Kutu Bebek Şekeri

Hamile kadınlar bebekleri için değişik hazırlıklar yaparlar. Onun dünyaya gelmesini kutlamak için bebek şekerleri temin ederler.  Arkadaşlar, akrabalar ve diğer kişilere bebek doğumunu kutlamak için bu süsler çevreye verilir.  Artık bebek şekerleri doğumların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hem görsel hem de duygusal açıdan anlamlı olan ürünlerin çok fazla çeşidi vardır. Kutu bebek şekeri bu en beğenilen ürün çeşitlerindendir.

Yuvarlak kutu bebek şekeri, silindir kutu bebek şekerleri, kalpli kutu bebek şekerleri, kare kutu bebek şekerleri bu çeşitlerden bazılarıdır.  Kutudan bebek şekeri üzerinde tülle süslemeler de yapılabilmektedir. Bazen kutu üzerinde fiyonk, bebek süsü, dantelli renkli süslemeler, çiçek motifleri, bebek ayakları deseni bulunabilmektedir. Kutu bebek şekerleri ve tüm şeker çeşitleri ileride hatırlamak için sevimli önemli birer hatıradır. İleriki yıllarda çocuğunuza da gösterebilmeniz için duygusal bir hatıra da olabilir.

Kutu Bebek Şekeri Modelleri Ve Fiyatları

Ürün siparişi ve fiyatı konusundan bahsetmek gerekirse kutu bebek şekeri için çeşitlere göre fiyatlandırma söz konusudur.  Ayrıca adet üzerinden birim fiyat belirlenmiştir. Ürün çeşitleri arasında size uygun olanı seçebilir ve firmadan sipariş verebilirsiniz. Tek seferde genellikle 50-100 civarı sipariş verilir. Ancak bu kadar sayıyı almak zorunlu değildir. Son olarak teslimat konusu siparişten sonra şehir dışına birkaç günde şehir içine en geç iki günde ulaştırılır. Teslimat ya da iade koşulları gibi merak ettiğiniz diğer detaylar için firma iletişim bilgilerini görebilirsiniz.