Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Ailelerin birçoğu; bebeklerinin özel günlerini, son günlerde çok popüler olan organizasyonlarla kutlarlar. Bu kutlamaların da konuklarının aklında, unutulmayacak hoş bir anı olarak kalmasını isterler. Bu nedenle; özel günlerinin anlamına uygun tasarımda, bebek şekeri hediyelikleri dağıtırlar.

Siz de bebeğinizin; kutlamak istediğiniz bütün özel günlerinde hediyelikler dağıtarak daha da özel kılabilir, konuklarınızın aklında hep hatırlanacak hoş bir anı olmasını sağlayabilirsiniz. Cam ve kristal bebek şekeri; bütün organizasyonlarınızda değerlendirebileceğiniz çok zarif ve şık görünümüyle harika bir seçim olabilir.

Cam Ve Kristal Bebek Şekeri̇ Nerelerde Kullanılır?

Cam ve kristal bebek şekeri, bebek sahibi olacağınızı öğrendiğiniz günü takiben, bebeğinize ait bütün özel günlerinizde, pırıl pırıl görünümüyle çok isabetli bir seçim olacaktır. Bebeğinizin doğduğu günün anısına tebrik için ziyaretinize gelen konuklarınıza cam ve kristal bebek şekeri sunarak bir bakıma teşekkür etmiş olursunuz.

Baby shower partinizde, bebek mevlidinde, diş buğdayı kutlamalarında da davetlilerinize sunmanız çok hoşlarına gidecektir. Onlara uzun yıllar saklayabilecekleri ve o özel gününüzü hep anımsayacakları birer hediye vermiş olursunuz.

Siz de seçiminizi cam ve kristal bebek şekeri hediyeliklerinden yana kullanacaksanız; sitemizi ziyaret ederek, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Cam Ve Kri̇stal Bebek Şekeri̇ Modelleri̇

Bu kategoride; diğer bebek şekeri modellerinde olduğu gibi çok fazla seçenek olası değildir. Sınırlı adette modele sahip olan cam ve kristal bebek şekeri hediyelikleri; değişik renkte tüllerle tasarlanarak, kullanacağınız güne ve bebeğinizin cinsiyetine uygun hale getirilir. Pusetli, emzikli, cam nazar boncuklu, ayıcıklı, leylek figürlü, kristal veya cam ayetli bebek şekerleri, en fazla kullanılan modellerdir. Gününe uygun tasarlanmış minik ve şık cam lokumluklar da kullanışlılığı ve kalıcılığıyla, en çok beğenilen modeller arasındadır.

Bu zarif hediyelik bebek magneti modellerini, sitemizden inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Cam Ve Kri̇stal Bebek Şekeri̇ Mali̇yetleri̇…

Cam ve kristal bebek şekeri maliyetleri; seçeceğiniz modele göre değişiklik göstermektedir. 2.5 TL ile 10 TL arasında değişen fiyatlarla tasarlanmış cam ve kristal bebek şekeri modellerini sitemizden inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Firmamız; her türlü seçiminize hitap edecek titizlikte hazırlanmış ürünlerin, siparişten teslimata kadar olan bütün aşamalarda memnuniyetinizi kazanmayı hedeflemektedir.