Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebek sahibi olan aileler, bebeğin doğduğu gün de dahil olmak üzere, takip eden bütün özel günleri her zaman unutulmaz kılmak isterler. Bebeklerinin en özel günlerini, davet ettikleri misafirleriyle kutlarlar ve onlara hatıra kalacak şekilde, günün anlamına uygun seçilmiş bebek şekerleri hediye ederler. Bu bebek şekerleri genellikle kalıcı ve hatıra olabilecek hediyeliklerdir.

Çocuk sahibi olan sizler de bebeğinizin en mutlu günlerini özelleştirmek için yaptığınız kutlamalarda sevdiklerinizi yanınızda görmek istersiniz. Sizi bu özel günlerinizde yalnız bırakmayan konuklarınıza, özel tasarlanan kalıcı ve hatıra olabilecek, ahşap bebek şekerleri hediye edebilirsiniz.

Ahşap Bebek Magneti Nerelerde Kullanılır?

Bebeğiniz henüz doğmadan yani baby shower partinizde kullanabilirsiniz. Sizin için çok daha özel olan bebeğinizi kucağınıza aldığınız gün, diş buğdayı, bebek mevlidi ve bir yaş doğum günü partinizde misafirlerinize sunabilirsiniz.

Özel günlerinizin anlamına uygun, bebeğinizin cinsiyetine, tarzınıza hitap eden, kalıcı ahşap hediyeliklerinizi konuklarınıza dağıtarak, bu özel günlerinizin hep hatırlanmasını sağlamış olursunuz. Ayrıca bebeğinizin özel günlerini ve konuklarınızı önemsediğinizi göstermeye yarayan bir araçtır aslında.

Sizler de sitemizi inceleyerek, ahşap bebek şekeri seçeneklerini görüp, fikir sahibi olabilirsiniz.

Ahşap Bebek Şekeri̇ Tasarım Alternati̇fleri̇

Ahşap bebek hediyelikleri; dayanıklı ve kullanışlı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Birçok kategoride ahşap modelleri firmamızda temin etmeniz mümkün. Örnek verecek olursak; Bebeğinizin doğduğu gün bebek ayağı şeklindeki, magnetli bebek ayak şekeri modelini, üzerine bebeğinizle ilgili bilgiler veya notlar yazdırarak, cinsiyetine uygun tasarımlarla kullanabilirsiniz. Bir yaş doğum günü ve diş buğdayı partinizde ise ahşap çerçeve bebek şekerin tercih edilebilir.

Bebeğinizin fotoğrafını içine yerleştirip çok daha özel kılarak konuklarınıza hediye edebilirsiniz. Ahşap bebekler, ahşap notluklar, ahşap leylekler veya ahşap bibloların zevkinize, tarzınıza uygun tüllerle tasarımlanmış sevimli ve şık ürünleri de tercih edenler oldukça fazla. Firma olarak her zevke ve tarza uygun hazırlanmış ahşap bebek şekeri modellerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Ahşap Bebek Magneti Tasarımları Mali̇yetli̇ mi̇di̇r?

Ahşap bebek magneti fiyatları, Tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi seçeceğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatları 1 TL ile 6 TL aralığındadır. Firmamız bu kategoride de sizlere; zevkinize ve tarzınıza uygun seçimlerinizde en ekonomik fiyatları sunmaktadır.