerde, minik cam şişeler ile minik kavanozlar dan tasarlanır.

Tercihinizi kokulardan yana kullanacaksanız; içine lavanta veya değişik, güzel kokan kolonya doldurulmuş şişeler iyi bir seçim olabilir. Örneğin kalpli cam şişe içine bebek kolonyası misafirlerinizin hoşuna gidecektir. Kokulu mum kavanozlar da çok tercih edilen başka bir seçenek. İçlerine; badem şekeri, drajeler, çakıl taşı çikolatalar, lavantalar gibi malzemeler konularak hazırlanır. Üzerine gününüzün anlamına uygun notlar yazdırılan minik şişe ve kavanozlar değişik renklerde kurdele ve tüllerle süslenerek sevimli hale gelir. Şişeler mantar kapaklı veya dekoratif metal kapaklı tercih edilebilir.

Büyük titizlikle hazırlanmış şişe bebek şekeri model alternatiflerini sitemizden incelemeniz, karar vermenizi kolaylaştıracaktır. Geniş ürün yelpazemizden; her zevke ve tarza uygun tasarımları keşfedebilirsiniz.

Kolonya Şi̇şesi Bebek Hediyeliklerin Mali̇yetleri

Şişe bebek şekeri maliyetleri; seçeceğiniz modele ve içinde kullanacağınız malzemeye göre değişmektedir. Ortalama maliyetleri 2 TL ile 6 TL arasında değişmektedir. Geniş ürün yelpazemizden tarzınıza ve bütçenize uygun tasarımları; firmamızdan temin ederek, kaliteli ürün ve güvenli alışverişin keyfini yaşayan müşterilerimizin arasında yer alabilirsiniz.