Genel Konular

Bahçede Nişan Organizasyonu İçin Muhteşem Fikirler

Bahçede Nişan Süsleme İzmir Torbalı

Çiftlerin evlenme kararı almalarıyla düğün sürecine girilmiş olur. Düğün öncesi hazırlıklar ile ilgili karar verilmesi gereken birçok konu vardır. Nişanın yapılacağı yere karar vermek bu konuların başında gelmektedir.

Nişan Yapılacak Mekana Karar Vermek

Nişanın nerede yapılacağına karar verilmesini etkileyen birçok faktör vardır. Öncelikle nişana gelecek davetli sayısı ve ailelerinin maddi durumları bu faktörler arasında yer almaktadır. Kimi zaman çiftler ve aileleri daha ekonomik olsun diye evde veya bahçede nişan yapmak istemektedirler. Aslında bahçede nişan yapmak yapılan nişana sevimli ve daha samimi bir hava katacaktır. Yapılacak olan nişan ve nişanın detaylarını organize etmek ise başlı başına bir profesyonel işidir.

Bahçe Konseptli Nişan Organizasyonu İzmir Torbalı

Bahçe Konseptli Nişan Organizasyonu İzmir Torbalı

Nişan Organizasyonu ve Bahçe Süslemeleri İle İlgili Fikirler

Nişanı bahçede yapma kararı alındıktan sonra nişana ait bütün organizasyonu ve düzenlemeyi yapmak üzere istenirse profesyonel bir ekipten yardım almak mümkündür. Hüner hediyelik organizasyon firması yıllardan beri bu piyasada yaptığı işlerden edindiği tecrübeler ışığında işini zevkle yapmaktan mutluluk duyan bir firmadır. Verdikleri hizmet kalitesi ile sektörde kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Nişan sahiplerinin verdikleri kararlar doğrultusunda yapılan iş birliği sayesinde ortaya çıkacak inanılmaz görüntüler eşliğinde mutlu gününüz unutulmaz bir hale gelecektir. Bahçede yapılacak nişan ayrıntılarıyla organize edilmelidir. Bahçe süslemesinden yapılacak ikramlıklara kadar her şey tek tek ayrıntılarıyla hesap edilip organize edilmelidir. Bahçe süslemesinde göz önüne alınması gereken konuların başında bahçenin büyüklüğü gelmektedir. Bahçede nişan masasının kurulacağı yerin ayarlanması da ayrıca çok önemlidir. Nişan masası her açıdan görülebilecek bir konumda olmalıdır.

Bahçede Nişan Masası Süsleme

Bahçede Nişan Masası Süsleme

Nişan Bahçesi Süslemelerine Örnekler

Nişan yapılacak bahçe süslemesinden önce bir konsept belirlemekte fayda vardır. Belirlenen konsept doğrultusunda yapılacak süslemelerin malzemeleri hazırlanmalıdır. Konsept belirleme aşamasında organizasyon firmanızdan fikir alabilirsiniz. Sürekli bu işi yapan ve yıllarını bu işi harcayan bir ekip emin olun size oldukça güzel fikirler verebilir. Nişanın yapılacağı bahçe çiftlerin tarzları ve tercihleri doğrultusunda oluşturulan konsepte uygun olarak süslenir. Renkli ve gösterişli bir süslemeden hoşlanan çiftler için rengarenk balonlar, gümüş veya altın renklerde yazılmış harfler, kurdeleler ve uygun ve canlı renkte tercih edilecek masa örtüleri, canlı ve yapma çiçeklerden oluşan çiçek buketleri, bahçe giriş kapısını süslemek için kullanılacak fiyonklar, kurdeleler, ışıklandırma sistemi gibi şıkır şıkır göz alıcı bir süslemeyle hazırlanmış bir bahçede en özel günlerinizden biri olan nişanınız unutulmaz ve masalımsı bir havada geçecektir.

Bir başka fikir önerisi de sadelikten yana olanların tercih edebileceği süslemelerdir. Açık ve pastel tonlarda kullanılan çiçek ve süslemelere şık ve zarif masa örtülerinin eşlik ettiği sade süslemeler sayesinde oldukça cool bir havada yaşanan unutulmaz anlarınıza eşlik edecek tarz müzikler.

Nişanın yapılacağı bahçe küçük bir bahçe de olabilir. İçinde havuz olan büyük ve geniş bir bahçe de olabilir. Akşam yapılacak olan bir havuzlu bahçe nişanında ışıklandırma çok önemli bir detaydır. Çiftin sahneye çıkış ve ilk dans müziklerinin seçimi de elbette çiftlerin istek ve tercihlerine göre yapılmalıdır.

Nişanda ikram edilecek yiyecekler ise çok önemli başka bir konudur.

Bahçede Nişan Organizasyonu İzmir Torbalı

Bahçede Nişan Organizasyonu İzmir Torbalı

Hüner Hediyelik ve Organizasyon Firmasının Verdiği Hizmetler

Hüner hediyelik organizasyon firması çalıştığı profesyonel ekip ile nişanın organizasyonu ile ilgili süslemelerin temin edilmesinden bahçenin süslemesi ile ilgili tüm detaylara, bahçe giriş kapısı süslenmesinden nişan masasının kurulumu ve masanın ve arka fona ait süslemelerin yapılması, yazıların oluşturulmasına kadar nişan organizasyonuna ait akla gelebilecek her konuda hizmet vermektedir. Elbette verdikleri hizmetler sadece bununla sınırlı değildir. Davetli masa ve sandalyelerinin giydirilip süslenmesi, nişanda dağıtılacak nişan hediyelikleri ve nişan şekerlerinin temin edilmesi de verdikleri hizmetler arasında yer almaktadır.

Hüner Hediyelik ve nişan organizasyon Torbalı’da hizmet vermekte olan ve en özel günlerinizden biri olan nişanınızın unutulmaz olması için verdiği kaliteli hizmetleri ile tercih edebileceğiniz bir firmadır.