Gösterilen sonuç sayısı: 13

Bebeklerine kavuşmayı heyecanla bekleyen anne babalar; bebeklerini kucaklarına aldıkları günü ve takip eden diğer özel günlerini kutlayarak akıllarda kalmasını tercih ederler. Bunu da; günlerine özel tasarlanan bebek şekeri hediyeliklerini konuklarına dağıtarak sağlarlar.

Sizin de isteğiniz bu yöndeyse leylekli bebek şekeri harika bir tercih olacaktır. Bildiğiniz üzere leylekler, bebek doğumlarıyla sıkça ilişkilendirilmiştir. ‘Seni leylekler getirdi’ esprisi günümüzde hala yapılmaktadır. Mıknatıslı bir tasarım, konuklarınızın buz dolaplarını veya metal yüzeyli eşyalarını süsleyerek hoş bir hatıra olacaktır.

Leylekli̇ Bebek Magnetleri Nerelerde Kullanılır?

Leylekli bebek magneti, çok şirin ve neşeli leylek figürüyle oldukça keyifli bir model olduğundan bebeğinizin özel günlerine ayrı bir anlam katacaktır. Bebek sahibi olacağınız haberiyle hayatınıza ilk adımı atan bebeğiniz için; o doğmadan önce ilk kutlamanız da yani baby shower partinizde dağıtacağınız en anlamlı hediyeliktir. Doğduğu gün; ömür boyu unutulmayacak duygu ve heyecan yüklü olduğundan, leylekli bebek magnetleri oldukça sevimli bir seçenektir. O en özel gün, hastaneye ve eve gelen konuklarınıza sunabilirsiniz. Konuklarınıza dağıttığınız bu şirin ve aynı zamanda şık leylekli tasarımlar misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir.

Bu kategoride oldukça çeşitli leylek figürlü tasarımlar mevcut. Sitemiz aracılığıyla kararınızı netleştirebilirsiniz. Birbirinden sevimli leylekli bebek şekeri çeşitlerinden seçiminizi yapabilir, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Leylekli̇ Bebek Şekeri̇ Tasarım Alternati̇fleri̇

Leylekli bebek magnet modelleri; biblolu veya mıknatıslı seçenekleri olsa da mıknatıslı olanlar daha kullanışlı ve en çok tercih edilenidir. Patik içinde leylek, kundaklı bebekli leylek, bisikletli bebek ve leylek, ikiz bebek ve leylek, bebek puset ve leylek bir arada olan tasarımlar oldukça popüler modellerdir. Bunların dışında leylekli anahtarlık modelleri de kullanışlı olması sebebiyle oldukça şık bir seçenektir. Malzeme olarak daha çok metal, ahşap, pleksi ve polyester kullanılır.

Bu sevimli modellerden daha fazlasını itinayla hazırladığımız sitemizden görerek tercihinizi yapabilirsiniz. Zevkinize ve özel gününüze uygun ürünleri firmamızdan temin ederek, güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Leylekli̇ Bebek Şekeri̇ Fiyatları

Leylekli bebek şekeri fiyatları 1 TL ile 5 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her fiyat aralığında modeller mevcut olduğundan, bütçenize uygun olanı bulma olasılığınız oldukça yüksektir.

Firma olarak, her zevke ve her bütçeye hitap edecek modelleri beğeninize sunmaktan ve siparişten teslimata kadar bütün aşamaları büyük titizlikle takip etme prensibimizden taviz vermemekteyiz.