Metal Nikah Şekeri

 • İndirim! Metal Gümüş Kelebekli Nikah Şekeri

  Metal Gümüş Kelebekli Nikah Şekeri

  1.00  0.85 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta ( Badem Şekeri İstiyor İseniz Belirtiniz )
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat

Nikah günü gelen misafirlere dağıtılacak olan şekerlerin süsleme aşamasında pek çok farklı seçenek üzerinden işlem yapılarak özel seçimler yapılmasına imkan sağlanır. Metal nikah şekeri metalin farklı şekillerde şekillendirilmesi ile hazırlanır. Kalp, bisiklet, gemi gibi evlilik yolunda en güzel adımı ifade eden bu özel gün için tasarlanmış olan model seçenekleri bulunur. Hazırlanan şekiller içerisine yerleştirilen şekerler ile işlem tamamlanarak ürün satışa sunulabilir. Gerektiğinde buzdolabı süsü olarak da kullanılması için mıknatıs eklenerek bu şekilde daha kullanışlı olması sağlanır. Şeker üzerine düğün sahiplerinin isim bilgileri ve nikah tarihleri basılan kağıtlar eklenerek bu sayede hangi nikahtan alındığının öğrenilmesi sağlanır.

Metal nikah şekeri üretiminde tercih edilecek pek çok farklı şekil arasında kubbe, sepet, istiridye gibi özel üretimlerde yapılabilir. Farklı seçimler yapmak isteyenleri etkileyecek olan modellerin hazırlanması aşamasında metal ile işlem yapıldığından istenildiğinde farklı renklerde boyama yapılarak bu şekilde görünüm açısından farklılık oluşması sağlanır. Figürlerin içine konulan taze şekerler ile daha kaliteli sonuçlar elde edilir. Adet üzerinden alım yapılmasına imkan olmayan toplu satışlar ile satışları yapılır. Birim fiyatı üzerinden alınacak olan sayının çarpılması ile hesaplanan satışlarda toplu alım için özel indirim seçenekleri de bulunduğundan bu şekilde daha uygun fiyatlar ile alım yapılabilir. Birbirinden şık modellerde hazırlanan şekerler ile herkes zevkine göre seçenekleri kolayca bulmaktadır.

Metal Nikah Şekerleri

Metal nikah şekeri modelleri için kullanılan paslanmaz metal ile uzun süre aynı şekilde kalacak ürünler üretilir. Kuş kafesi, gitar, kalpli bisiklet sepeti gibi birbirinden güzel fikir üzerinden işlem yapılarak tül detayları ile şekillendirme yapılarak sepet kısımlarına şekerler konulur. Tül detaylarının dışında farklı tarzda modeller oluşturulması için detaylar özel olarak seçilebilir. Renk seçeneklerinde aynı modelin farklı renkleri de üretildiğinden tercihler bu yönde yapılabilir. Modellerin şekillerine göre farklı fiyatlar ile satışları yapılarak bu şekilde her bütçeye uygun seçimler yapılmasına imkan sağlanır. İtinalı çalışmalar ile hazırlanan modellerde aynı şekilde taleplere göre belirlenen sayıda üretimler yapılarak bu şekilde en kısa sürede teslim alınması sağlanır.