Porselen Nikah Şekeri

No products found which match your selection.

Şık kutular ile hazırlanan şeker modelleri arasından hem şık hem de oldukça zarif görünen porselen nikah şekeri modelleri yer alıyor. Kalpli, kare, yuvarlak ve daha birçok şekilde hazırlanan sedefli porselen kutular daha sonra takı kutusu olarak kullanım için uygundur. Üzerine işlenen desenler ile şık kutular oluşturulur. Görsel açıdan olduğu kadar etkileyici şekilleri de kullanım için en uygun olan modeller arasında yer alıyor. Özel olarak üretilen kutuların içine konulan şekerlerin ardından yapılan süsleme ile işlemler tamamlanır ve ürünler satışa sunulur. Farklı renklerde ve şekillerde hazırlanan porselen kutular sayesinde her zevke göre farklı seçimler yapılmasına imkan sağlanmış olunur.

Porselen nikah şekeri alacak olanlar boyutlar açısından da ürünler arasından kendilerine göre seçim yapabilirler. Özel olarak takı kutusu şeklinde yapılan üretimler ile aynı olan bu kutuları konuklar daha sonra istedikleri gibi kullanma imkanı bulabilirler. Farklı modellerde belirlenen farklı fiyatlar sayesinde herkes için uygun olabilecek seçenekler satışa sunularak aralarından seçim yapılması sağlanır. Kapaklı olarak üretilmeleri sayesinde içlerinde küçük takıların veya buna benzer şeylerin saklanması mümkündür. Modeller üzerine yapılan şekillendirme sayesinde daha şık ve gösterişli kutular hazırlanmış olunur. Çiçek motifleri ile şekillendirme yapılarak kutuların yalnız başına da kullanışlı olması sağlanır. Bu durumda çiftlerin tercih ettikleri modeller konukların daha kullanışlı kutulara sahip olmasına yardımcı olabilir.

Porselen Nikah Şekeri Modelleri

Porselen nikah şekeri modelleri arasında her zevke göre seçenekler olduğundan bu şekilde her çift kendi zevkine ve bütçesine göre seçim yapabilir. Tül, boncuk, fiyonk gibi pek çok farklı detay kullanılarak şekillendirme yapılarak daha gösterişli sonuçlar elde edilmesi sağlanır. Tül detayları için farklı renkler kullanılması sayesinde aynı modelin farklı renkleri de oluşturulmuş olunur. Kapaklı porselen kutuların renklerine göre tüller seçilerek üzerine süsleme işlemi yapılır. Nikahta dağıtmak için seçilebilecek en şık modeller arasından yer aldığından bu şekilde çiftleri etkileyen bir seçenek olarak üretilmektedir. Fiyatlar modellere göre değiştiğinden her bütçeye uygun olacak seçenekler ile tercihler yapılarak yeterli olacak sayıda şeker talep edilebilir.