Yastık Nikah Şekeri

 • Kırmızı Yastıklı Nikah Şekeri Gelin – Damat

  1.25 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ Ödeme Şekli : Sadece Havale/Eft İle Ödeme Alınmaktadır.
  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat
  √ 150 TL Ve Üstü Alışverişler de Ücretsiz Kargo
  √ En : 7 Boy : 3.5

Düğün için yapılan hazırlıklar arasında nikah şekeri seçimi de yer alıyor. Bu durumda çiftlerin seçmekte en çok zorlandıkları tercihler arasında da yer aldığından binlerce farklı model arasından en uygun olanın seçilmesi uzun bir süreç alabilir. Farklı zevklere göre hazırlanan özel tasarımlarda bulunduğundan farklı şekillerde kullanım imkanı sağlayan modeller üzerinden de tercihler yapılabilir. Son zamanlarda sıkça tercih edilen bir yastıkta sözünü hatırlatan yastık nikah şekeri modelleri de bulunuyor. Küçük yastıklar hazırlanarak üzerine eklenen şeker torbası ile birbirinden güzel üretimler yapılır. Yastık renkleri farklı renkler üzerinden tercih edilebilir. Tül detayları ile ve çiçek detayları ile süsleme yapılarak daha şık ve zarif görünmesi sağlanır.

Yastık Nikah Şekeri Modelleri

Yastık nikah şekeri fiyatları uygun olduğundan bütçeyi zorlamayacak seçimler yapmak isteyenler tercihlerini bu yönde kullanabilirler. Görsel olarak hem sevimli hem de şık duran yastıklı modeller özellikle çiftlerin sıkça tercih ettiği seçenekler olmaktadır. Yastık kısımlarına dantel detayları da eklenerek bu şekilde daha şık ve dikkat çekici olması sağlanır. Boncuk, tül veya diğer detayların kullanılması ile her zevke hitap edecek seçenekleri satışı yapılır. Özel olarak yapılan üretimler sayesinde çiftlerin arayışlarına karşılık verecek modellerin hazırlanması sağlanır. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde ürün hem kullanışlı hem de daha uzun süre dayanıklı olması sağlanır. Küçük yastıklar şeklinde objeler isteyenler için süs eşyası olarak evlerde de kullanılabilir.

Yastık nikah şekeri hazırlama aşamasında yastıkların üzerine uygulanan süsleme işleminde şekerler torba ile yastığa eklenir. Aynı şekilde çiftin isimleri ve nikah tarihleri de özel olarak kağıtlara basıldıktan sonra şekerlere eklenerek bu şekilde dağıtıma hazır hale gelmesi sağlanır. Sevimli şekerler ile hem esprili hem de dikkat çekici seçimler yapmak isteyenler için doğru bir seçim olabilir. Renk seçimlerinde her renk üzerinden işlem yapılabildiği için buna göre rahatça renk seçimi yapılabilir. Nazar boncuğu veya evleniyoruz kurdeleleri ile daha şık bir görünüme sahip olması sağlanabilir. Fiyatlar konusunda her bütçeye uygun modeller bulunduğundan her çift kendi bütçesine göre seçimlerini kolayca yapabilir.