Gösterilen sonuç sayısı: 3

Günümüzde; ebeveynler bebekleri için doğumdan önce ve doğduktan sonra mutluluklarını paylaşmak amacıyla kutlamalar ve partiler düzenlerler. Son günlerde çok popüler olan bu organizasyonlarda bebek şekeri hediyelikleri dağıtarak; o özel günlerini tatlı bir anıya dönüştürmüş ve konuklarına teşekkür etmiş oluyorlar.

Sizde; bebeğiniz için, son günlerde moda olan bu tür kutlamalar yapmak istiyorsanız, arabalı bebek şekeri hediyelik modeli isabetli bir tercih olacaktır.

Arabalı Bebek Şekeri̇ Nerelerde Kullanılır?

Arabalı bebek şekeri modellerini bebeğiniz için kutlamayı düşündüğünüz bütün özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Sevimli arabalı bebek şekeri modellerini; hamileyken baby shower partinizde cinsiyeti belli olan bebeğinize uygun tasarımlarla kullanabilirsiniz.

Doğum yaptığınız o muhteşem duygu yüklü gününüzde ve takip eden ilk günlerde hastaneye veya evinize tebrik için gelen konuklarınıza sunabilirsiniz. Bunların dışında bebek mevlidi, diş buğdayı, bir yaş doğum günü ve diğer doğum günlerinde davetinize iştirak eden davetlilere dağıtarak güzel bir hatıra vermiş olursunuz.

Arabalı Bebek Magneti̇ Modelleri̇

Arabalı bebek şekeri hediyelikleri genellikle polyester, keçe, pleksi, ahşap, kokulu taş gibi malzemelerden üretilmektedir. Bebek arabası figürü, araba içinde veya üstünde bebek figürlü, fayton, at arabası ve değişik marka arabaların modellerini konu alan figürler oldukça talep görmektedir. Bebeğinizin cinsiyetine uygun renkte tüller, tüyler, kurdelelerle içlerine lavanta konularak, arkası mıknatıslı olacak şekilde değişik tasarımlı magnetler elde edilmektedir.

Süslenerek sevimli hale gelen arabalı bebek şekeri magnetlerini; sitemizden inceleyerek seçiminizi yapabilir, firmamızdan talep edebilirsiniz. Firma olarak taleplerinize cevap vermekten memnuniyet duyarız.

Arabalı Bebek Şekeri̇ Fiyatları

Arabalı bebek şekerleri modelleri çeşitlilik göstermektedir. Fiyatları da malzemenin cinsine ve modellerine göre değişmektedir. Bu kategoride her bütçeye uyacak şekilde modeller tasarlandığı için sizi zorlamayacaktır. Genel maliyetler, 2,30 TL ve 6.5 TL arasında farklılıklar göstermektedir.

Bebeğinizin cinsiyetine, özel gününüze, zevkinize uygun arabalı bebek şekeri hediyelik magnetlerini bütçenizi zorlamadan firmamızdan talep edebilirsiniz. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.