Notluk Bebek Şekeri

Kutlama yapmak doğumun sonraki yıllarda da hatırlanmasını sağlayarak kalıcı hale gelmesini sağlamak için aileler bebek şekerleri hediyesi verirler.  Bebeklerin doğumu her aile için önemlidir. Bu önemli anın diğer kişilerle de paylaşılması için hediyeler önem kazanır. Son yıllarda bebek şekerleri doğum sonrasında daha sık kullanılmaya başlanmıştır. Göze ve duygulara hitap eden bu hediyelerin onlarca çeşidini görmek mümkündür.  Notluk bebek şekeri de en sevilen ürün türlerindendir.

Notluk bebek şekeri tahmin edileceği gibi hem notluk hem de bebek şekeridir. Dilerseniz notluk kısmına istediğiniz bir yazı da ekleyerek bu hediyeyi daha da güzel hale getirebilirsiniz. İleride de hatırlanacak güzel bir hatıra için notluk bebek şekerleri oldukça tercih edilir bir üründür. Ürün çeşitlerinde farklı süslemeler, şekiller görülebilir.

Notluk Bebek Şekerleri

Sipariş ve ürün fiyatlandırılması konusunda malzeme özelliği, süsleme, gösterişlilik vs.ye göre ücret adet satış fiyatı şeklinde belirlenir. Adet olarak satışı olsa da genelde toplu halde alınır. Ayrıca 50-100 civarı satın alımlarda güzel indirimler olabilmektedir. Notluk bebek şekeri teslimat konusu ise ürünü satın aldıktan sonra siparişler çoğu zaman gün içinde verilir ve şehir dışına 2-3 gün içerisinde teslim edilir. Şehir içinde de hafta içi ertesi gün genelde teslimat yapılır. Satın alınan üründen memnun kalınmaması halinde iade koşulları için firmayla doğrudan bağlantı kurulması önerilir. Ayrıca diğer merak edilenler için de iletişim numaralarına bakabilirsiniz.