Notluk Nikah Şekeri

 • Çift Boyutlu Notluk Nikah Şekeri

  1.00 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ Ödeme Şekli : Sadece Havale/Eft İle Ödeme Alınmaktadır.
  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat
  √ 150 TL Ve Üstü Alışverişler de Ücretsiz Kargo
  √ En : 2.5 Boy : 8

 • Centilmen Notluk Nikah Şekeri Modeli

  Centilmen Notluk Nikah Şekeri Modeli

  1.00 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ Ödeme Şekli : Sadece Havale/Eft İle Ödeme Alınmaktadır.
  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat
  √ 150 TL Ve Üstü Alışverişler de Ücretsiz Kargo
  √ En : 4 Boy : 7

Nikahlarda dağıtılan şekerlerin seçim aşaması çiftleri oldukça fazlası ile zorlayıcı olabilir. Birbirinden özel hazırlanan modellerin olması nedeni ile aralarından seçim yapılması zor olmaktadır. Hem şık olması hem de daha sonra farklı amaçlar ile kullanılması için hazırlanan özel şeker seçenekleri de bulunuyor. Bunlar arasından oldukça dikkat çeken notluk nikah şekeri yüksek adet fiyatı ile özel seçimler yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor. Nikah şekerinin dağıtılması ile daha sonra davetliler şık bir notluğa sahip olmaktadır. Gelin ve damadın bir arada olduğu gösterişli notluklar üretilerek bu şekilde ufak detaylar ile tamamlanması sonucunda satışı yapılması için ürünler piyasaya sunulur.

Notluk Nikah Şekerleri  Ve Modelleri

Notluk nikah şekeri tercih edenler bu durumda ihtiyaç duydukları sayıda talep ederek teslim alabilirler. Toplu alımlarda fiyatlar daha uygun olacağından yeterli olacak sayıda alımın bir anda yapılması daha doğru bir seçim olacaktır. Kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde notluklar daha uzun süre sorun yaşanmadan kullanılmaya devam edilebilir. Notluk kısmı farklı zevklere hitap edecek şekilde hazırlanabilir. Bu durumda gelin ve damadı ifade edecek yanı nikahı hatırlatacak şekilde modeller seçilerek üretimleri yapılır. Ardından üzerine çiftin isimleri ve nikah tarihleri olan basılmış kağıtlar eklenir. Bu sayede nikahın ardından konuklar aldıkları şekerleri yıllar geçse de kime ait olduğunu kolayca hatırlayabilir ve bu özel günü yeniden hatırlama imkanı bulabilirler.

Notluk nikah şekeri almak isteyenler bu durumda birbirinden güzel modeller arasından seçimlerini yapabilirler. Üst tarafından bulunan not tutacağı sayesinde ofislerde şık notluklar kullanmak isteyenlerin hoşuna gidecek hoş bir hatıra olacaktır. Notluk kısmı için tercih edilen esprili modeller de bulunduğundan bu şekilde her çift kendi zevkine göre farklı seçimler yaparak nikahında bu şekerler ile konuklarına farklı bir duygu yaşatabilir. Bütçe açısından uygun fiyatlar ile yapılacak olan alımlarda toplu alım yapılması daha doğru olacaktır. Birim fiyatları ile satışı yapılan ürünlerde toplu alımlar sırasında indirimler yapıldığından konukların sayısına göre fazlası ile alım yapılması daha uygun fiyatlara denk geleceğinden daha etkili sonuçlar alınmış olacaktır.