Mumluk Nikah Şekeri

No products found which match your selection.

Birbirinden şık şekilde tasarlanan nikah şekerleri bu özel günde farklı seçimler yapmak isteyenleri etkileyerek özel seçimler yapmalarına yardımcı olmaktadır. Özel tasarımlar ile konuklara dağıtılmak için hazırlanan şekerlerin aksesuarları daha sonra farklı amaçlar için kullanıma uygun olabilir. Bu durumda özellikle mumluk nikah şekeri daha sonra konukların evlerinde mumluk olarak kullanabilecekleri şık bir seçim olmaktadır. Aksesuarlar ile süslenen mumluklara eklenen şekerler ile nikah şekeri olarak hazırlanması sonucunda ortaya birbirinden güzel modeller çıkmaktadır. Adet olarak satışı yapıldığı gibi ürünler toplu satış ile daha uygun fiyatlar ile satışa sunularak konuk sayısına yeterli olacak şekilde alım yapılması sağlanır.

Mumluk nikah şekeri modellerinde farklı renklerde üretimler yapılarak bu şekilde her zevke göre aynı model üzerinden de seçim yapılmasına imkan sağlanır. Tül detayları ile süsleme yapılan mumlukların şık sunumları sayesinde oldukça etkileyici seçenekler arasında yer alan modellerdir. Daha sonrasında evlerde şık mumluklara sahip olunması için hem şık hem de kullanışlı seçim yapmak isteyen çiftlerin tercihleri olmaktadır. Boyutlar açısından belirlenen modele göre işlem yapılarak bu şekilde farklı seçenekler oluşturulur. Nikah için uygun hale getirmek amacı ile kalpli şekiller ile süsleme yapılabilir. Ayrıca alınan şekerlerin üzerine çiftlerin isimleri ve nikahlarının tarihi de kağıtlara basılarak eklenir. Bu sayede şekerin kimin nikahından alındığının belli olması sağlanmış olunur.

Mumluk Nikah Şekeri Modelleri

Mumluk nikah şekeri modelleri mumluklar ile hazırlandığından diğer şekerlere oranla biraz daha yüksek bütçe ayrılması gereken modeller arasında yer alır. Bu nedenle özel seçimler yapmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan şık ve gösterişli seçeneklerdir. Mumlukların şık bir şekilde süslenmesi ve şekerlerin eklenmesi ile işlem tamamlanarak ürünler satışa sunulur. Özellikle küçük kavanozlar içerisine yerleştirilen mumlar ile kavanozun dış kısmı süslenerek hazırlanırlar. Bu şekilde kavanoz istenildiğinde açılarak mumluk olarak kullanılabilir. Kapak kısmına kalpli süslemeler eklenerek de daha şık durması sağlanır. Ufak detaylar ile şekillendirilen şekerlerin etkileyici olması taleplerin daha da artmasına yardımcı olmaktadır. Taleplere göre üretim yapılarak kısa süre içinde teslimatı yapılmış olunur.