Ucuz Nikah Şekeri mi ? Yoksa Hem Ucuz Hem Kalite mi ?

Ucuz Nikah Şekeri mi ? Yoksa Hem Ucuz Hem Kalite mi ?

Bugüne kadar belki de yaklaşık yüzlerce nikah şekeri siparişini teslim ettik ama nikah şekerlerinin sipariş öncesinde yaşanan diyaloglar da hep şu soruldu bize, ucuz nikah şekeri var mı,çok kötü de olmasın çok iyi de. Aslında bu soruyu soranların halini bugün bir çoğumuz kesinlikle anlıyoruz,zira hepimiz düğün yaptık o düğünlerin maddi zorluklarını hepimiz çok iyi biliriz. Bu yüzden gerek çeyizlik alışverişlerin de gerekse bu tarz nikah şekerleri alışverişin de hem ucuzu hem de kaliteyi bir arada aradık.Fakat aklımızdan hep şunu geçirdik,ucuz etin yahnisi olayına dönmesin ?

Evet bugün bir çok alışveriş sitesine baktığınız da bir çok ürünü size ucuza sunabilirler,bu saat olur telefon olur veya başka bir ürün. Fakat ürün elinize geldiğin de bir bakmışınız ya bir yeri arıza ya imitasyon dediğimiz modellerden çıkıyor 1 ay bazen dayanmıyor bile. O yüzden ülkemiz de kaliteyi ucuza bulmak bazen güç olabiliyor.Biz de müşterilerimizin aklına her hangi bir soru veya sorun takılmasın diye böyle bir makale ile cevap verelim dedik,neden ucuz nikah şekeri satıyoruz,kalitesiz mi yoksa başka bir şey mi var bunun altında hemen cevaplayalım.

Ucuz nikah şekeri satmanız için en büyük etken,imalatını gerçekleştirdiğiniz malzemeleri birinci elden ucuz bir şekilde almalısınız,aksi halde normal piyasa fiyatına alır iseniz bunun uygun fiyata satılması mümkün değil zarar edersiniz. Bu mantık ile biz ürünlerimiz de kusur olmasın diye malzeme kısmını genellikle 1-2 belli başlı, kaliteli firmalardan alıyoruz. Buralardan alarak hem ucuz üretim yapmış oluyoruz hem de kaliteli hizmet sunmuş oluyoruz.Bunun haricin de aslında ucuza sunmamızın bir de manevi boyutu var. Konunun başında da belirttim ya maddiyat özellikle bu düğün olaylarında en gereksim şeyler,o yüzden bizde bu zorlukları tadan bireyleriz. Belki de müşterilerimizin bir kısmından daha da zor geçmiştir bizim düğünümüz. O yüzden bu zorlukları bildiğimiz için kimseye faiş fiyatlar da satışı kesinlikle yapmıyoruz ve yapmayı da düşünmüyoruz. 5-10 tl ile biz zengin olmayız ama sizler farklı bir ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz. Bu yüzden elimizden geldiğince bir çok nikah şekeri modellerin de gücümüzü yettiğince fiyatları düşürmeye çalışıyoruz.

Hangi Nikah Şekerleri Ucuz ?

Aslında ikinci önemli bir konu da bu. Sitemiz de bazı nikah şekerleri tanesi 0,50 kuruştan başlıyorsa bazıları da 2,5 Tl den başlıyor. Pahalı olanlar genellikle biblo ve benzeri modellerdir. Sitemiz de sticker modelli nikah şekerleri bulunmaktadır. Uygun fiyatlı arıyorsanız bunlara bakabilirsiniz hatta 100 adet 65 Tl yaptığımız kampanyalarımız mevcut,onlara da göz atabilirsiniz. Bulamaz veya göremez iseniz 0544 230 3341 telefon numarasından veya mail adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz 1-3 dakika arasında sizlere hemen dönülmektedir.

Yani sevgili müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz, bizlerin en büyük misyon ve vizyonu siz değerli kardeşlerimizin ve büyüklerimizin memnuniyetini sağlamak,sattım bitti felsefesi biz de hiç olmadı,hatta şuan ilk etapta müşterimiz olupta dostluğumuzun devam ettiği bir çok kişi de bulunmaktadır. O yüzden siz değerli insanlara elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Benzer Konular:

Nikah Şekerlerin de Ahşap Modeller Yerlerini Aldı

Nikah Şekerlerin de Ahşap Modeller Yerlerini Aldı

Ülkemizde gelenekselleşen nikah şekerleri, bu alanda farklı şekil ve özellikleri...

Kına Gecenizi Özel Kılmaya Ne Dersiniz ?

Kına Gecenizi Özel Kılmaya Ne Dersiniz ?

Geçmişten bu güne evlenecek kızlarımıza düğün öncesi yapılan bu merasim...

Bebekler İçin Diş Şekeri Modelleri Ve Fiyatları

Bebekler İçin Diş Şekeri

Ailemizin en küçük, en tatlı ve en güzel ferdi olan...