Keseli Nikah Şekerleri

Nikahlarda gelen davetlilere bu özel günden hatıra kalması için dağıtılacak olan şekerler için her zevke göre farklı seçimler yapılabilir. Keseli nikah şekerleri modelleri sayesinde daha şık ve gösterişli modeller üzerinden alımlar yapılabilir. Üzerinden bulunan kese ile daha farklı şekilde görünmesi sağlanan nikah şekerleri arasından adet üzerinden toplu olarak alımlar yapılabilir. Keselerde farklı renkler kullanılarak bu şekilde şekerlerin daha güzel şekilde sunulması sağlanır. Farklı ve özel olarak tasarlanmış olan ürünlerde kullanılan kaliteli malzemeler ile hem şık hem de kaliteli sonuçlar alınması için işlem yapılır. Farklı figürler ile süslenen şekerleri incelemek isteyenler sistemden bilgi alarak bu şekilde aralarından beğendiklerini tersin ederek yeterli olacak sayıda alım yapabilirler.

Keseli nikah şekerleri almak isteyenler birim fiyat üzerinden uygun fiyatlar ile istedikleri şekilde alım yaparak konuklarına nikahta bu şekerleri dağıtabilirler. Nikah sahiplerinin evlenme tarihleri, isim bilgileri gibi istenilen bilgilerde bu şekerlerin üzerine basılan kağıtlar ile konulabilir. Taleplere göre magnetli olan keseler üzerinden de seçimler yapılarak buzdolabında süs olarak kullanılabilir. Hazırlanan modeller her talebe göre yeterli olacak sayıda hazırlanarak bu şekilde sizlere gönderilir. Keseler farklı boyutlarda hazırlanacağından içine konulan şekerlere göre farklı model seçenekleri değerlendirilebilir. Belirli sayıda konulan şeker ile keselerin içleri doldurularak bu şekilde farklı detaylar ile süsleme işlemi tamamlanır. Nikah şekerlerinde bu özel gün için özel olarak hazırlanmış olan ürün satışı yapılmaktadır.

Nikaha gelenlere bu gün için hatıra olması için dağıtılan şekerler için hazırlanan binlerce farklı model arasından seçim yapılabilir. Keseli nikah şekerleri alacak olanlar renk seçeneği için hazırlanan modelleri inceleyerek bu şekilde beğendikleri seçeneklere göre belirlenen fiyatlardan alım yapabilirler. Toplu olarak yapılan satışlarda daha uygun fiyat seçeneği sunulduğundan yeterli olan sayıya göre toplu alımlar yapılabilir. Kese dışında farklı süslemeler ile şekerlerin daha şık ve gösterişli olması sağlanır. Bu sayede özel gününde daha şık seçimlere yer vermek isteyenler aradıkları tarzda seçenekleri bularak istedikleri sonucu elde etmek için toplu alım yaparak sipariş verebilirler.