Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebek sahibi olan aileler, bebeklerine ait bütün ilkleri heyecanla takip ederler. Bu ilkler anne babalar tarafından her zaman kutlanmaya değer görülür. Bu kutlamalar ailenin ve yakın çevrelerinin hayatlarında birer anı olarak yer tutarlar. Bu da ailenin bebekleri ve çocukları için düzenledikleri kutlamalarda; konuklarına kalıcı, şık özel tasarlanmış hediyelikler vererek mümkün olur.

Bebek şekeri hediyelikler de çok fazla alternatifler mevcut. Bunlardan biri de işlevselliği ve kalıcılığından dolayı tercih edilen anahtarlık bebek şekerleridir. Gününe uygun tasarlanarak şık bir hale getirilen anahtarlıklar, misafirleriniz için kullanışlı bir hatıra olabilir. Ayrıca maliyeti çok yüksek olmadığından da tercih sebebidir.

Anahtarlık Bebek Hediyelikleri Nerelerde Kullanılır?

Anahtarlık bebek şekerini, bebeğiniz için kutlamayı düşündüğünüz bütün özel günlerinizde; o güne uygun figürlerle tasarlanmış olarak, misafirlerinize dağıtabilirsiniz.

Doğum öncesi baby shower partilerinde, bebeğinize kavuştuğunuz günün anısına, bebek mevlidinde, diş buğdayı etkinliğinde ve bebeğinizin doğum gününde sizi yalnız bırakmayan, mutluluğunuzu paylaşan konuklarınızın, uzun bir süre kullanacakları kalıcı bir seçimdir.

Siz de en güzel ve kaliteli anahtarlık bebek şekeri modellerini, sitemizden inceleyebilir; Firmamızdan, aklınıza takılan bütün sorulara çözüm odaklı cevaplar alabilirsiniz.

Bebek Hediyelik Anahtarlık Tasarım Alternati̇fleri̇

Anahtarlık bebek şekeri hediyeliklerin de, genellikle metal malzemeden imal edilmiş anahtarlıklar değişik figürlerle montajlanarak ve çeşitli tüllerle süslenerek şık tasarımlar elde edilir. Bu figürler tabii ki kutlayacağınız özel günün anlamına uygun seçilir. Modellerden örnek verecek olursak; diş, puset, leylek, patik, emzik, bebek veya değişik minik havan figürleriyle yapılan tasarımlar en popüler tercihler arasındadır. Figürler ahşap, metal, pleksi ve polyester malzemelerden imal edilmiştir.

Firmamızın siz değerli müşterilerimiz için titizlikle hazırladığı alternatif modelleri sitemizden görebilir, zevkinize ve gününüze uygun ürünler seçebilirsiniz.

Anahtarlık Bebek Magneti Mali̇yetleri̇

Seçeceğiniz tasarımlara göre fiyatlarda farklılıklar olabiliyor. Firmamızda çok çeşitli seçenekler arasından muhakkak, bütçenize uygun bir model bulabilirsiniz. Anahtarlık bebek şekeri hediyeliklerinde ortalama birim fiyatlar genellikle 1 TL ile 6 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Siz de firmamızdan; aradığınız kalitede ürünleri, bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla temin edebilirsiniz. Prensip olarak, ürün kalitesi, uygun fiyat hızlı ve teslimatla memnuniyetinizi kazanmak önceliğimizdir.